Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-nowy-regulamin/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ:
(w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher:
(wybrany z listy podanej w regulaminie)

**PEWNIAK - TAK

**Dodatkowo, jeżeli Twój typ to "pewniak"

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-103?do=findComment&comment=1006069

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Arka - Zagłębie
Typ: 2
Kurs: 2.7
Bukmacher: Totolotek

Czasem ciężko ogląda się naszą ligę, zwłaszcza gdy dopiero co emocjonowaliśmy się bojami w europejskich pucharach z udziałem najlepszych drużyn w Europie. Względem typowania nasza Ekstraklasa jest jednak całkiem wdzięczna, przynajmniej wobec osób regularnie ślędzących rozgrywki. Co ciekawe dziś w Totolotku już czwarty dzień z rzędu można postawić kupon bez opodatkowania, to chyba jedyny taki legalny bukmacher. Moim zdaniem ciekawie będzie dziś w Gdyni, gdzie nie rozumiem wyceny na wygraną Zagłębia. To chyba najlepiej obok Górnika grający zespół w Ekstraklasie, a kurs 2.7 przeciwko co najwyżej przeciętnej Arce wygląda zachęcająco. Drużyna z Lubina gra dość konsekwentnie, a pomysł na rywali i to powinno dziś zaowocować wygraną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...