Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/5142-regulamin-i-zasady/

 

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Nieobowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie Cracovia-Arka
Typ: Bts
Kurs 1.84
Buk Unibet
Analiza : Cracovia na swoim stadionie w tej serii spotkań podejmowała będzie drużynę zdobywcy pucharu Polski czyli Gdyńskiej Arki. Gospodarze według mnie jak i bukmahcerów wystawiających kursy na to spotkanie są faworytem do zdobycia kompletu punktów, bowiem nie dośc iż grać będą na własnym stadionie to Arka powinna mieć jeszcze w nigach spotkanie pucaru Polski , w którym przecież mieliśmy dogrywkę. Gospodarze grali co prawda dzień wcześniej,ale gdy sezon się już kończy każdy dzień jest niezwykle ważny. Cracovia jest w tej chwili na miejscu 5 w grupie spadkowej,ale ma tyle samo punktów co 7 w tej tabeli ekipa z Gdyni, tak więc spotkanie zapowiada nam się niezwykle ciekawie bowiem kto tutaj poniesie porażkę może  oddalić się na jakiś czas od utrzymania w lidze. Goście chyba za gra na tym stadionie nie przepadają od 2003 roku rozegrali tutaj 9 spotkań , wygrali tylko 1 , ponieśli 3 porażki i zanotowali aż 5 podziałów punktów, tutaj remis nikogo nie ratuję i jestem pewien że oba zespoły pograją o komplet punktów, problemem gości jest to że na wyjazdach grają znacznie słabiej w obronie i pomimo tego iż bramki zboywać porafią to nie wygrywają swoich spotkań, moje typy na to spotkanie w dniu jutrzejszym : przedział bramek 2-3 bowiem zawsze jak te drużyny sie spotykały wiele goli nie oglądaliśmy, obie strzelą , oraz dokładny wynik 1:1, myślę że gospodarze będą atakowali i stwarzali sobie znacznie więcej sytuacji ,ale to Arka po 90 minutach będzie zespołem bardziej zadowolonym z wyniku.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Koszykowka Bułgaria
Godz: 17,00
spotkanie Lukoil Academic Sofia - Rilski Sportist Handicap ( 0 : 13,5 )
typ: 2
Kurs 1,84
Buk LV BET

Analiza:Ten pojedynek zapowiada się pasjonująco.W 1 spotkaniu finałowym pomiędzy tymi drużynami rozegranym na parkiecie Lukoil Academic Sofia doszło do niespodzianki i goście wygrali po dogrywce 89:80.Teraz napewno
koszykarze gospodarzy którzy są obrońcami tytułu mistrzowskiego z zeszłego sezonu bedą chcieli wygrać wysoko.W sezonie zasadniczym zajęli 1 miejsce w tabeli z 44 punktami zdobytymi.Na ten wynik złożyło się 20
zwycięstw i 4 poniesione porażki.W fazie play-of pewnie pokonali Yambol 2-0.Ich przeciwnik zespół Rilski Sportist w sezonie zasadniczym zajął 4 miejsce z 14 zwycięstwami i 10 porażkami.Następnie pokonali w
ćwierćfinale po zaciętych pojedynkach Balkan 2-1.Przeważnie pojedynki pomiędzy tymi drużynaqmi kończyły się zwycięstwami Lukoil Academic Sofia.Myśle że teraz będzie podobnie,ale goście niepowinni przegrać wyżej niż
13 punktami

05/17 NBL
Lukoil Academic - Rilski80:89 (OT)
14/04/17 NBL
Lukoil Academic - Rilski108:76
04/02/17 NBL
Lukoil Academic - Rilski66:75
03/12/16 NBL
Rilski - Lukoil Academic90:94
11/05/16 NBL
Rilski - Lukoil Academic68:93
08/05/16 NBL
Lukoil Academic - Rilski85:71

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa

Data: 08.05.2017, godzinna: 18:00

Spotkanie: Cracovia – Arka Gdynia

Typ: over 2.5

Kurs: 2.0

Bukmacher: 1xbet

Analiza:

To co stało się w ostatnim meczu ekipy z Krakowa na pewno jest jeszcze w głowach wszystkich w Cracovii niezwykle cenne trzy punkty na wyjeździe stracili w doliczonym czasie gry tracąc dwie bramki po 90 minucie. Remis nic przy tej sytuacji za wiele nie dał bo okupują miejsce spadkowe, czyli robi się gorąco w ekipie.  Na pewno będą dziś mocno wkurzeni tym co się stało to powinno się przerodzić w dużą agresję i atak od pierwszej minuty a dobrze to wychodziło w Lubinie przy stanie 0:2 oddali w totalnie inicjatywę i tak jak napisałem wyżej zemściło się to strasznie, od samego początku sezonu gra w defensywie przy prowadzeniu im nie wychodziła troszeczkę nie uczą się na błędach. Dla mnie tutaj innego scenariusza jak  mocne ataki przez 90 minut nie będzie, nie mogą sobie pozwolić u siebie na stratę jakikolwiek punktów, a przed własną publicznością potrafią być skuteczni z grona ekipy z grupy spadkowej są najskuteczniejszym zespołem na własnym podwórku.

Arka ten sam problem mało jakości w defensywie, podobnie jak rywal przed tygodniem stracone trzy punkty po koszmarnym błędzie w defensywie w samej końcówce spotkania a dodać należy że grali dodatkowo w przewadze zawodnika. Szczególnie na wyjeździe wygląda to bardzo słabo w pięciu ostatnich meczach stracili 12 bramek przy 5 strzelonych tylko w jednym meczu nie znaleźli drogi do bramki. Dzisiaj widzę zespół zdecydowanie mocniejszy mentalnie i psychiczne w ofensywie bo potrzebują tego zwycięstwa, a wygranie Pucharu Polski po prostu mocno ich podbudowało.

Oba zespoły jak wspomniałem wyglądają bardzo źle w defensywie, nie potrafią bronić wyniku o czym jestem przekonany doskonale zdają sobie obaj trenerzy i po strzeleniu przez kogokolwiek bramki nie powinno tutaj być od razu murowania bramki to się nie  sprawdza na tym etapie, a na pewno w tej sytuacji w tabeli szybka bramka powinna otworzyć mecz.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Arka
Typ: x2
Kurs: 1.79
Bukmacher: Totolotek

W Totolotku dziś kontynuacja promowania polskiej Ekstraklasy. Do Mega Kursów trafiło jedyne spotkanie rodzimej ligi, które zostanie rozegrane w Krakowie, a emocji w nim nie zabraknie. Zarówno Cracovia jak i Arka to zespoły zaprzyjaźnione, które nie mają łatwej sytuacji w tabeli. Po podziale punktów ścisk w grupie spadkowej jest niesamowity i tu jeszcze każdy może zarówno spaść, jak i uchronić się przed relegacją. Moim zdaniem te spotkanie zakończy się remisem, ponieważ ze względu na dobre kontakty między drużynami nikt nie będzie chciał tu utrudniać sobie wzajemnie życia. Dla bezpieczeństwa proponuję typ Arka lub remis, bo kurs nadal zachęca, a jest to pewnie zabezpieczenie przed zwycięstwem gości, którzy w majowy weekend zdobyli Puchar Polski. W Totolotku oczywiście najkorzystniej obstawić to z poziomu mobilnej aplikacji, która zmniejsza podatek o połowę.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:15
Spotkanie: Białoruś - Kanada
Typ: Kanada powyżej 6,0
Kurs: 1,91
Bukmacher: Unibet

Witam wszystkich w kolejnym dniu w którym przygotowałem tym razem analizę z hokeja na lodzie w Mistrzostwach Świata. Pod lupę wziąłem dzisiaj spotkanie które najbardziej rzuciło mi się w oczy, a mianowicie Białoruś z Kanadą. Oczywistym faworytem tego pojedynku są Kanadyjczycy którzy są najbardziej utytułowanym zespołem i głównym faworytem do zdobycia złotych krążków. Kanadyjczycy na rozpoczęcie międzynarodowego turnieju pokonali niespodziewanie łatwo Czechów 1:4, w drugim meczu spotkali się ze Słowenią którą rozbili 2:7. Jeśli spojrzymy na Białoruś to nie grają nic na tych mistrzostwach, w pierwszym meczu postawili wysoko poprzeczkę Finą którzy w męczarniach wygrali 3:2, kolejny mecz obnażył cała strategie na Czechów którzy łatwo rozbili Białorusinów 1:6, a warto dodać że Czesi ulegli z Kanadyjczykami aż 1:4, dlatego spodziewam się tutaj wyniku podobnego co w roku poprzednim 0:8 lub w roku 2015 gdzie Kanada rozgromiła aż 0:9 Białoruś. Warto dodać że bardzo optymistyczne na ten mecz są ruchy kursów gdyż śledziłem to spotkanie od godzin rannych, a do chwili obecnej każda linia się zmieniała i leciała w dół około dwadzieścia setnych więc sporo. Liczę tutaj na wysoki wynik ze strony Kanadyjczyków i obecna linia jest bardzo atrakcyjna na ten mecz.

 

:zwrot:

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Superettan

08.05.2017 / godz 19:00

Spotkanie : Atvidabergs - Helsingborg

Typ : Helsingborg over 1.5 gola

Kurs : 1.97

Bukmacher : Unibet

 

Dziś u mnie zaplecze Szweckiej Allsvenscan czyli Superettan i mecz pomiędzy Atvidabergs z Helsingborg , drużyna gości jak wiemy to spadkowicz z poprzedniego sezonu z Allsvenskan , w tym sezonie goście po 5 meczach są na miejscu 6 jednak przy zdobyciu dziś kompletu pkt mogą awansować na miejsce 2 i śmiem przypuszczać że tak będzie , gospodarze są na miejscu 14 a ich bilans po 5 kolejkach 1-1-3 i br 6:9 i to sporo wyjaśnia w jakiej są formie a to dopiero początek sezonu , u siebie mają bilans 0-1-1 i br 2:3 , co do gości i ich wyjazdów 0-2-0 i br. 3:3 i może ten wynik nie zachwyca ale dziś powinni zanotować pierwsze zwycięstwo w meczach wyjazdowych , zaglądając do H2H to goście nie raz już tutaj na terenie Atvidabergs wygrywali a i z zdobyczą bramkową jest OK . stąd też liczę że i dziś powinni zdobyć przynajmniej dwie bramki przy tak słabym przeciwniku !

 

:plus: 97

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata
Spotkanie: USA - Szwecja
Godzina: 20:15
Typ: każda drużyna strzeli po minimum 2 bramki
Kurs: 1,63
Bukmacher: eFortuna

Dziś typ z Mistrzostw Świata w Hokeju, które odbywają się we Francji i Niemczech. Obie ekipy to sam szczyt Światowego Hokeja i będą bić się o medale.
Nieco lepiej te mistrzostwa rozpoczęli Szwedzi, którzy mimo, że przegrali pierwszy mecz z Rosją to widać było walkę i równie dobrze ten mecz mogli wygrać Oni. Przegrali po rzutach karnych 1:1 (0:1) ale już potem rozbili Niemców aż 7:2.
Natomiast Stany Zjednoczone na inaugurację przegrali właśnie z Niemcami 1:2 by potem rozbić Duńczyków także 7:2.
Między obiema drużynami zawsze padało sporo bramek - 3:2, 2:6, 2:4, 5:5 czy 0:6 dziś także liczę na sporo bramek, na wyrównany mecz co za tym idzie, obie drużyny strzelą po minimum 2 bramki. Szwedzi minimalnym faworytem są ale USA to nieobliczalna drużyna potrafiąca wygrać z każdym.

Powodzenia.

 

:plus: 63

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...