Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:

:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-czerwiec-nowy-regulamin-nie-trzeba-pisa%C4%87-analiz/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher
: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-100?do=findComment&comment=1001068

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: tennis atp challenger Surbiton (korty trawiaste)
Spotkanie: Shapovalov - Thompson Jordan
Typ: 2
Kurs: 1,76
Godz: 17:00
Bukmacher
: marathonbet

 

Apropo to 1wszy start Shapolavova na kortach trawiastych, jakoś przeszedł kwale, a  Thompson już obyty na trawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - towarzyskie
Godzinna: 21:30
Spotkanie: Hiszpania - Kolumbia
Typ: over 2.5
Kurs: 1.9
Bukmacher: Totolotek

Powoli zbliżamy się do spotkań reprezentacyjnych o stawkę. W Europie zmagania o punkty rozpoczną się już w piątek. Dziś dwa najciekawsze spotkania rozegrane zostaną między drużynami z Europy oraz Ameryki Północnej. Totolotek przygotował na dziś bonus pozwalający zwiększyć wygraną na kuponie o 20% przy piłkarskim AKO. Ja ze swojej strony polecam przyjrzenie się pojedynkowi Hiszpanów oraz Kolumbijczyków. Ci najlepsi zawodnicy obu kadr pewnie dostaną dziś wolne, a okazję do zaprezentowania swych umiejętności otrzymają rezerwowi, ale w wypadku tych kadr, zwłaszcza Hiszpanii raczej nie ma co się martwić o odpowiedni poziom, szczególnie w ofensywie. Kadrowicze po obu stronach na pewno będą chcięli pokazać się z jak najlepszej strony i awansować w hierarchii szkoleniowców. Przewiduję dość ciekawy mecz, toczony w szybkim tempie, a dzięki dużemu talentowi w ataku również grad bramek. Linia 2.5 zostanie moim zdaniem dość spokojnie pokonana. Bonus z ako + połowa podatku dzięki apki mobilnej to całkiem miła zachęta do postawienia futbolu w Totolotku na dzisiejszy wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...