Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-czerwiec-nowy-regulamin-nie-trzeba-pisa%C4%87-analiz/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ
: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher
: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-100?do=findComment&comment=1001068

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy, Kwalifikacje

Godzina: 18:00

Spotkanie: Białoruś - Rumunia

Typ: Białoruś powyżej 24,5

Kurs: 1,85

Bukmacher: Fortuna

 

Witam wszystkich w kolejnym dniu, wczorajsza analiza ponownie zakończyła się wygraną, a linia 34,5 spokojnie została pokryta przez Norwegów którzy jak się spodziewałem rzucali na zawołanie. W dniu dzisiejszym ponownie zdecydowałem się na mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy, zaplanowano trzy spotkania z których wybrałem jedną bardzo ciekawą pozycje, a mianowicie mecz pomiędzy reprezentacją Rumunii i Białorusi. Spotkanie niezwykle istotne jeśli chodzi o dalsze losy jednych i drugich, gdyż na ten moment Serbowie mają siedem punktów i zajmują pozycje lidera, za ich plecami Białoruś z sumą pięciu punktów, a za nimi Rumunia która traci zaledwie jeden punkt, warto przypomnieć że tylko dwie reprezentacje zakwalifikują się dalej, więc ten mecz teoretycznie może rozstrzygnąć o tym kto wyjdzie z drugiego miejsca. Moja propozycja dotyczy opcji overowej w stronę reprezentacji Białorusi która zawsze mi imponowała swoją grą z silniejszymi reprezentacjami. Na pewno Białoruś łatwo skóry dzisiaj nie sprzeda dlatego uważam, że linia overowa 24,5 jest w tym przypadku niska, gdyż moim zdaniem mecz będzie toczony w szybkim tempie bo każdy zdaje sobie sprawę o co dzisiaj gra. Dodatkowo goście w ostatnim czasie prezentują przyzwoitą formę, a nawet można by rzec że zaskakującą. W meczach z naszą reprezentacją najlepiej można było to dostrzec, najpierw na Białorusi gdzie przegraliśmy 32:23 i nie mieliśmy żadnych argumentów aby przeciwstawić się solidnie grającej Białorusi w obronie i ataku, to samo było u nas w Polsce gdzie narzucili wysokie warunki i prowadzili większą część spotkania by w rezultacie zremisować. Liczę tutaj na szybki mecz z wieloma bramkami z jednej jak i drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...