Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-czerwiec-nowy-regulamin-nie-trzeba-pisa%C4%87-analiz/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ:
(w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher:
(wybrany z listy podanej w regulaminie)

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-100?do=findComment&comment=1001068

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna - Estonia

Godzina: 19:00

Spotkanie: Flora - Kalju

Typ: Poniżej 2,5 gola

Kurs: 1,88

Bukmacher: Unibet

 

Witam wszystkich w kolejnym dniu, wczorajsza analiza zakończyła się plusem po fajnym kursie. W dniu dzisiejszym miałem nie dodawać typu gdyż oferta była bardzo słaba, jednak natrafiłem na bardzo ciekawe spotkanie z ligi estońskiej pomiędzy obecnym liderem Flora Tallin, a trzecim Kalju. Moja propozycja odnośnie tego meczu dotyczy underu 2,5 gola ponieważ jedno jak i drudzy w ostatnim czasie grają bardzo równo i pinktują swoich rywali. Gospodarze dzisiejszego meczu notują fantastyczną serię czternastu meczy bez porażki co robi wrażenie, jednak z zespołom Kalju zawsze grało im się trudno i gubili punkty remisując mecze, a nawet przegrywając. Jeśli chodzi o gości to seria zwycięstw jest mniej obiecująca gdyż od ośmiu spotkań są niepokonani. Kolejnym czynnikiem przemawiającym za moją propozycją są mecze bezpośrednie w których bardzo rzadko padał Over 2,5 a mecze najczęściej kończyły się skromnymi wynikami, ostatni mecz rozegrany przez te zespoły zakończył się rezultatem 1:1, wcześniejsze wyniki były nastepujące, dwa razy padł wynik 1:0 dla gości, kolejne 1:1, wysoki remis po 3:3, następnie 0:0 czy 2:0, spotkanie te odbyły się w zeszłym roku więc nie tak dawno. Jak widać na siedem meczy rozegranych w zeszłym roku padł tylko jeden mocno overowy wynik, a to wszystko dlatego że oba zespoły prezentują podobny poziom piłkarski, dzięki czemu mecze są bardzo wyrównane i nie pada dużo bramek. Uważam, że podany typ jest godny uwagi i zagrania po obiecującym kursie jaki w tej chwili widnieje. Bardzo prawdopodobne, że ujrzymy dzisiaj wynik bezbramkowy lub skromne zwycięstwo gospodarzy 1:0 którzy na papierze są bardziej doświadczoną i drużyną niż goście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...