Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-czerwiec-nowy-regulamin-nie-trzeba-pisa%C4%87-analiz/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ:
(w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher
: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-100?do=findComment&comment=1001068

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Siatkówka - Liga Europejska, Kobiety

Godzina: 17:00

Spotkanie: Słowacja K - Hiszpania K

Typ: 2

Kurs: 2,59

Bukmacher: Fortuna

 

Witam wszystkich w kolejnym dniu, wczorajsza analiza odnośnie rzuconych bramek przez Białoruś okazała się trafna i dała kolejny fajny plus. W dniu dzisiejszym oferta jest bardzo okrojona i poza siatkówką nie mam w czym wybierać, jednak natrafiłem na dwa mocne zdarzenia, a jednym z nich chciałbym się podzielić. Będzie to spotkanie pomiędzy reprezentacją Słowacji, a Hiszpanią w Lidze Europejskiej kobiet. Moja propozycja na ten mecz skierowana jest w stronę Hiszpanii, która w ostatnim czasie jest w wyśmienitej formie wygrywając mecz za meczem. Na ten moment sytuacja w grupie C przedstawia się następująco, po trzech rozegranych spotkaniach hiszpanki zasiadają w fotelu lidera z kompletem punktów i jeśli dziś wygrają zapewnią sobie awans, za ich plecami jest Słowacja z dorobkiem sześciu punktów. Spotkanie niezwykle istotne dla jednych jak i drugich, jednak moim faworytem są tutaj Hiszpanki które kilka dni temu grały przeciwko Słowacji, a wynik jaki padł to 0:3 dlatego wątpię w to aby w tak kluczowym momencie dzisiaj uległy. Bardzo fajny alternatywnym zagraniem będzie tutaj również opcja handicapu w setach dla Hiszpanii +1,5. Moim zdaniem mecz rozstrzygnie się takim samym wynikiem co kilka dni wstecz lub pięcio setówką, która miała miejsce dwa razy w meczach bezpośrednich tych reprezentacji, jednak zawsze górą z nich wychodziła Hiszpania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - ME U-21
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Polska - Słowacja
Typ: 1
Kurs: 2.1
Bukmacher: Totolotek

No i doczekaliśmy się kolejny wielkich emocji związanych z futbolem. Już dziś ruszają piłkarskie Mistrzostwa Europy do lat 21, które rozgrywane są na polskich boiskach. Turniej ten dobrze można rozpocząć w Totolotku, gdzie jest możliwość skorzystania z oferty Gram Grubo, a więc obstawienia kuponu bez wliczenia kwoty podatkowej. Na dzisiejszy wieczór polecam oczywiście mecz z udziałem naszych reprezentantów, którzy spotkają się ze swoimi równolatkami ze Słowacji. Oficjalngo składu naszej kadry jeszcze nie znamy, wiadomo że ze względów regulaminowych na pewno nie wystąpi Dawid Kownacki. Moim zdaniem kluczem do gry drużyny Marcina Dorny będzie środek pola, bo to w tej formacji mamy największe gwiazdy tej drużyny. Karol Linetty oraz Bartosz Kapustka mają spore już doświadczenie w dorosłej reprezentacji i to z pewnością będzie pomocne. To wokół gracza Sampdorii Genua powinien być zbudowany ten zespół, a Karol na pewno jest naszą największą gwiazdą. Drużyna Dorny prezentuje się naprawdę ciekawie i moim zdaniem stać ją tu na odniesienie sukcesu porównywalnego z kadrą Nawałki we Francji, a kto wie, może nawet na coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...