Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka ręczna - SEHA Liga

Godzina: 19:00

Spotkanie: Celje - Meshkov Brest

Typ: Powyżej 55,5

Kurs: 1,75

Bukmacher: forBET

 

Witam wszystkich w kolejnym dniu, dzisiejsza oferta jest mocno okrojona jednak udało mię się znaleźć silną pozycje w piłce ręcznej mężczyzn ligi SEHA. Mecz pomiędzy niezwykle silnym i doświadczonym klubem ze Słowenii, a również mocno obsadzoną ekipą z Białorusi. Moja propozycja skierowana jest w stronę opcji overowej gdyż jedni jak i drudzy prowadzą dynamiczną grę, słyną z wyprowadzaniu szybkich kontr ataków co przekłada się na wynik końcowy. Zarówno Celje jak i Meshkov Brest praktycznie z roku na rok meldują się w najlepszych rozgrywkach handballowych, mowa tutaj o Lidze Mistrzów gdzie całkiem dobrze sobie radzą, a żeby nie być gołosłownym to Meshkov Brest w ubiegłej edycji zaszedł nadzwyczaj daleko bo do samych półfinałów gdzie ulegli z kapitalnym niemieckim zespołem Flensburga w dwu meczu 26:25 i 28:26 co jest nie lada wyczynem. Tak jak wspomniałem oba zespoły lubią grać otwarty miły dla oka Handball okraszony licznymi bramkami, a wyniki bezpośrednie najlepiej oddają to co chciałem przekazać. Spotkania są z zeszłego roku i tegorocznego, 36:29; 29:29; 36:36; 29:27 i ostatni mecz towarzyski rozgrywany niecały miesiąc temu to 29:31. Jak widać linia +55,5 była pokrywana zawsze i uważam, że dzisiaj znowu zobaczymy mocno overowy wynik na końcowej tablicy. Na forBET i Totolotku dostępne są również niższe linię 53,5 i 54,5 po kursie 1,65 które można pograć grubiej chodź uważam, że linia która wam proponuje w zupełności zostanie spokojnie pokryta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...