Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-czerwiec-nowy-regulamin-nie-trzeba-pisa%C4%87-analiz/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ
: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher:
(wybrany z listy podanej w regulaminie)

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-100?do=findComment&comment=1001068

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Tenis - ATP Stuttgart
Godzinna: 13:30
Spotkanie: Baghdatis - Kohlschreiber
Typ: 3 sety
Kurs: 2.3
Bukmacher: Totolotek

Bardzo interesujący Rolland Garros już za nami. Wchodzimy w fazę przygotowawczą do trzeciego z Wielkich Szlemów w tym sezonie, a więc legendarnego już Wimbledonu. Z okazji turniejów na nawierzchni trawiastej Totolotek zachęca swych graczy do stawiania tenisa za pomocą promocji zwiększających wygraną na kuponie o 10%, gdy na kuponie ako znajdzie się choćby jedno zdarzenie tenisowe. Ja wybrałem pojedynek między dwoma naprawdę doświadczonymi zawodnikami, a więc Marcosem Baghdatisem oraz Philippem Kohlschreiberem. Obaj panowie nie są w ostatnim czasie w najwyższej dyspozycji i zdecydowanie częściej przegrywają, choć uczciwie należy przyznac, że nawierzchnia ziemna nie jest ulubioną. Obaj szybko odpadli z turnieju we Francji, a w poprzednich także sobie nie radzili. Któryś z nich dziś z pewnością się przełamie, ale nie przekonują mnie takie niskie kursy na Niemca, bo trudno stwierdzić, który wreszcie odniesie dziś zwycięstwo. Moim zdaniem będzie to dość wyrównany pojedynek, który zostanie zakończony w 3 setach i kurs ponad 2 na takie zdarzenie zdecydowanie mnie przekonuje. Rezultatem 3-setowym zakończył się także ich ostatni bezpośredni pojedynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata, Kwalifikacje - Kobiety

Godzina: 19:15

Spotkanie: Szwecja K - Macedonia K

Typ: Szwecja powyżej 33,5

Kurs: 2,15

Bukmacher: Fortuna

 

Witam wszystkich w kolejnym dniu, na dzień dziesiejszy przygotowałem moim zdaniem mocne zdarzenie z piłki ręcznej kobiet. Będzie to kolejne spotkanie eliminacyjne do Mistrzostw Świata. Moja propozycja dotyczy dzisiaj ilości goli rzuconych przez reprezentację Szwecji która ostatnio jest w gazie, wygrywając mecz za meczem w dość przekonywującym stylu. Oczywistym faworytem tego pojedynku są Szwedki, które w pierwszym meczu zapewniły sobie praktycznie awans pokonując w Macedonii 20:31 dlatego nie spodziewam się tutaj cudu i odrobienie aż jedynastu bramek przez Macedonię, bo przy tak dobrze grającej Szwecji jest to niemożliwe. Jeśli na wyjeździe Szwedki potrafiły rzucić trzydzieści jeden bramek, to nie widzę żadnego problemu aby dziś pokryły proponowaną prze ze mnie linię 33,5 gdzie raptem wystarczy rzucić w obydwu połowach po siedemnaście bramek, tym bardziej że rywal nie jest zbytnio wymagający, a ponadto wysoki wynik pierwszego meczu sprawi że goście będą prowadzić otwartą grę licząc na jakiekolwiek odrobienie strat, co w starciu z szybko wyprowadzającym kontr atakami Szwedkami może okazać się zabójczę. Warto przypomnieć równie ostatnie wyniki jakie notowały szczypiornistki reprezentacji Szwecji. Wygrały bardzo wysoko z przeciwnikiem dużo silniejszym niż dzisiaj bo Chorwacją aż 38:35, następnie w meczach towarzyskich z Niemkami wygrały 23:24 oraz 33:28. Reprezentacja trzech koron bardzo dobrze radzi sobie na własnym parkiecie, dlatego liczę dzisiaj na wysoki wynik bramkowy z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...