Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-czerwiec-nowy-regulamin-nie-trzeba-pisa%C4%87-analiz/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ:
(w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher
: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-100?do=findComment&comment=1001068

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna - ME U-21
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Włochy - Hiszpania
Typ: 1
Kurs: 4.7
Bukmacher: Totolotek

Zgodnie z przewidywaniami do fazy pucharowej młodzieżowych Mistrzostw Europy, które są aktualnie rozgrywane w Polsce awansowali przedstawiciele najlepszych na kontynencie młodzieżowych drużyn. Półfinałowe pary to prawdziwe hity, a ja skupiam się dziś na rywalizacji włosko-hiszpańskiej. Bukmacherzy jako faworytów wskazali tu zespół z Półwyspu Iberyjskiego, ale ja się z tym sądem nie zgadzam. Tak jak ostatnio przeciwko Niemcom w fazie grupowej stawiam tu na naprawdę dobrze naoliwioną włoską maszynę, która ma w swym składzie też naprawdę wiele indywidualności i graczy potrafiących odmienić los spotkania pojedynczym zagraniem. Nazwiska takie jak Bernardeschi czy Benassi nie robią może takiego wrażenie jak Asensio lub Saul Niguez, lecz to nie są gracze od nich gorsi, po prostu Serie A nie jest ligą tak medialną jak La Liga, a ci zawodnicy nie są nam tak dobrze znani z europejskich pucharów. Wysoki kurs na Włochów to moim zdaniem naprawdę fajna oferta, a w porównaniu do innych legalnych bukmacherów najkorzystniej będzie obstawić ich w Totolotku ze względu na połowę opodatkowania z aplikacji mobilnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...