Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. W dziale tym podajemy typy na dany dzień - każdy użytkownik może podać 1 typ na dany dzień. Aby być branym pod uwagę należy podać minimum 10 typów w miesiącu.

Zasada jeden typ dziennie nie obowiązuje w przypadku zdarzeń anulowanych. Jeśli zdarzenie zostanie odwołane (np. krecz w tenisie przed spotkaniem czy mecz przełożony na inny termin), możecie podać zastępstwo tego typu. Czyli w tym wypadku macie prawo do jeszcze jednego typu. Oczywiście jeśli go nie podacie macie zwrot za dany dzień. Natomiast każde zdarzenie które zostało przerwane (np. spotkanie tenisowe z powodu deszczu, ciemności itp.) i przełożone na następny dzień, będzie rozliczane normalnie za dzień w którym typ się podało, nie będzie żadnych zwrotów, poczekamy na wynik ile będzie potrzeba, a wy będziecie mieli możliwość podania kolejnego typu na następny dzień.

 

2. Kursy podajemy tylko i wyłącznie od bukmacherów: Betcris, Betclic, Betfan, TOTALbet, PZBUK, ETOTO, Fortuna, LV BET, forBET.

 

3. Podajemy w pierwszej linijce postu: typ, kurs (przy kursie należy napisać, z którego bukmachera ten kurs został wzięty), godzina rozpoczęcia się spotkania.

 

4. Minimalny kurs nie może być niższy niż 1.4, a maksymalny kurs zaliczony to 3.5. Jeśli Twój typ ma kurs większy niż 3.5 to do statystyk zostanie policzony właśnie jako 3.5.

 

5. Typy nie mogą się powtarzać. Typ powtórzony niezależnie czy wejdzie czy nie -100pkt

 

6. Typy rozliczane są zgodnie z regulaminem bukmachera od którego pochodzi kurs.

 

7. Punktacja: Każdy typ to 100j. Trafiony typ: 100j x kurs (czyli np. podając trafny typ, którego kurs wynosi 2.5 mnożymy 100j x 2.5 -> 250 -> w takim przypadku otrzymujemy zysk -> +150j) Do tabeli dopisywany jest tylko zysk - czyli w podanym przykładzie 150j. Nietrafiony typ: -100j.

 

8. Dwa razy w miesiącu typer może wskazać swój typ jako "pewniak", przy takim typie punkty są zaliczane podwójnie, czyli za typ nietrafiony otrzymujemy -200 pkt, natomiast za typ trafiony z kursem 2.0 - otrzymamy 200 pkt (maksymalna wartość punktowa bonusu wynosi 300 pkt). Za trafiony kurs 3.5 i tak otrzymacie 300 pkt.

 

9. Typer, który niepoprawnie wytypuje 5 typów z rzędu otrzymuje karne -200 pkt.

 

10. Typer za każde poprawne wytypowanie 4 typów z rzędu otrzymuje dodatkowo 50 pkt.

 

11. W przypadku gdy dwóch lub więcej graczy będzie miało taką samą liczbę punktów na koniec miesiąca o kolejności w tabeli decyduje skuteczność typów. Jeśli także skuteczność jest identyczna, wtedy decyduje ilość trafionych typów.

 

12. W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu

 

13. Przy podawaniu typów z handicapem, wymagane jest oznaczenie jakiego typu to jest handicap (europejski czy azjatycki). W typach tenisowych koniecznie jest oznaczenie handicapu lub under/over (setowy lub gemowy). W typach z koszykówki oraz hokeja należy wyraźnie oznaczyć czy typ jest z dogrywką=dwu-drogowo (chodzi tu o typy na bezpośrednie zwycięstwo jak i undery/overy), brak dokładnego oznaczenia będzie skutkował rozliczeniem typu zgodnie z regulaminowym czasem. Jak nie znacie sposobu funkcjonowania (zapisu) jakiegoś handi, czy innego rodzaju typu to po prostu go nie używajcie i nie będzie problemów.


14. Użytkownik może edytować swój typ do 5 minut od napisania (w celu poprawienia literówki, buka etc.). Po tym czasie jeżeli ktokolwiek będzie edytował dany typ nie będzie zaliczony na minus.
 

15. Tematy z propozycjami mogą zakładać tylko moderatorzy.

 

16. Co do zawyżania kursów, jeśli nie zauważę, a ktokolwiek inny z uczestników zauważy błąd, proszę od razu na PW, taki użytkownik zostanie wykluczony z konkursu i zbanowany - tyle w temacie oszustwa

 

17. W kwestiach spornych moderatorzy działu @Alibaba i @kalodop mają decydujący głos.

 

18. Na ewentualne reklamacje w sprawie punktacji itp. użytkownik ma 48h od pojawienia się tabeli lub jej aktualizacji.

 

19. Dodatkowe punkty: Skuteczność: poniżej 50% -> -50pkt; od 65% do 72% -> +75pkt; od 72,1% do 79,9% -> +125pkt;  od 80% wzwyż -> +175pkt.

 

20. Nagrody: 1 miejsce: 200zł; 2 miejsce: 130zł, 3 miejsce 70zł.

 

Dodatkowa nagroda PSC 50zł dla osoby, która jako pierwsza w danym miesiącu trafi 4 typy (kurs min 1.45 każdy) pod rząd (każdego dnia z rzędu, a nie np. 1 typ 1 kwietnia, 2 typ 10 kwietnia, 3 typ 15 kwietnia itd.). Jak będzie więcej niż jedna osoba, to wygrywa ta, która podała typ z najwyższym kursem (w tych 4 typach). 

 

Nagrody wypłacane są na konto Skrill do 15 dnia każdego miesiąca.

 

=======

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:

Godzina:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

**PEWNIAK - TAK

**Dodatkowo, jeżeli Twój typ to "pewniak"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Od kwietnia małe zmiany:

 

Dozwolone kursy tylko od bukmacherów:

 

-> Fortuna

-> LV BET

-> Betclic

-> TOTALbet

-> Betfan

-> ETOTO

-> forBET

 

Dodatkowa nagroda PSC 50zł dla osoby, która jako pierwsza w danym miesiącu trafi 4 typy (kurs min 1.45 każdy) pod rząd (każdego dnia z rzędu, a nie np. 1 typ 1 kwietnia, 2 typ 10 kwietnia, 3 typ 15 kwietnia itd.). Jak będzie więcej niż jedna osoba, to wygrywa ta, która podała typ z najwyższym kursem (w tych 4 typach). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...