Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-nowy-regulamin/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ:
(w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher:
(wybrany z listy podanej w regulaminie)

**PEWNIAK - TAK

**Dodatkowo, jeżeli Twój typ to "pewniak"

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-103?do=findComment&comment=1006069

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Koszykowka |Europa Mistrzostwa

Spotkanie: Czechy - Chorwacja

Godzina: 13:30

Typ: ilość punktów (w tym z ewentualną z dogrywką)ponad 150.5

Kurs: 1.52

Bukmacher:Unibet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - US Open, mężczyzn

Spotkanie: K. Anderson - P. Carreno-Busta

Typ: 2

Kurs: 3,05

Godz: 18:05

Bukmacher: eFortuna

 

Chciałem zmienić typ poniewaz wczoraj ten mecz widniał w ofercie na jutro a dziś znowu na jutro.

 

Dyscyplina: Koszykówka - Mistrzostwa europy

Spotkanie: Wielka Brytania - Rosja

Godzina: 13:30

Typ: powyżej 162,5 pkt

Kurs: 2,02

Bukmacher: eFortuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - Bundesliga

Godzina: 19:00

Spotkanie: Kiel - Hannover

Typ: Powyżej 56,5

Kurs: 1,83

Bukmacher: Fortuna

 

Na dzisiaj przygotowałem jeszcze jedno niezwykle ciekawe spotkanie w Bundeslidze pomiędzy jedną z najbardziej utytułowanych drużyn w lidze THW Kiel, a bardzo dobrze radzącym sobie w ostatnim czasie Hannoverem. Moja propozycja skierowana jest oczywiście tutaj w stronę bramek, gdyż jedni jak i drudzy grają ofensywny Handball co najlepiej świadczą ich pierwsze mecze w tym jak i poprzednim sezonie. Jak narazie Hannover jest wielką sensacją i niewiadomą tego sezonu gdyż w pierwszym meczu wygrali z faworyzowanym Flensburgiem którego siła jest na tym samym poziomie co Kiel może nawet wyższa,w drugim meczu ponownie zagrali świetnie z mocno solidnym Wetzlar wygrywając 30:27. W przypadku Kiel wszystko funkcjonuje jak w szwajcarskim zegarku, pierwszy mecz wygrali zdecydowanie z przeciętniakiem N- Lubbecke 21:33, a w drugim spotkaniu które mieliśmy przyjemność grać na grupie ograli Magdeburg 33:31, a nic na to nie wskazywało gdyż Magdeburg wypracował sobie solidną trzy bramkową zaliczkę do przerwy, a skończyło się nie po ich myśli. Mocno zastanawiałem się również tutaj nad handicapem dla gości +4,5 jednak Kiel jest bardzo nieprzewidywalne i może wygrać dzisiaj wysoko bądź niską różnicą bramek , a tak naprawdę Hannover w tym sezonie nie grał ani razu jeszcze na wyjezdzie i trudno powiedzieć o ich formie wyjazdowej, jednak na własnym parkiecie pokazali że są świetnie przygotowani do nowego sezonu i na pewno swoją cegiełkę dorzucą do wyniku. Warto zaznaczyć, że w ostatnich pięciu meczach tych drużyn na parkiecie w THW Kiel padł tylko raz wynik niekorzystny dla lini +56,5 a po tym co prezentują dotychczas oba zespoły nie zapowiada się na powtórkę. Osobiście złapałem linię dużo bardziej korzystniejszą bo +54,5 po kursie 1,75 a na ten moment kursy mocno poleciały w dół gdyż na tą samą linię wynoszą 1,55.Dlatego zmuszony jestem grać dużo wyższą linię gdyż kurs mocno spadł.Nadchodzą spore zmiany jeśli chodzi o moje propozycje, a z biegiem czasu sami zobaczycie jakie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...