Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-nowy-regulamin/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ:
(w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher:
(wybrany z listy podanej w regulaminie)

**PEWNIAK - TAK

**Dodatkowo, jeżeli Twój typ to "pewniak"

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-103?do=findComment&comment=1006069

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Atletico - Barcelona
Typ: 2
Kurs: 2.35
Bukmacher: Totolotek

Sporo tych piłkarskich hitów dzisiaj. Trwa już mecz w Liverpoolu między LFC i United, ale ja względem typowania skupiam się dziś przede wszystkim na tym co wieczorem wydarzy się na Wandzie w Madrycie. Nowy stadion Atletico prezentuje się naprawdę fantastycznie, a dziś czas na ciekawe starcie także ze względów politycznych, bo do Kastylii przyjadą Katalończycy. Barcelona latem była obiektem sporej krytyki ze względu na ruchy transferowe, ale Blaugrana bardzo dobrze weszła w sezon, a fantastycznie prezentuje się nie kto inny jak Leo Messi. Ze względu na mecz w Madrycie i całe referendalne zamieszanie motywacji na pewno nie zabraknie, a Atletico póki co mnie nie przekonuje i dlatego też idę w gości po naprawdę korzystnym kursie z Totolotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...