Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-czerwiec-nowy-regulamin-nie-trzeba-pisa%C4%87-analiz/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ:
(w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher:
(wybrany z listy podanej w regulaminie)

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-100?do=findComment&comment=1001068

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Siatkówka - PAN American Cup, Kobiety

Godzina: 02:00

Spotkanie: USA K - Peru K

Typ: USA (-2,5 seta)

Kurs: 2,12

Bukmacher: Unibet

 

Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, wczorajsza analiza również okazała się zwycięska, a faworyzowanie prze ze mnie Brazylijczycy łatwo wygrali swój mecz 0:3. Dzisiaj ponownie zdecydowałem się na siatkę i mecz który przed momentem zauważyłem. Moja propozycja dotyczy handicapu -2,5 seta w stronę amerykanek, które zaraz po reprezentacji Brazylia są głównym kandydatem do wygrania tych rozgrywek, ponadto potencjał reprezentacji Stanów Zjednoczonych a Peru jest mocno odległy, rzekłbym że dzieli ich przepaść. Osobiście polecam pograć ten typ grubiej gdyż bardzo wątpię żeby USA oddało chociaż jednego seta. Do tej pory Amerykanki rozegrały w tym turnieju pięć spotkań i wszystkie wygrały do zera prócz jednego z Portoryko gdzie był wynik 3:2. Warto odwołać się do ich ostatniego meczu z Argentyną, która pokonały 3:0, a dwa dni pózniej to Peru grało z Argentyną z którą niemiłosiernie się męczyło 3:2. Na podstawie tych dwóch ostatnich meczy jestem w stanie wyciągnąć bardzo silne wnioski jeśli chodzić o dzisiejsza propozycję typu. Tym bardziej, że zaczęła się faza zasadnicza play offy gdzie nie będzie żadnej taryfy ulgowej, najlepszym argumentem będą mecze bezpośrednie tych reprezentacji, z których Amerykanki zawsze wychodziły górą. Na pięć spotkań wygrały wszystkie po 3:0, a ostatni mecz zakończył się rezultatem 25:20; 25:19 i 27:25 w setach. Spotkanie warte pogrania każdych pieniędzy w moim odczuciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Niemcy - Kamerun
Typ: 1 [-1.5]
Kurs: 1.9
Bukmacher: Totolotek

Dziś trwa przerwa w zmaganiach młodzieżowych Mistrzostw Europy, ale rozegrana zostanie ostatnia kolejka zmagań grupowych w Pucharze Konfederacji. Wczoraj z rozgrywek odpadli gospodarze tego turnieju, Rosjanie. Awans wywalczyli za to Portugalczycy oraz Meksykanie. Na dziś Totolotek przygotował bonus zwiększający wygraną na kuponach piłkarskich o 10%, a faworytów w grupie B czekają teoretycznie dość łatwe spotkania. Niemcy stosunkowo długo męczyły się z Australią, a dziś zmierzą się z Kamerunem. Moim zdaniem drużyna z Europy będzie chciała zmazać ten niekorzystny obraz wykreowany w poprzednim pojedynku i wysoko wygrać. W Dodatku Niemcy muszą gonić Chile w bilansie bramkowym, bo przynajmniej teorytycznie łatwiej byłoby im grać w półfinale z Meksykiem niż Portugalią. Dlatego dziś stawiam na wygraną Niemców z handicapem i moim zdaniem powinni to spokojnie osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...