Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-czerwiec-nowy-regulamin-nie-trzeba-pisa%C4%87-analiz/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ:
(w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-100?do=findComment&comment=1001068

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina:Siatkówka - Mistrzostwa Świata U21

Godzina: 15:00

Spotkanie: Rosja U21 - Kuba U21

Typ: 3:0

Kurs: 2,65

Bukmacher: Fortuna

 

Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, w którym to przygotowałem bardzo interesujące zdarzenie po przyzwoitym kursie. W dniu dzisiejszym ruszają Mistrzostwa Świata U21 w siatkówce, z racji tego mamy do dyspozycji szeroką ofertę zdarzeń do wyboru. Osobiście zdecydowałem się na mecz który rzucił mi się odrazu w oczy, a mowa o spotkaniu jednych z faworytów do wygrania całej imprezy czyli Rosjanach pomiędzy reprezentacja Kuby. Moja propozycja dotyczy wygrania przez Rosjan pewnie spotkania na otwarcie dokładnym wynikiem 3:0, ponieważ tak jak wspomniałem są faworytem do wygrania całek imprezy, ponadto mają duży większy potencjał niż Kubańczycy którzy grają bardzo nierówno, a wygrywają z dużo słabszymi reprezentacjami. Również ostatnie wyniki przemawiają za reprezentacją Rosji, która od ośmiu meczy jest niepokonana. Ostatni mecz rozegrali z Argentyńczykami gdzie padł wynik 2:3, wcześniej pewnie wygrali z Brazylia aż 3:1, z Włochami 3:0, Kanade czy USA również w trzech setach rozgromili. Jak widać są to reprezentacje z czołówki światowej, a wyniki jednogłośnie wskazują kto jest najsilniejsza reprezentacją młodzieżówki. Teraz zobaczmy co dzieje się po stronie Kubańczyków, w tym roku rozegrali cztery spotkania z Chile pokonując 3:0, Puerto Ruco również w trzech setach, z Kanadą 3:1 oraz przegrali z Brazylijczykami aż 1:3, a warto dodać że Rosjanie wygrali takim samym rezultatem z Brazylią, dlatego nie daje większych szans Kubańczyką w tym starciu i ugraniu chociaż jednego seta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - ME U-21
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Serbia - Hiszpania
Typ: 2 [-1.5]
Kurs: 2.3
Bukmacher: Totolotek

Piątki to w Totolotku tradycyjnie już dni, w których aktywna jest promocja Gram Grubo - czyli możliwość postawienia kuponu bez opodatkowania. Mi w oko wpadło spotkanie młodzieżowych Mistrzostw Europy rozgrywanych na polskich boiskach między Serbami oraz ich rówieśnikami z Hiszpanii. Hiszpanie przyjechali do Polski w naprawdę mocnym składzie i póki co zanotowali komplet zwycięstw. W moim przekonaniu tak będzie też w dzisiejszym spotkaniu, bo Serbowie to jednak co najmniej półka niżej. Bilans bramkowy drużny z Półwyspu Iberyjskiego wynosi 8:1 i robi on wrażenie. Pewnie rozbili Macedonię, z którą Serbia potrafiła zaledwie zremisować. Moim zdaniem Asensio i społka dziś dość spokojnie pokryją handicap i w dobrych humorach przejdzie do półfinału tego turnieju, w którym aktualnie Hiszpania jest chyba największym faworytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...