Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-czerwiec-nowy-regulamin-nie-trzeba-pisa%C4%87-analiz/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ
: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-100?do=findComment&comment=1001068

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Tenis - WTA
Godzinna: 13:30
Spotkanie: Linette - Ahn
Typ: 1
Kurs: 1.9
Bukmacher: Totolotek

Jedną z polskich nadziei w trakcie Wimbledonu z pewnością będzie Magdalena Linette. Tenisistka z Poznania ma za sobą naprawdę udany rok, a zmagania na trafie równiez udanie rozpoczęła ogrywając w poprzedniej rundzie bardzo pewnie Francuzkę Dodin. Dziś w Totolotku ponownie zwiększone są wygrane z zakładów akumulacyjnych o 10%, więc tym bardziej warto postawić tu na naszą reprezentatkę. Jej rywalką jest niżej notowana w rankingu WTA Amerykanka Ahn. W turnieju w Nottingham dostała się poprzez kwalifikacje i nie straciła tu jeszcze seta. Magda to jednak poziom wyżej, a pewnym porównaniem może być to, że obie panie w ciągu paru dni grały z Dodin. Polka wygrała 2:0, a Amerykanka przegrała w takim stosunku setowym. Bukmacherzy dość niespodziewanie wystawili bardzo wyrównane kursy na ten pojedynek i to moim zdaniem spora okazja do zarobku na wygranej przez Linette.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna -Mistrzostwa Europy, Kwalifikacje

Godzina: 20:30

Spotkanie: Belgia - Norwegia

Typ: Norwegia powyżej 34,5

Kurs: 2,00

Bukmacher: Fortuna

 

Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, wczorajsza analiza okazała się trafiona w dziesiątkę a linia rzuconych bramek przez Szwedki pokryła się grubą nawiązką. W dniu dzisiejszym oferta jest fantastyczna jeśli chodzi o piłkę ręczną, dlatego nie dziwi fakt że ponownie się na nią zdecydowałem. Będzie to jedno z jedynastu na dziś zaplanowanych spotkań pomiędzy Belgią, a Norwegią o której już wiele dobrych słów powiedziałem i nadal będę mówił dobrze bo są obecnie jedną z nielicznych reprezentacji która utrzymuje wysoki poziom. Moja propozycja na to niezwykle ciekawe spotkanie związana jest z ilością goli rzucanych przez gości, których nazwać można maszynką do rzucania bramek. Sensacyjnie na tą chwilę przedstawia się sytuacja w grupie 7, w której wielokrotni mistrzowie świata i Europy Francuzi zajmują pierwsze miejsce, natomiast na pozycji wicelidera zasiadają niespodziewanie Litwini nie jak każdy spodziewał się reprezentacji Norwegi, dlatego spotkanie to jest niezwykle istotne dla dalszego układu, gdyż Litwa dzisiaj podejmuje trójkolorowych którzy zapewne wygrają dzisiaj bez większych problemów, a to otworzyłoby drogę Norwegom do zrównania się punktami z Litwinami, jeśli oczywiście dzisiejszy mecz wygrają. Wszystko wskazuje, więc na to że Norwedzy od samego początku narzucą swoje warunki gry, a Belgowie będą chcieli dotrzymać im kroku i grać bramka za bramkę, liczę w tym meczu na mocno ofensywne granie i wysoki wynik taki jak zaserwowali Belgowie chociażby pod koniec ubiegłego roku w meczu kwalifikacyjnym z Francuzami gdzie padł niesamowity wynik 37:38, a Belgia pokazała wielki charakter i walkę do samego końca. Ostatnie wyniki z udziałem Belgów napawają tylko optymizmem, dwa ostatnie mecze z Litwinami 33:28 i 29:33. Wcześniej grali ze wspomnianymi Francuzami i Norwegia gdzie padł wynik 35:26. Do tej pory w bezpośrednich meczach z krajem Beneluksu Norwegia nie schodziła poniżej trzydziestu pięciu bramek, a grano ze sobą trzy razy 35:26; 35:24 i 29:37. Wiele wskazuje na to że dzisiaj Norwedzy potwierdzą moje słowa, a zarazem wysoka formę w której się znajdują. Bardzo fajnym alternatywnym zagraniem są również tutaj bramki gdyż mecz będzie zapewne toczony w szybkim tempie co spowoduje mocno overowy wynik. Oprócz tego meczu mocno zastanawiało mnie spotkanie Portugali z Niemcami i dość niska linia na Over 28,5 dla reprezentacji Niemiec, dlatego można sobie te obydwa mecze połączyć w fajne AKO lub zagrać czystą dwójkę po przyzwoitym kursie 1,35 na naszych zachodnich sąsiadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...