Skocz do zawartości

Liga Europy 17/18


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Pellister - Lech
Typ: 2 [-1.5]
Kurs: 1.95
Bukmacher: Totolotek

Dziś sporo polskich wydarzeń w światowym sporcie, a jednymi z tych ważniejszych z pewnością są kwalifikacje do kolejnej rundy Ligi Europy z udziałem dwóch naszych reprezentantów. Przeglądając ofertę Totolotka bardzo zdziwiły mnie zaskakująco wysokie kursy na poznańskiego Lecha. "Kolejorz" pewnie wygrał pierwszy mecz przed własnymi kibicami, ale teraz na pewno nie odpuści, bo w Poznaniu tego lata sporo zmian kadrowych i każdy zawodnik w tej fazie sezonu będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Zresztą debiutanci mieli spory udział w pierwszym zwycięstwie i teraz na pewno też postarają się zrobić dobre wrażenie na Bjelicy. W dodatku gospodarze wyglądali wręcz na amatorów przy Lechu, nie potrafili zorganizować swej gry na choćby przyzwoitym poziomie, a ich defensywa, w tym również bramkarz wymaga wiele do życzena. Handicap biorę z pocałowaniem ręki i jestem dość pewny swego, a dla szukajacych dziś wielu zdarzeń z Ligi Europy polecam Totolotka, bo tam ciekawa promocja zwiększająca wygraną z piłkarskich ako.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Liga Europejska 2017 eliminacje
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Jagielonia Białystok - Dinamo Batumi
Typ: 0
Kurs: 5.5
Bukmacher: Totolotek
W zeszłym tygodniu drużyna z Białegostoku wygrała tylko 1:0. Jasne, grali na wyjeździe i zwycięstwo ekipy z Polski powinno cieszyć. Jednakże, taki wynik jak na wicemistrza kraju to trochę słabo. Uważam, że gracze Dinamo mogą walczyć o awans. Dlatego przewiduje remis. W Totolotek niezły kurs na taki rezultat, a z apką mobilną kasuje 6% podatku. W tym spotkaniu może paść wynik remisowy bo Jagielonia może poczuć się zbyt pewna siebie na własnym boisku, a Dianmo będzie chciało im utrzeć nosa. Strzelą bramkę, może dwie, ale gracze z Białegostoku nie będą im dłużni, gdyż posiadają większe umiejętności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - kwalifikacje Ligi Europy

Godzinna:19:00

Spotkanie: Fk Haugesund-Lech Poznań

Typ: 2

Kurs: 2.05

Bukmacher: Totolotek

Dzisiaj o 19:00 drużyna z Poznania rozpocznie kolejną batalię o upragnione europejskie puchary. Jej kolejnym przeciwnikiem będzie ekipa ze Skandynawii. Obstawiałbym zwycięstwo chłopców Bielicy. W Totolotku niezły kurs na ich wygraną, a dodatkowo minus 6% podatku z apki mobilnej. Już za kilkanaście minut nie możemy spodziewać się fajerwerków na boisku. Drużyny ze Skandynawii słynną z ostrej fizycznej gry, a nie tej opartej na technice. Wydaje mi się, że Lech jest zdecydowanie lepszą drużyną i powinna dzisiaj zwyciężyć

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Utrecht - Lech
Typ: 2
Kurs: 3.55
Bukmacher: Totolotek

Wczoraj niestety nie wyszło i polska drużyna wyraźnie poległa w kazachstańskiej Astanie. Gospodarze byli zespołem o wiele lepszym od mistrzów Polski i przed Legią długa droga do ponownego awansu do fazy grupowej Champions League. Dziś znów nasze zespoły walczą w Europie i mam nadzieję, że tym razem efekty będą bardziej pozytywne. Ja w Totolotku baczniej przyjrzałem się spotkaniu między Utrechtem, a Lechem. Kursy na "Kolejorza" ostatnio się obniżyły, ale nadal wydają się dość zachęcające. Holendrzy nie są już tak mocni jak w zeszłym sezonie, w ich kadrze spore ubytki, a także trochę problemów finansowych. Poprzednia runda też nie była dla nich tak łatwa jak można się było spodziewać. Lech nie wszedł najlepiej w sezon, również wiele zmienił w swej kadrze, ale moim zdaniem akurat w tych okolicznościach są w stanie w Holandii powalczyć. Ten kurs to moim zdaniem value, bo przed spotkaniem stawiam tu 50/50 dla każdej ze stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Ligi Europy
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Midtjylland
Typ: 1
Kurs: 3.40
Bukmacher: Totolotek
Ponad rok temu żaden kibic Arki nie marzył o takim spotkaniu do jakiego dojdzie dzisiaj. W eliminacji Ligi Europy zmierzą się ze sobą Gdynianie i ekipa z Dani. Moim zdaniem w tym pojedynku dojdzie do remisu. W Totolotku świetny kurs na taki wynik. Obiektywnie drużyna zdaniem jest lepszym zespołem jeśli chodzi o umiejętności. Jednakże, trener Leszek Ojrzyński i jego piłkarze już nie raz potrafili zaskoczyć. Są przecież zdobywcami Pucharu Polski, a niecały miesiąc temu pokonali w finale Superpucharu Polski faworyzowaną ekipę. Oby dzisiaj też stali się niespodzianką, chociaż remi wydaje się najrozsądniejszym wynikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzinna: 20:15
Spotkanie: Lech - Utrecht
Typ: 1 - awans
Kurs: 1.8
Bukmacher: Totolotek

Wczoraj polskiemu przedstawicielowi w Europie wyraźnie się nie powiodło. Legia mimo wygranej zawiodła wszystkich kibiców piłkarskich w Polsce i to nie tylko tych swoich. Dziś zgodowy duet z Poznania oraz Gdyni walczy o przejście do decydującej fazy eliminacji do Ligi Europy. Jeśli obaj polscy przedstawiciele przejdą dalej zachowamy szansę na trójkę drużyn w fazie grupowej co byłoby świetną sprawą. Mimo wiary w Arkę dziś stawiam na Lecha, bo to jednak pewniejszy typ. Najpierw myślałem o zwycięstwie, ale gdy zobaczyłem, że w Totolotku kurs na awans jest o zaledwie jedną dziesiątą mniejszy to postawię na takie zdarzenie, bo to zawsze jakieś zabezpieczenie przy dogrywce czy karnych. "Kolejorz" był o wiele lepszy w trakcie wyjazdowego starcia, w dodatku ostatni w lidze bardzo efektownie wygrał, więc wiele wskazuje na to, że w Poznaniu forma z każdym dniem coraz lepsza. Przed własną publicznością i to bardzo liczną, bo na pewno ponad 30 tysięcy fanów Lechici powinni ograć Holendrów, którzy nawet na własnym obiekcie mocno zawodzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Midtjylland - Arka Gdynia
Typ: 2
Kurs: 8.25
Bukmacher: Totolotek
W dzisiejszym pojedynku niesamowity kurs na zwycięstwo Arki Gdynia. Nie pozostaje mi nic innego jak wierzyć w awans ekipy Leszka Ojrzyńskiego i obstawić ich wygraną, w Totolotku naprawdę genialny kurs. Za kilka godzin możemy być świadkami historycznego rezultatu. Warunkiem jest awans zespołu z Gdyni. Na własnym podwórku nie idzie im najlepiej, jednakże trener i jego piłkarze pokazali na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy, że niemożliwe dla nich nie istnieje. Właśnie w tak prestiżowych spotkaniach Arka motywuje się na 100% i sprawia, że jej oddani kibice mogą czuć się usatysfakcjonowani. Wierzę, że dzisiaj ponownie pokażą swoją niesamowitą wolę walki i pokonają drużynę z Dani.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Legia - Sheriff
Typ: 2
Kurs: 7.55
Bukmacher: Totolotek

Patrząc na występy polskich drużyn w Europie ciężko o optymizm. Niby Arka dzielnie walczyła, ale w sumie co z tego, jak ostatecznie i tak przyniosło to wynik niekorzystny. Dziś nasz ostatni przedstawiciel rozpocznie walkę o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów i obserwując ofertę Mega Kursów z Totolotka dość mocno się zdziwiłem. Trochę nie rozumiem tak wysokiego kursu na gości, bo poziom Legii w Europie, przynajmniej w tej aktualnej formie pokazał też trochę ostatni mecz Celtiku z Astaną, który Szkoci wygrali aż 5:0. Sheriff to nie są amatorzy, mają za sobą mnóstwo pieniędzy i moim zdaniem nie będzie to dla warszawskiej drużyny łatwa przeprawa. Kursy na zespół z Mołdawii mocno przesadzone i warto moim zdaniem przynajmniej spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Ligi Europy
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Panathinaikos - Athletic Bilbao
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Totolotek
Moim zdaniem faworytem dzisiejszego spotkania jest drużyna z Hiszpanii. W Totolotku dzisiaj niezły kurs na taki typ, małe ryzyko porażki. Dla Basków awans do fazy grupowej tych rozgrywek jest obowiązkiem. Los nie był dla nich łaskawy i trafili na dość trudnego przeciwnika w porównaniu z innymi parami tych eliminacji. Mimo wszystko ich awans jest niemal pewny. Posiadają lepszych piłkarzy, wśród których warto zwrócić uwagę na Raula Garcię, który prezentuje bardzo wysoką formę, a w ostatnim spotkaniu pucharowym Basków zdobył dwa gole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Szeryf - Legia
Typ: 2
Kurs: 2.1
Bukmacher: Totolotek

Tegoroczne gry polskich drużyn w europejskich pucharach nie należą do najlepszych i jest to stosunkowo dyplomatyczne określenie, bo równie dobrze można nazwać je kompromitacją. Jeśli Legia nie wywalczy awansu do fazy grupowej Ligi Europy to z pewnością będzie już można mówić o kompromitacji. Moim zdaniem tak źle jednak nie będzie, a Totolotek zaoferował naprawdę ciekawy kurs na Mistrzów Polski. Pierwszy mecz nie był dobry w wykonaniu Legii, ale dość pechowo go zremisowali, bramka stracona na własnym stadionie wymusza na nich bardziej ofensywniejsze nastawienie. Podopieczni Jacka Magiery na pewno będą w pełni skoncentrowani i skupieni na osiągnięciu swego celu, a piłkarsko mają więcej do zaoferowania niż drużyna z Mołdawii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzinna: 21:05
Spotkanie: Arsenal - Koeln
Typ: x2
Kurs: 2.76
Bukmacher: Totolotek


Ligi Mistrzów nie ma, ale i tak powinno być ciekawie, zwłaszcza że Totolotek utrzymuje swój bonus na europejskie puchary również na te rozgrywki, a to oznacza możliwość gry bez podatku. Ja wybrałem spotkanie w Londynie, gdzie Arsenal zmierzy się z niemiecką Kolonią. Faworytem na papierze są oczywiście gospodarze, ale wszyscy wiemy jakie podejście do tych rozgrywek zwykle mają drużyny z Premier League, a patrząc na terminarz i niedzielne starcie z Chelsea to wydaje się, że dziś Kanonierzy specjalnie spinać się nie będą, możliwe jest zastosowanie dużej rotacji w składzie, bo na powtórkę z kompromitacji przeciwko Liverpoolowi nikt na Emirates Stadium nie ma ochoty. Zespoły z Bundesligi zwykle o wiele poważniej traktują walkę w Lidze Europy i na to też liczę, Kolonię na pewno stać dziś na remis, a kurs wydaje mi się kuszący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 22:00
Spotkanie: Arsenal-Koeln
Typ: under 3.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: totolotek

 

 

 
Bardzo napięte relacje panują przed stadionem, stąd decyzja o przeniesieniu meczu. Myślę, że tak rezerwowo wystawiona drużyna przez Wengera może tego meczu nawet nie wygrać. Będą tutaj koszmarne męki, a gole mogą strzelać nawet goście. Mertesacker, Holding i Monreal to chyba najbardziej eksperymentalna obrona od lat Arsenalu.
Uważam, że jest zbyt mało ofensywnych aspektów po stronie Kanonierów, żeby pocisnąć Koeln kilkoma golami. Co prawda goście są bez formy, ale Wenger wystawił większość graczy również bez formy. Rezerwowa ekipa nie ma tego zgrania, w dodatku wszedł Sanchez szukający formy, brak Lacazette'a... Nie będzie gradu goli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Zenit - Sociedad
Typ: 1
Kurs: 2.2
Bukmacher: Totolotek

Dziś kolejny dzień zmagań w europejskich pucharach, a jednym z hitów z pewnością jest mecz rozgrywany w Sankt Petersburgu o 19. Totolotek ponownie oferuje opcję gry bez podatku, a ja wykorzystuję to i stawiam na gospodarzy po obiecującym kursie, 2.20. Zenit bardzo poważnie podchodzi do rozgrywek o Ligę Europy, a oba zespoły świetnie weszły w rozgrywki i ciężko wyobrazić sobie, że wiosną zabraknie ich w dalszych zmaganiach. Rosjanie ograli 5:0 Vardar, a Sociedad okazało się o 4 trafienia lepsze od Rosenborga. Gościa od tego momentu przegrali jednak trzykrotnie w lidze i mają lekki kryzys, Zenit za to sensacyjnie odpadł z pucharu Rosji. Na własnym obiekcie gospodarze są jednak faworytem, zwłaszcza że przyjezdni zagrają bez kilku ważnych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Crvena - Arsenal
Typ: 2
Kurs: 1.9
Bukmacher: Totolotek


Ligi Mistrzów nie ma, ale i tak będzie ciekawie ;). Dziś wieczór z Ligą Europy, w Totolotku tradycyjnie aktywna już promocja na europejskie puchary, która umożliwia zagranie bez podatku i ponownie uznałem, że warto z takiej oferty skorzystać. Stawiam dziś na przedstawiciela angielskiej Premier League, który uda się na gorący teren do Belgradu. Serbskie zespoły dalekie są jednak od dawnych sukcesów i generalnie liga ta w Europie szału nie robi, w Crvenej jest sporo problemów. Arsenal to zespół było nie było o klasę lepszy i nawet ze składem dalekim od optymalnego, ligowego powinien ze spokojem ten mecz wygrać, kurs jest moim zdaniem okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...