Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-nowy-regulamin/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ:
(w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher:
(wybrany z listy podanej w regulaminie)

**PEWNIAK - TAK

**Dodatkowo, jeżeli Twój typ to "pewniak"

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-103?do=findComment&comment=1006069

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Arsenal - WBA
Typ: 1 [-1.5]
Kurs: 1.8
Bukmacher: Totolotek

Wieczorem ciekawe spotkanie w angielskiej Premier League. Ogólnie jak na poniedziałek to sporo dziś piłki, a w Totolotku z tej okazji promocja zwiększająca wygraną na kuponach ako. Ja idę dziś w Arsenal, który zmierzy się na własnym obiekcie z West Bromwich Albion. "Kanonierzy" to mimo całej tej krytki jeden z kandydatów do gry w Europie, a goście to co najwyżej przeciętna drużyna ligi, w której najlepszy jest w ostatnim czasie Grzegorz Krychowiak, który mimo tak długiej przerwy od gry na poziomie nie odstaje od nowych kolegów, a nawet wyróżnia się na ich tle, to trochę pokazuje potencjał tej drużyny. Sądzę, że dziś "Kanonierzy" odpalą i wygrają spokojnie uspokajając swych fanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...