Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-nowy-regulamin/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ:
(w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher:
(wybrany z listy podanej w regulaminie)

**PEWNIAK - TAK

**Dodatkowo, jeżeli Twój typ to "pewniak"

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-103?do=findComment&comment=1006069

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Pogoń
Typ: under 2.5
Kurs: 1.7
Bukmacher: Totolotek


Sporo dziś piłki jak na poniedziałek, między innymi Premiership czy La Liga, no i najlepsza liga świata - Ekstraklasa. Wielkiego hitu w Krakowie się nie spodziewam, bo zarówno Pogoń, jak i Cracovia to zespoły mające sporo problemów w tym sezonie. Oba zespoły mają problemy w ofensywie i brakuje im umiejętności kreowania sobie sytuacji strzeleckich, w Krakowie dochodzi też presja fatalnych wręcz wyników, w Pogoni zawieszono nawet pensje. No kolorowo to nie jest i dlatego też stawiam dziś na under 2.5, zapowiada się naprawdę paździerzowa październikowa kopanina, którą ciężko będzie oglądać. W Totolotku także dziś piłkarski bonus, więc do jakiejś taśmy można dodać ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...