Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-czerwiec-nowy-regulamin-nie-trzeba-pisa%C4%87-analiz/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ
: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher:
(wybrany z listy podanej w regulaminie)

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-100?do=findComment&comment=1001068

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa

Godzina: 15:30

Spotkanie: Korea Południowa - Słowacja

Typ: 1/1

Kurs: 2,45

Bukmacher: Fortuna

 

Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, wczorajsza analiza niestety nie przyniosła oczekiwanych rezultatów, a gra trójkolorowych mocno rozczarowała. W dniu dzisiejszym mimo, że oferta z piłki ręcznej jest bogata to zdecydowałem się w ostatnim momencie na bardzo interesujące spotkanie z Ligi Światowej siatkarzy pomiędzy Koreą Południową,a reprezentacją Słowacji. Moim jednogłośnym faworytem do wygrania tego pojedynku są gospodarze, dlatego dziwi mnie tak wysoki kurs na zagranie czystej jedynki, więc osobiście gram opcję 1/1 po jeszcze lepszym kursie. Dodatkowo atmosferę tego spotkania podgrzewać będzie sytuacja w grupie dywizji 2, gdzie Słowacja z dorobkiem dwunastu punktów zajmuje siódme miejsce, a tuż za ich plecami jest Korea Południowa która na koncie ma dziesięć punktów. Warto dodać, że obydwie reprezentacje nie grały ze sobą nigdy. Słowacy niespodziewanie dobrze weszli w rozgrywki Ligi Światowej i na otwarcie wygrali gładko z Japończykami aż 3:0, następnie ograli

Australię 3:1 oraz Portugalię 3:0, lecz od meczu z reprezentacją z półwyspu Iberyjskiego dopadł ich wyraźny kryzys bo ulegli Finlandii 3:0, następnie na własnym podwórku Australi 0:3, dużą sensacje sprawili wygrywając w Chinach 1:3, a ostatnie dwa mecze przegrali po 3:0 dostając kolejne lekcje gry od Czechów i Holendrów. W przypadku gospodarzy widać znaczny progres pomimo, że wyniki były daleki od idealnych. Na otwarcie wygrali z Czechami 3:2, ulegli ze Słowenia 1:3 oraz 2:3, wygrali z Finlandią i Turcją po 3:2, przegrali z Japonią i Holandią po 3:0 i w ostatnim meczu sprawili sporą sensacje w Czechach wygrywając aż 0:3, warto dodać że Słowacy przegrali ten mecz też 3:0 gdzie zostali zbici niemiłosiernie w pierwszym i trzecim secie 16:25 i 17:25, natomiast w drugim ulegli po graniu na przewagi 27:25. Uważam, że dzisiaj gospodarze zagrają na bardzo dobrym i solidnym poziomie jak w meczu z Czechami, a na tablicy końcowej ujrzymy wyniki 3:0 lub 3:1. Również polecam tutaj grać czystą jedynkę która obecnie widnieje po przyzwoitym kursie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...