Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

z91dkd.png

 

 

 

ecoPayz - alternatywa dla Skrill - pewny i sprawdzony portfel. Kilka firm, które zostały dla nas oferują tą metodę płatności.

 

Możliwe, że te co nie mają, niebawem dodadzą ;)

 

 

 

Do konta ecoPayz najlepiej zamówić ecoCard obsługuje ją Mastercard® dostęp do kasy natychmiast w pobliskim bankomacie.

 

 

 

z99rfr.png

 

 

 

Przykładowe opłaty (przy koncie silver):

 

 

 

Wypłata na konto bankowe:  5-10 €

 

Wypłata z bankomatu: 2% min 1.5 €

 

 

 

 

 

Plusy jakie są wiadomo ale z takich największych to:

 

 

 

1. Dobry kontakt, na stronie LC.

 

2. Możliwość dodania subkonta w innej walucie niż pierwotnie wybrana (Account Currency Account).

 

3. Wirtualna karta ecoVirtualcard, którą możecie płacić jak normalną karta - aktywacja karty 1.8 €.

 

4. Trzy wypłaty dziennie po 250 € (przy koncie Silver) każda z bankomatów - czyli 750 € dziennie. Wydanie karty jest za free.

 

 

 

 

 

Pozostałe opłaty i szczegóły na stronie-> ecoPayz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

  • 3 weeks later...

2% + podwójne przewalutowanie, możliwe, że trafiłeś do tego na "trafny" bankomat ze swoją zwiększoną prowizją, osobiście mam 3 konta walutowe na ecoPayz, na ten moment używam karty euro, która jest podpisana do konta walutowego z tą właśnie walutą - nie wypłacam w PLN, tylko w euro. Póki nie posiadają karty w plnach jest to najlepsza opcja - wypłata 750 € - pobierają prowizję 2% - czyli 15eur.

 

Jak ktoś ma jakieś pytania, postaram się pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2% + podwójne przewalutowanie, możliwe, że trafiłeś do tego na "trafny" bankomat ze swoją zwiększoną prowizją, osobiście mam 3 konta walutowe na ecopayz, na ten moment używam karty euro, która jest podpisana do konta walutowego z tą właśnie walutą - nie wypłacam w PLN, tylko w euro. Póki nie posiadają karty w plnach jest to najlepsza opcja - wypłata 750 € - pobierają prowizję 2% - czyli 15eur.

 

Jak ktoś ma jakieś pytania, postaram się pomóc

Zatem jeśli mam kartę EURO przypisaną do głównego konta PLN to co w takiej sytuacji zrobić żeby mnie najmniej kroili przy wypłatach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Persiu te konta walutowe sa darmowe czy po jakimś czasie jest oplata ? Kartę masz jedna czy w każdej walucie ?

 

Tak, konta są darmowe, ale żeby aktywować opcję kont walutowych należy posiadać status silver (z tego co pamiętam należy dodać pytanie bezpieczeństwa, weryfikacja maila, wysłanie skanów; ID + rachunek i być może zrobić tam jakiś depozyt, można nawet PSC). Obecnie mam kartę tylko w €, potem dojdzie jeszcze "dolarówka" - ale czekam aż PokerStars się ogarnie %-)Dodam, że karta jest za darmo - nie ma opłaty 12.5 € tak jak jest podane na obrazkach

 

 

 


Zatem jeśli mam kartę EURO przypisaną do głównego konta PLN to co w takiej sytuacji zrobić żeby mnie najmniej kroili przy wypłatach?

 

Bez zbędnego załatwiania, to wypłata na konto bankowe w tej samej walucie jak ecoPayz (oplata ok 25pln). Napisać do nich czy możesz dezaktywować kartę i zamówić nową. Albo przetestować czek (niby fee 0%) %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrill ma kartę mastercard więc się nie da połączyć. Najpierw musisz sobie konto zweryfikować w ecoPayz - a tutaj wypłata najlepsza opcja to konto w euro - wypłata kartą ecoPayz € (nie mają karty pln) w bankomacie, w walucie euro !! albo po prostu wypłata na konto bankowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem rachunek w walucie euro i teraz mogę tę kartę przypisać do tego rachunku?

 

Nie, zamawiając kartę wybierało się do jakiego rachunku ma być przypisana. Możesz zapytać suport czy jest taka możliwość, sam użytkownik takowej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie zwracam się z ogromną prośbą a zarazem pytaniem, zweryfikowalem sobie konto do Silver i teraz mam problem z wola ta na konto na ecoPayz. Próbowałem dwóch opcji przelewow, kopiowaniem dane do fornularzu przelewow (mbank) i przelewy nie chciały wyjść z banku. Nie wiem czemu. Jaka walutę mam wybierać przy przelewach? Dziękuję z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

At ecoPayz we aim to provide you with the best service possible. As part of that mission we're introducing an additional currency conversion rate provider to our system to maintain uninterrupted currency exchange rate support – the widely known XE.com.

How does this change affect me?

This change will not impact your use of your ecoAccount: your transactions will still be processed in the usual manner, and our currency exchange fees remain the same. XE.com will now be mentioned in our Terms and Conditions.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam,

Po wysłaniu dokumentów do weryfikacji napisali mi:

Thank you for contacting the ecoPayz Team!
We regret to inform that your ecoAccount has been permanently closed in accordance with the PSI-Pay Terms of Use. Unfortunately, we will not be able to accept any further applications from you in the future.
For further information and to view our Terms of Use please visit http://www.ecopayz.com/en-GB/Policies

 

Spotkał się już ktoś z czymś takim? Nie chcą napisać o co chodzi tylko odpisują cały czas ten sam tekst, live czat cały czas busy :/

Może ktoś pomóc... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System Maintenance on October 24th

 

As a part of our on-going commitment to improve our service, ecoPayz will be carrying out essential system maintenance and enhancements on Tuesday, October 24th from 2 AM until 4 AM UTC (GMT).

 

You will not be able to use your ecoPayz account or your ecoCard/ecoVirtualcard during this time.

 

We apologise for any inconvenience.

 

Should you have any questions or require further information please contact our 24/7 Customer Support Team.

 

The ecoPayz Team

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby unpinned this temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...