Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-czerwiec-nowy-regulamin-nie-trzeba-pisa%C4%87-analiz/

 

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-100?do=findComment&comment=1001068

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wzór podawania typów:

Dyscyplina: Tennis Roland Garros
Spotkanie: Kravchuk - Cilic
Typ: total sets over 3,5
Kurs: 3,45
Godz: jeszcze nie ma rozkładu na czwartek ale w buku podana 9:00

Bukmacher: marathonbet.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: tenis>French Open
Spotkanie:  Ferrer-Lopez
Typ: Lopez
Kurs:  2,26
Godz:  
11:00
Bukmacher:  Fortuna

 

  Już dziś kolejna runda French Open 2017 i zaciekawiło mnie spotkanie pomiędzy dwoma hiszpanami- Davidem Ferrerem a Feliciano Lopezem. Moim zdaniem dużym faworytem tego starcia powinien być młodszy z hiszpanów a bukmacherzy sądzą inaczej. David ma coraz gorsze wyniki i kwestią czasu jest koniec jego kariery. Przegrywa z zawodnikami których  jeszcze kilka lat temu  ogrywałby do zera.  W pierwszej rundzie uciekł pod stryczka z Donaldem Youngiem który do orłów na clayu nie należy. Felicano dysponuje świetnym serwisem, jest świetny przy siatce(super deblsita) i jest młodszy niż David oraz spędził w pierwszej rundzie ułamek czasu który spedził David tocząc pięciosetowy bój z amerykaninem. Stawiam że młodszy i bardziej wypoczęty z hiszpanów zatriumfuje i nie bez znaczenia będzie zmęczenie poprzednią rundą które zapewne ukaże się u Davida. Vamos Feliciano!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ziemny, Roland Garros
Spotkanie: Nick Kyrgios - Kevin Anderson
Typ: +3,5 seta w meczu
Kurs: 1,55
Godz: 
13:15
Bukmacher: Fortuna

 

Jeśli lubicie długie wymiany tenisowe, to nie będzie mecz dla Was. Tu będzie się liczyła siła razy ramię. Potężne serwisy i równie mocne returny. Tego można się spodziewać po Kyrgiosie i Andersonie. W pierwszej rundzie posłali odpowiednio 20 i 13 asów. Niemalże pewny jest w tym spotkaniu tie-break, ale kursy na to zdarzenie to ok. (1,3). Jako, że każdego z tych graczy stać na wygranie seta, widzę spory potencjał w overze setowym. Najlepszy kurs znalazłem na to zdarzenie na Fortunie. Za tym typem jest również H2H. Obaj grali ze sobą raz. We wrześniu 2016 w chińskim Chengdu Anderson wygrał 2:1 (3:6, 7:6, 6:3).

 

To mój pierwszy wpis, mam nadzieję, że typ okaże się trafny, choć nie ukrywam, że mój pierwszy typ na dzisiaj to wygrana Ferrera z Lopezem, ale to już dał ktoś inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...