Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-czerwiec-nowy-regulamin-nie-trzeba-pisa%C4%87-analiz/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ:
(w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher
: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-100?do=findComment&comment=1001068

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Siatkówka - Mistrzostwa Świata U21

Godzina: 20:00

Spotkanie: Chiny - Brazylia

Typ: 2/2

Kurs: 1,92

Bukmacher: Fortuna

 

Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, wczorajsza analiza tak jak przewidywałem zakończyła się wygraną Rosjan bez większych problemów 3:0, jedynie w pierwszym secie była nerwówka gdy grali na przewagi jednak wszystko dobrze się skończyło. Dzisiaj mimo, że oferta nie zachwyca to udało znaleźć się kilka bardzo ciekawych zdarzeń, a jednym z nich chciałbym się z wami podzielić. Będzie to kolejne spotkanie z mistrzostw świata siatkarzy pomiędzy reprezentacją Chin, a Brazylią . Moja propozycja odnośnie tego meczu skierowana jest w stronę canarihnios, którzy bardzo dobrze rozpoczęli te mistrzostwa bo od wygranej 3:0 z Egiptem, natomiast Chińczycy na otwarcie wygrali 3:1 z Japończykami. Faworytem tutaj dla mnie zdecydowanym są Brazylijczycy którzy w swoich szeregach mieli i mają zawsze solidne podstawy, a mowa o młodzieżówce która jest równie mocna co pierwszy skład. Jedynie co niepokoi mnie to lekkie skoki kursów na Brazylię, jednak nie przewiduję tutaj sensacji i wygranej chińczyków, którzy są reprezentacją dobrą ale w starciu z Brazylijczykami niespodziewam się fajerwerków z ich strony. Do tej pory obie reprezentacje mierzyły się ze sobą dwa razy, a wyniki jakie padły to 1:3 dla Brazylii i 3:1 dla Chin, jednak to dość odległe czasy i większego znaczenia nie mają. Brazylijczycy zawsze byli wymienianie w roli faworytów do wygrania całej imprezy, tyczy się to zarówno młodzieżówki jak i pierwszej reprezentacji.Moim zdaniem dzisiaj zobaczymy podobny wynik co wczoraj 0:3 lub 1:3 dla Canarihnios.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - ME u-21
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Włochy - Niemcy
Typ: 1
Kurs: 3.05
Bukmacher: Totolotek

Dziś kończymy zmagania w kolejnej z grup Mistrzostw Europy do lat 21. W Totolotku z tej okazji przygotowano promocję zwiększającą wygraną na kuponach z piłki nożnej o 10%. Mi w oko wpadł hit dnia dzisiejszego czyli starcie między młodzieżówkami Niemiec oraz Włoch. Dla drużyny włoskiej to ostatnia szansa na osiągnięcie czegoś w tym turnieju po niespodziewanej porażce z Czechami. Przed rozpoczęciem rozgrywek typowałem Włochów jako głównego faworyta do wygranej i zdania nie zmieniam. Dlatego też dziś polecam obstawić ich zwycięstwo przeciwko równowieśnikom z Niemiec. Italia przysłała do Polski bardzo fajny i mocny skład, a jedna wpadka z Czechami w moim mniemaniu nic nie zmienia i to Włosi dziś wyjdą zwycięsko z tego pojedynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...