Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-nowy-regulamin/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ:
(w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher:
(wybrany z listy podanej w regulaminie)

**PEWNIAK - TAK

**Dodatkowo, jeżeli Twój typ to "pewniak"

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-103?do=findComment&comment=1006069

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Crvena - Arsenal
Typ: 2
Kurs: 1.9
Bukmacher: Totolotek


Ligi Mistrzów nie ma, ale i tak będzie ciekawie ;). Dziś wieczór z Ligą Europy, w Totolotku tradycyjnie aktywna już promocja na europejskie puchary, która umożliwia zagranie bez podatku i ponownie uznałem, że warto z takiej oferty skorzystać. Stawiam dziś na przedstawiciela angielskiej Premier League, który uda się na gorący teren do Belgradu. Serbskie zespoły dalekie są jednak od dawnych sukcesów i generalnie liga ta w Europie szału nie robi, w Crvenej jest sporo problemów. Arsenal to zespół było nie było o klasę lepszy i nawet ze składem dalekim od optymalnego, ligowego powinien ze spokojem ten mecz wygrać, kurs jest moim zdaniem okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...