Skocz do zawartości

Superpuchar Europy 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka Nożna - Superpuchar Europy 2017

Godzinna: 20:45

Spotkanie: Real Madryt - Manchester United

Typ: 2

Kurs: 3.30

Bukmacher: Totolotek

Ależ nas dzisiaj czekają emocje. O 20:45 oczy całego piłkarskiego świata zwrócone będą na spotkanie pomiędzy drużyną Zidane'a a ekipą Mourinho. Real Madryt jest w tym momencie najlepszym zespołem piłkarskim na świecie. Jako pierwsza drużyna w historii, obroniła trofeum Ligi Mistrzów. A co słychać w czerwonej części Manchesteru? Pierwszy sezon The Special One w roli trenera Czerwonych Diabłów nie poszedł po jego myśli. Pogba i spółka grali nierówno i szybko stracili możliwość na walkę o mistrzostwo Anglii. Mourinho zdecydował się na walkę o Ligę Europy i wszystko poszło po jego myśli. Jako zwycięzcy tych rozgrywek zagrają dzisiaj w meczu o Superpuchar Europy z mistrzem Hiszpanii. Dla mnie to właśnie Manchester United po bardzo wyrównanym pojedynku wygra w tym spotkaniu. W Totolotku świetny kurs, naprawdę wart. Skąd moje przekonanie? Po pierwsze Mourinho potrafi zmotywować swoich piłkarzy na tak ważne spotkania, a po drugie ekipa z Manchesteru jest już lepiej przygotowana do nowego sezonu, w szczególności pod względem motorycznym. Przecież już za kilka dni rusza nowy sezon najlepszej ligi świata.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...