Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/5142-regulamin-i-zasady/

 

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Nieobowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina piłka nożna Azja
Godz: 14:00
Spotkanie Guangzhou-Kashima
Typ: over 2.5
Kurs 1.67
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie Play-Off w Azjatyckiej Ligi Mistrzów w którym ekipa Guangzhou na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Kashimy. Gospodarze są faworytem bukmacherów,ale moim zdaniem nie będzie to dla nich łatwe spotkanie, bowiem goście są zespołem poukładanym , który już w fazie grupowej grał dobrze, stwarzał sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych , nie przez przypadek potrafił wygrać swoją grupę, gospodarze tego spotkania natomiast zajęli 2 pozycję w tabeli. Moim zdaniem w tym spotkaniu obejrzymy bramki po obu stronach bowiem goście potrafią bramki strzelać na wyjazdach i mogą spokojnie tutaj zremisować, gospodarze natomiast wygrywają na swoim stadionie i rzadko tracą punkty , ale bramki tracą dosyć często, co moim zdaniem też nastąpi w tym spotkaniu, obie ekipy spotykały się ze sobą w roku 2015 dwukrotnie i za każdym razem padło minimum 3 bramki w meczu, myślę że tutaj może ich około 4 bowiem patrzyłem na poprzednie spotkania obu ekip to wygląda to bardzo pozytywnie. Stawiam na remis 2:2 po 90 minutach tego spotkania, co na pewno było b y swego rodzaju niespodzianką, ponieważ jak już wspomniałem ekipa gospodarzy jest faworytem do wygranej .

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Mundial U20
Godz: 13:00
Spotkanie: Meksyk U20 - Niemcy U20
Typ: 2-drożny - 2
Kurs 1.51
Bukmacher: Bet-At-Home

 

Drugie spotkanie fazy grupowej Mistrzostw Świata do lat 20. Niemcy niespodziewanie przegrali swój pierwszy mecz w grupie z Wenezuelą (0-2), więc będą chcieli wygrać, żeby mieć szanse na awans. Meksyk wprawdzie wygrał swoje pierwsze spotkanie w grupie, jednak było to z reprezentacją Vanuatu. Średnia wartość rynkowa zawodnika z Meksyku wynosi wg. Transfmarketu niecałe 40 tyś Euro, czyli ok. 9 razy mniej, niż średnia wartość piłkarza drużyny Niemiec. Niemcy zajmują 3 miejsce w rankingu FIFA U20, więc mało prawdopodobnym jest, że tak dobry zespół typowany do faworyta turnieju odpadnie w fazie grupowej przegrywając z Meksykiem. Mimo, iż w ostatnim roku mieli lekki spadek formy, to myślę że jest to za dobra drużyna, żeby nie grać w fazie pucharowej Mundialu. Meksyk jest solidnym kandydatem do drugiego miejsca,  patrząc na to, że w trzecim meczu Niemcy będą grali z Vanuatem (praktycznie pewne 3 punkty) to jest też możliwy remis, który również dałby Niemcom późniejszy awans Stawiam na wszelki wypadek zakład 2-drożny na Niemcy.

 

:zwrot:

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Koszykowka Turcja
Godz: 17,30
spotkanie Besiktas JK - Royal Hali Gaziantep
typ: under149,5
Kurs 3,35
Buk Unibet

Analiza.W Super Lidze Turcji przyszedł czas na ćwierćfinały.Gospodarze tego pojedynku drużyna Besiktas JK jest zdecydowanym faworytem tego meczu.Po rundzie zasadniczej zajmują 2 miejsce w tabeli z 54 punktami
zdobytymi.Na ich wynik złożyło się 24 zwycięstw i 6 poniesionych orażek.W ostatniej kolejce pokonali po dramatycznym spotkaniu na wyjeżdzie 91-90 Anadolu Efes.Ich przeciwnik Royal Hali Gaziantep uplasował Się na
7 miejscu z 46 punktami.Odnieśli oni 16 zwycięstw i 14 pojedynków przegrali.W ostatniej kolejce pokonali na wyjeżdzie Istanbul BB 92-76.Spotkania pomiędzy tymi drużynami były zawsze bardzo zacięte i myśle że teraz
będzie podobnie.Nieprzewiduje dużej ilości koszy ponieważ stawka tego pojedynku jest zdecydowanie wyższa niż w sezonie zasadniczym i obie ekipy napewno dużą wage bedą przywiązywały do gry obronnej.

23/04/17 TBSL
Royal Hali - Besiktas 59:67
24/12/16 TBSL
Besiktas - Royal Hali 67:60
19/03/16 TBSL
Besiktas - Royal Hali 84:95
21/11/15 TBSL
Royal Hali - Besiktas 80:78
07/02/15 TBSL
Besiktas - Royal Hali 70:81

 

:plus: 235

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzinna: 17:45
Spotkanie: Energa Czarni - Polski Cukier
Typ: 2
Kurs: 3.00
Bukmacher: Totolotek

Sportowych emocji z pewnością nie zabraknie dziś w Polskiej Lidze Koszykówki, gdzie trwają półfinały Playoffs. Totolotek oferuje naprawdę korzystny kurs na Polski Cukier Toruń w starciu z Czarnymi Słupsk. Głównym atutem gospodarzy jest własna hala, która należy do najgłośnieszej w kraju obok tej z Włocławka, ale czysto sportowo faworytem są moim zdaniem przyjezdni. Zresztą prowadzą oni w serii już 2-0 i dziś mogą zapewnić sobie pewny awans do wielkiego finału, a jednocześnie wymusić presję na koszykarzach Stelmetu przed jutrzejszą potyczką. Toruń to spora niespodzianka tego sezonu w polskiej lidze, a ich gra w finale z pewnością będzie zaskoczeniem, ale w sezonie zasadniczym pokazali się już z dobrej strony. Moim zdaniem taki kurs jest przesadzony i to klasyczny value bet, a przy postawieniu tego typu przez mobilną aplikację Totolotka kurs jest nawet korzystniejszy niż u niektórych zagranicznych bukmacherów.

 

:plus: 200

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Superettan

Godzina : 19:00

Spotkanie : GAIS : Gefle

Typ : Gefla over 1.5 gola

Kurs : 3.30

Bukmacher : Unibet 

 

Dokończenie 10 kolejki w 2 lidze Szweckiej , mecz pomiędzy GAIS które jest na miejscu 12 i ostatnim w tabeli spadkowiczem z poprzedniego sezonu z Allsvenskan zespołem Gefle , goście ten sezon zaczeli fatalnie ich bilans to 1-2-5 i br. 11:21, jednak liczę że kiedyś powinni zabrać się do roboty i powoli awansować w tabeli , myślę że dziś możemy liczyć na bramki z ich strony , gospodarze z bilansem bramkowym 6:12 i co tu dużo mówić defensywa jest dziurawa , co prawda ktoś może powiedzieć że u gości jeszcze gorsza i się zgodzę jednak goście zdobli 5 bramek w meczach wyjazdowych a GAIS tylko 2 u siebie , ja liczę na przełąmanie drużyny gości i przynajmniej dwie bramki z ich strony !

 

:minus: 200

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - Polska, PGNiG Superliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy
Typ: Azoty -1,5
Kurs:
2,11
Bukmacher: eFortuna
Analiza:


Dziś oferta bardzo uboga i trudno znaleźć jakiś Typ Dnia godny polecenia, po dłuższym zastanowieniu się postanowiłem obstawić mecz piłki ręcznej o 3 miejsce.
Obie drużyny zostały rozbite w półfinałach, Kwidzyn rozbity został przez Vive Kielce w dwu meczu 45:55 natomiast Azoty rozbite zostały przez Wisłę Płock 50:62. Bardziej mnie zaskoczyła wysoka porażka Puław z Wisłą Płock aniżeli Kwidzyn.
Azoty pokonały dwukrotnie Kwidzyn w sezonie zasadniczym u siebie 33:21 i na wyjeździe 29:27. Dziś również stawiam, że Azoty wygrają minimum 2 golami.
W swoim składzie mają takich piłkarzy jak: V.Bogdanov (wiekowy ale w dalszym ciągu świetny bramkarz), P. Kuchczyński (skrzydłowy, były reprezentant Polski), P. Krajewski (skrzydłowy reprezentant Polski, który gra również na rozegraniu w zależności od potrzeb) M. Kubisztal, R. Orzechowski (obaj rozgrywający, byli reprezentanci Polski), K. Łyżwa, R. Przybylski, P. Masłowski (również wszyscy rozgrywający, wszyscy reprezentanci Polski), B. Jurecki (obrotowy, były reprezentant Polski nikomu chyba nie trzeba przedstawiać).
Na tle graczy Kwidzynia wygląda to naprawdę imponująco.

Nie wydaje mi się aby Azoty mieli jakiekolwiek problemy z wywalczeniem brązowego medalu.

Powodzenia.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...