Skocz do zawartości

[Zamknięty] ME Siatkarzy 2017


bukexpert

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Siatkówka - ME Siatkarzy 2017
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Estonia - Polska 
Typ: 2
Kurs: 1,10
Bukmacher: Totolotek
Nie będę oryginalny i obstawiam zwycięstwo naszej drużyny narodowej. Zawsze warto sobie coś zarobić, a to jest pewny zysk w mojej opinii. W Totolotku jak zwykle porządny kurs i nie przewiduje innego rezultatu niż nasze zwycięstwo. Myślę, że po pierwszej dotkliwej porażce nastroje w naszej ekipie są już lepsze. Warto dzisiaj zbudować się pewnym zwycięstwem przed kolejnymi, na pewno dużo cięższymi spotkaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Siatkówka - ME
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Polska - Słowenia
Typ: 3:0
Kurs: 2.8
Bukmacher: Totolotek

W oczekiwaniu na start Mistrzostw Europy w koszykówce czy spotkanie polskich i duńskich piłkarzy rozegrane zostanie potwornie ważny mecz z udziałem polskich Mistrzów Świata, a więc siatkarzy. Drużyna ta w porównaniu z tą, która zdobywała światowy czempionat z pewnością jest mocno zmieniona i ciężko stawiać ją na tej samej półce. Mimo wszystko na Mistrzostwach Europy rozgrywanych przed własną publicznością nasi ulubieńcy nie powinni odpadać na tak wczesnym etapie zmagań. Dziś grają o awans do ćwierćfinału ze Słowenią, która nie jest żadnym wybitnym zespołem i moim zdaniem choćby dzięki wsparciu swej publiki nasi zawodnicy odniosą pewne zwycięstwo. Kurs w Totolotku zachęcił mnie na tyle, że podjąłem ryzyko typu na 3:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...