Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Jestem na tym forum nowy, a otworzyłem ten temat, ponieważ doszedłem do wniosku, że po ponad 10 latach doświadczenia w bukmacherce, chciałbym swoimi propozycjami pomóc także innym typerom.

Cóż. Nie będę się zachwalał swoimi skutecznościami, bo różnie to w przeszłości bywało (szczególnie na początku), ale z czasem przy doskonaleniu samokontroli udało mi się dojść do punktu w którym ostatecznie wychodzę na plus. Chciałbym, aby tutaj w temacie każdy miesiąc był dochodowy, ale nie mogę tego obiecać. Różnie bywa w tej dziedzinie, a ja nie będę zachwalał się, że żyję z bukmacherki, bo tak nie jest. Ciągle zakłady traktuję w pewien sposób jako formę rozrywki, jednak jeśli połączy się mądre granie z bukmacherką, to może wyjść przyjemne z pożytecznym i dorobić pieniążki na jakieś codzienne wydatki. icon_wink.gif

Wszystkie kursy i bety na dzień dzisiejszy będą pochodzić od bukmachera PinBet, czyli oczywiście znanego wszystkim Pinnacle. Lubię azjany, a w związku z oszukańczym postępowaniem naszego rządu, byłem zmuszony obrać kierunek brokera Asian Connect. Typowanie na forum rozpoczynamy z kapitałem 5000 euro, a każdy bet będziemy grać za płaską stawkę 50 euro (lekko powyżej 200 zł), czyli 1% początkowego kapitału.

 

Jaki będzie nasz system grania? Nie będzie to temat dla osób, które grają od czasu do czasu i chcą sobie stworzyć fajną taśmę. Będziemy tutaj grać bardzo dużo spotkań z kursami ok. 2.00, szukając oczywiście tak potrzebnego value. Krótko mówiąc będzie to tzw. roller coaster, czyli trzeba przygotować się na natłok typów, serie wygranych i przegranych. Koniec końców mamy jednak generować zyski, a w takim graniu najlepiej się czuję, więc takie będziemy preferować w tym temacie.

Życzę wszystkim powodzenia i mam nadzieję, że jak najwięcej osób skorzysta z betów proponowanych tutaj!

Oczywiście zachęcam innych użytkowników do udzielania się w tym temacie. Z chęcią typuje się i dzieli propozycjami z innymi użytkownikami, kiedy wiesz, że ktoś śledzi temat na bieżąco. To tak na przyszłość. Można też oczywiście wymieniać spostrzeżenia na temat typów itd.

 

Każdego dnia będę starał się podsumowywać zysk/stratę, natomiast na koniec każdego tygodnia i miesiąca będzie nieco szersze podsumowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to zaczynamy! :)

 

Typy 01.08.2017r.

 

Brazylia Serie A

 

Vasco da Gama- Atletico PR   typ: Atletico PR +0.25   @2.04   50 euro   :t:   :plus: 52 euro

 

 

USA USL

 

Real Monarchs - Tulsa Roughnecks  typ: Tulsa +1  @2.03  -> UWAGA! Ten zakład z powodu braku oferty w PinBet grany wyjątkowo w 1xbet   50 euro   :t:   :plus: 51.50 euro

 

 

Estonia

 

Trans Narva - Nomme JK Kalju  typ: Narva +1  @2.13 -> UWAGA! Ten zakład z powodu braku oferty w PinBet grany wyjątkowo w 1xbet   50 euro  :n::minus: 50 euro

 

 

CDN.

Edytowane przez Coaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów Kwalifikacje

 

Tiraspol-Qarabag  typ: Qarabag -0.25  @2.13    50 euro  :t::plus: 56,50 euro

 

 

Niemcy 3. Liga

 

Lotte-Paderborn  typ: Lotte -0.25  @2.29   50 euro :n::minus: 50 euro

Edytowane przez Coaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy Regionalliga Bayern

 

Munich 1860-Norymberga II  typ: Norymberga II  +1  @2.42  50 euro  :n:  :minus:  50 euro

 

 

Niemcy 3. liga

 

Wehen-Unterhaching typ: Unterhaching +0.5  @1.90  50 euro :n::minus: 50 euro

 

 

Tenis ATP Kitzbuhel

 

Berlocq-Melzer  typ: Melzer  @2.55  50 euro :t::plus:  77,50 euro

 

 

Baseball MLB

 

Boston Red Sox-Cleveland Indians  typ: Cleveland  @2.40  50 euro

Edytowane przez Coaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...