Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:

:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-czerwiec-nowy-regulamin-nie-trzeba-pisa%C4%87-analiz/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-100?do=findComment&comment=1001068

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers
Typ: Klay Thompson zdobędzie -17,5 punktu
Kurs: 1,82
Godz: 2:00
Bukmacher: Milenium

 

Pora na drugi mecz finału NBA. W pierwszym spotkaniu proponowałem under punktowy i weszło jak w masło. Dzisiaj będzie też underowo, ale na konkretnego zawodnika. Klay Thompson w finale Konferencji z San Antonio raz zdobył 17 punktów. A w pozostałych trzech meczach 6, 10 i 11. Z kolei w pierwszym starciu z Cavaliers trafił tylko 3 z 16 rzutów z gry. Pudłował z czystych pozycji za trzy i spod kosza. Na linii rzutów wolnych nie stanął nawet raz. Widać, że Klay jest w ostatnich tygodniach w słabej formie rzutowej. Na pewno koledzy dadzą mu oddać przynajmniej z 12 rzutów, ale nie sądzę, żeby nagle poprawił zdecydowanie skuteczność. Linia poniżej 17,5 wydaje się dość bezpieczna. Co ciekawe, np. na Fortunie i forBET ta linia jest o punkt niższa, choć w Fortunie lepszy kurs można uzyskać na -16,5 (1.95).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - towarzyskie
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Węgry - Rosja
Typ: 2
Kurs: 2.55
Bukmacher: Totolotek

Sezon piłkarski w czołowych ligach dobiegł już końca, ale w czerwcu czekają nas jeszcze emocje związane z kadrami. Najpierw mecze towarzyskie, później eliminacje no i odbywające się w Polsce Mistrzostwa młodzieżówek. Dziś z okazji końca sezonu klubowego specjalny bonus przygotował Totolotek, który oferuje swym klientom podwojenie wpłaty do 100 złotych, więc warto wpłacić i skorzystać. Z meczów w oko wpadł mi towarzyski pojedynek między Węgrami oraz Rosjanami. Ci drudzy przygotowują się aktualnie do rozgrywanego na własnych boiskach Mundialu i każdy mecz towarzyski ma dla nich o wiele większe zdarzenie niż dla pozostałych drużyn. Rosjanie nie mają okazji ogrywać się w meczach o stawkę, a ostatnio mocno zawodzili swych kibiców. W tym roku kalendarzowym nie udało im się wygrać, ale Węgrzy nie byli lepsi. Moim zdaniem kursy na te spotkanie dość dobrze odwzorowują potenckał obu drużyn, ale minimalnie stawiałbym tu jednak na drużynę rosyjską. Ze stawką nie ma jednak co szaleć, w końcu to tylko sparing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...