Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-nowy-regulamin/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ:
(w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher:
(wybrany z listy podanej w regulaminie)

**PEWNIAK - TAK

**Dodatkowo, jeżeli Twój typ to "pewniak"

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-103?do=findComment&comment=1006069

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje do MŚ
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Albania - Włochy
Typ: 2
Kurs: 1.5
Bukmacher: Totolotek

Najciekawiej zapowiada się dziś chyba starcie Irlandczyków z Walią, ale generalnie jest trochę tego grania na najwyższym poziomie. W Totolotku tym razem inna piłkarska promocja, która zwiększa wygraną na kuponie, a jednym ze zdarzeń, które postawiłem jest mecz Albanii z Włochami. Włosi pewni są już drugiej lokaty i czekają na baraże o awans do finałowego turnieju w Rosji, ale mimo wszystko tak wysoki kurs na ich starcie z Albanią jest miłą niespodzianką i jednym z ciekawszych zdarzeń do dodania na jakimś dłuższym kuponie. To jednak spora różnica poziomowa między zespołami i tyle powinno wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...