Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-nowy-regulamin/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ:
(w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher:
(wybrany z listy podanej w regulaminie)

**PEWNIAK - TAK

**Dodatkowo, jeżeli Twój typ to "pewniak"

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-103?do=findComment&comment=1006069

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Piast - Arka
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Totolotek

Piątek wieczór - wraca Ekstraklasa. Kolejną serię spotkań zaczynamy od pojedynku w Gliwicach, między zespołami, które póki co delikatnie mówiąc szału na polskich boiskach nie robią. Arkę można jeszcze usprawiedliwiać występami w Europie, ale Piast który latem niby się wzmocnił pozyskując choćby Wasiliewa to duże rozczarowanie. Nowym szkoleniowcem drużyny został Fornalik i liczę tu na efekt nowej miotły i wygraną gospodarzy. To na papierze zespół mogący grać dużo lepiej niż wskazują na to wyniki i miejsce w tabeli, czas to potwierdzić na boisku. W Totolotku dziś bez podatku, więc można zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...