Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

 

Od dłuższego czasu szukałem nowego forum. Siedzę w bukmacherce od 2005 roku i bywałem na wielu forach, których nazw oczywiście nie będę wymieniał. Lubię prowadzić swój temat z typami, uczy to regularności, daje dobry wgląd na własną grę i widać co jest nie tak. Odrazu uprzedzę, że nie jestem żadnym profesjonalnym graczem i nie czerpię zysków od bukmachera. Gram w 100% dla przyjemności. Kiedyś grałem za duże kwoty i było różnie. Teraz wolę grać za drobne i dobrze się przy tym bawić! Średnio będzie to około 20-30zł. Nie gram nigdy w legalnych polskich bukmacherach bo to zwykłe złodziejstwo! Tego samego wam odradzam. Przy moich stawkach wpłaty Trustly i gra np. w Unibet to dalej 100% bezpieczeństwa. Nie rozumiem ludzi, dających się naciągać na ten haracz 12% i śmieszne kursy. Nawet jak nie gram dla zysku, to nie daje się okradać i gram zawsze u internetowych sprawdzonych bukmacherów. Moje środki akutalnie rozplanowałem tak: 

 

Unibet - 350.00zł

 

Betclic - 200zł (100zł + 100zł bonusu za wpłatę przez Ecopayz)

 

1xbet - 67zł 

 

Więc razem na grę mamy ok 600zł. Będę starał się puszczać najwięcej kuponów w Betclic bo tam mam do obrócenia bonus. Jednak najczęściej korzystam z usług Unibet, jest dla mnie najwygodniejszy i uważam go za najlepszego buka obecnie na rynku. W temacie spokojnie, możecie komentować moje typy ale prosiłbym bez spamu i złoślwości. Tak jak już pisałem, ma to być przede wszystkim dobra zabawa. Podsumowanie będę robił raz w miesiącu aby chociaż wiedzieć czy jestem na plus czy nie. Częściej będę podawał stan konta z poszczególnych buków co będzie też dawało swój obraz gry. Najczęściej obstawiam tenis i piłkę. Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


KUPON #1 1xbet

 

:tenis: Pierre-Hugues Herbert - Bernard Tomic :arrow: Herbert @1,675  :t:  (7:6) (7:5) 

 

STAWKA: 27.00zł

EWK: 45.23zł

 

Tomic ostatnio w fatalnej formie. Do Antwerpii praktycznie nie dojechał. Herbert jak zwykle zagra na przyzwoitym poziomie i to powinno na Tomica spokojnie wystarczyć. Ponadto Francuz już dwa mecze w Wiedniu za sobą. Są szanse, że nagle Australijczyk odpadli ale miejmy nadzieje, że nie dziś. Stawka lekka i można oglądać meczyk.

 

 

:plus:18.23zł

Edytowane przez islandski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON #2 1xbet

 

:hokej:CSKA Moskwa - SKA St. Petersburg  :arrow:  CSKA OT @2,10  :n: 2:5

 

STAWKA: 25.00zł

EWK: 52.50zł

 

CSKA dzisiaj zostawi serducho na lodzie. Petersbug musi w końcu coś przegrać. Patrząc na sytuację w tabeli będzie im trudniej o motywacje niż gospodarzom. Ostatnio pokazali kilka słabych punktów w meczu z Jokeritem. Ostatecznie wycisnęli po dogrywce. Mam nadzieję, że dzisiaj im sie nie uda. 

 

E: Niestety SKA nie do ruszenia w KHL w tym sezonie.

 

:minus:25.00zł

Edytowane przez islandski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON #3 Unibet

 

:noga:AC Ajaccio - Gazelec Ajaccio  :arrow:  Gazelec lub remis @1,68  :n: 2:0

:noga:Deportivo La Coruna - Girona  :arrow:  Deportivo lub remis @1,30  :n: 1:2 

 

STAWKA: 25.00zł

AKO: 2,18

EWK: 54.60zł

 

 

I jeszcze kopana na wieczór. Gazelec przeciwko dzisiejszej masówce. Często lubi coś takiego wdupić. No offence dla stawiających. Deportivo spokojnie u siebie powinno zdobyć przynajmniej punkt z Girona.

 

 

E: Niezbyt udany poniedziałek. Ale czeka mnie jeszcze długa droga na szczęście  :p

 

:minus:25.00zł

Edytowane przez islandski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON #4 Unibet

 

:nba:Dallas Mavericks - Golden State Warriors  :arrow: GSW -11.5 @1,9  :t: 103-133

 

STAWKA: 30.00zł

EWK: 57.00zł

 

 

KUPON #5 Unibet

 

:nba:Detroit Pistons - Philadelphia 76ers  :arrow: Philadelphia +3.5 @1,96   :t: 86-97

 

STAWKA: 25.00zł

EWK: 49.00zł

 

 

:plus:51.00zł

 

 

Edit: Na szczęście nocka ładnie i jesteśmy z przodu.

Edytowane przez islandski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON #6 Unibet

 

:tenis:Kevin Anderson - G. Garcia - Lopez  :arrow: Anderson @1,28

:tenis:Vasek Pospisil - Jack Sock  :arrow: Sock @1,34

 

STAWKA: 36.00zł

AKO: 1,72

EWK: 61.75zł

 

Dla mnie pewniaki na popołudniowy tenis. Zarówno Garcia - Lopez jak i Pospisil kompletnie bez formy. Meczą się ostatnio z challengerowcami. Sock bardzo dobry mecz ostatnio z Fogninim, przegrana na zapałki. Anderson na twardej to potwór, nawet jak mu nie idzie to piekielnie ciężko go przełamać. Bez przesady ze stawkami, ale można pograć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...