Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-czerwiec-nowy-regulamin-nie-trzeba-pisa%C4%87-analiz/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ:
(w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-100?do=findComment&comment=1001068

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna - Mecze Towarzyskie

Godzina: 18:45

Spotkanie: Łotwa - Estonia

Typ: Poniżej 1,5 gola

Kurs: 2,60

Bukmacher: Unibet

 

Witam wszystkich w kolejnym dniu, wczorajsza analiza okazała się być trafiona w dziesiątkę i Norwedzy dali popis świetnej gry zapewniając tym samym plus. Dzisiejsza oferta jest bardzo uboga, mimo to przeglądając poszczególne zdarzenia trafiłem na spotkanie które odrazu przyciągało i rzucało się odrazu w oczy, a mowa o meczu towarzyskim pomiędzy Łotwą i Estonią. Jedna jak i druga reprezentacja przegrały swoje mecze kwalifikacyjne do zera, w przypadku Łotwy był to wynik 0:3 z Portugalią, a Estonia uległa 0:2 z Belgią która cały przebieg spotkania kontrolowała i mimo to, że grali całą drugą połowę w przewadze potrafili strzelić tylko jednego gola Estończykom. Moja propozycja na to spotkanie dotyczy underu 1,5 gola gdyż jedni jak i drudzy grają mocno defensywny futbol przez co strzelają bardzo mało bramek, w przypadku Łotwy są to zaledwie dwie bramki strzelone w siedmiu spotkaniach, owszem tracą sporo bramek lecz z rywalami którzy nie są w ich zasięgu tak jak Portugalia. Estończycy na tym tle również nie wyróżniają się szczególnie , dlatego śmiem stwierdzić że obie reprezentacje są na podobnym poziomie piłkarskim. Zresztą w rozegranych meczach bezpośrednich najlepiej to się uwidacznia, ostatni mecz po 0:0 wcześniej wygrany Łotwy po rzutach karnych w Baltic Cup, kolejne spotkania chodź dość odległe to warto ich wyniki przytoczyć 1:1; 0:0 i 0:0. Jak widać tylko raz padł wynik niekorzystny dla mojej propozycji. Bardzo fajnym alternatywnym zagraniem na ten mecz jest wyższa linia 2,5 under którą można pograć za więcej, gdyż tutaj gradu goli nie będzie. Również mocno zastanawiałem się na remisem do przerwy i tym co wybrałem, więc warto pograć również inne opcje na to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - towarzyskie
Godzinna: 18:45
Spotkanie: Łotwa - Estonia
Typ: 2
Kurs: 2.7
Bukmacher: Totolotek

Już w piątek rozpoczęte zostaną Mistrzostwa Europy U-21, które zostaną rozegrane w Polsce. Dziś trochę sparingów między młodzieżówkami, ale ja z oferty wygrzebałem towarzyski pojedynek między Estonią oraz Łotwą. Starcie państw regionu bałtyckiego, które nie są może znane z piłki na najwyższym poziomie według bukmacherów powinno być dość wyrównane, ale moim faworytem są tu Estończycy, które w ostatnim czasie spisują się trochę lepiej na światowych boiskach. Łotwa przegrała już pięć pojedynków z rzędu, a ostatnio zwyciężyła we wrześniu 2016 roku, lecz ich przeciwnicy to jednak umówmy się, amatorzy z Andory oraz Luksemburga. Estonia potrafiła w marcu dość sensacyjnie ograć Chorwacje i moim zdaniem ostatnio generalnie więcej ma wspólnego z piłką, potrafi choćby remisować zy stosunkowo mało nisko przegrywać. W Totolotku dziś promocja polegająca na zwiększeniu wpłaty o 20% do nawet 500 złotych, więc szykującym się do obstawiania Mistrzostw Europy U-21 polecam dziś powierzyć temu bukowi swoje środki, bo promocja dotyczy też starych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...