Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/5142-regulamin-i-zasady/

 

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Nieobowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Koszykowka Hiszpania
Godz: 18,30
spotkanie Estudiantes - Valencia Basket Handicap ( 6,5 : 0 )
typ: 1
Kurs 1,83
Buk LV BET

Analiza.Jest to pojedynek 31 kolejki ligi ACB w Hiszpani.Gospodarze tego spotkania Estudiantes zajmuje aktualnie 11 miejsce w tabeli i stracił już szanse na zakwalifikowanie się do fazy play-of.W tym sezonie
odnieśli oni 12 zwycięstw i 18 pojedynków przegrali.W ostatnim swoim spotkaniu dzienie walczyli na wyjeżdzie z liderem tabeli Realem Madryt,ale ostatecznie przegrali 79-72.Ich przeciwnik drużyna Valencia Basket
spisuje się bardzo dobrze i jest wiceliderem tabeli z 22 zwycięstwami i przegrali 8 pojedynków.W ostatniej kolejce przegrali jednak na wyjeżdzie z MoraBanc Andorra 89-84.Napewno to bardziej ograni koszykarze
wicelidera są faworytami ,jednak w handicapie +11,5 punkta zwycięstwo powinno odnieśc Estudiantes. Na swoim parkiecie mają oni bardzo dobry bilans 9 zwycięstw i 6 porażek.
15/01/17 LA
Valencia - Estudiantes93:85
09/09/16 CF
Estudiantes - Valencia76:80
20/03/16 LA
Valencia - Estudiantes62:68
25/10/15 LA
Estudiantes - Valencia73:81
01/03/15 LA
Estudiantes - Valencia76:81

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Tsonga - Ferrer
Typ: 1
Kurs: 1.48
Godz: 12:00

Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Już jutro zostanie rozegrana kolejna runda w turnieju ATP w Madrycie. Gospodarz czyli Ferrer zagra z francuzem Tsonga. Faworytem według bukmacherów i mnie jest zdecydowanie francuz. Ferrer ma już swoje lata co ewidentnie widać. Juz w tamtym sezonie grał kiepsko. W tym to prawdzi bezradność. Od początku sezonu zarówno na kortach twardych i na mączce gra fatalnie. Na 14 meczy wygrał sześć i przegrał az osiem. Wygrane były z cienkimi zawodnikami takimi jak np: Escobedo,Jasika,Silva Frederico czy Harrison. Już wczoraj tak naprawdę powinien być hiszpan poza turniejem. Kukuszkin powinien wygrac to spotkanie bo grał znacznie lepiej jednak słaba psychika zrobiła swoje. Pierwszy set bardzo pewny wygrany w drugim złamał hiszpana i wyszedł na prowadzenie 3-1 i od tej pory przestał grać. 3 set to już totalna załamka i łatwa wygrana hiszpana. Jutro na przeciwko Ferrera stanie znakomity Tsonga, który rozgrywa kapitalny sezon. W pierwszej rundzie uporał się z Kuznetsovem 2-1. W całym spotkaniu nie dał się ani raz złamać a to bardzo wazne i to jeszcze na mączce. Ferrrer kilkakrotnie oddawał swój serwis. Jutro oczekuje łatwej przeprawy Francuza nad Hiszpanem. Atutem Tsongi jest bardzo mocny serwis który pewnie trzyma i twarda gra z głębi kortu. ferrer serwisu nie ma łatwo oddaje go kilka razy a z głębi kortu popełnia duzo prostych niewymuszonych błędów spowodowanych już brakiem formy i niestety wiekiem. 

 

:zwrot:

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Azjatycka LM
Godz: 12:00
Spotkanie Kashima-Muangthogn
Typ: bts
Kurs 1.77
Buk Unibet
Analiza Ostatnia kolejka fazy grupowej Azjatyckiej Ligi Mistrzów w grupie E. Japońska Kashima na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Tajlandzkiego Muangthong. Gospodarze w tym spotkaniu występować będą w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów co dało by im 1 miejsce w grupie, w tej chwili są na 2 pozycji z dorobkiem 9 oczek na swoim koncie i awans zapewniony do dalszych gier ,ale z pozycji numer 2, dlatego na pewno gospodarzom będzie zależało na zwycięstwie tym bardziej iż na własnym stadionie w tym sezonie grają bardzo dobrze , w Lidze Mistrzów zagrali 2 spotkania oba wygrali stosunkiem bramek 3:0 oraz 2:0 goście natomiast na wyjeździe na chwilę obecną mają bilans 0:0 i moim zdaniem w tym spotkaniu obie ekipy się otworzą i bramki padną, bowiem patrząc na poprzednie spotkania obydwu ekip mało było tych spotkań underowych a znacznie więcej meczy ze sporą ilością bramek, myślę że w tej kolejce gospodarze zapewnią sobie awans z pierwszego miejsca i powinni spokojnie tutaj zdobyć komplet punktów, mój typ to wynik 2:1 dla Kashimy po 90 minutach tej rywalizacji, postawiłbym iż goście bramkę w tym spotkaniu zdobęda bowiem zdarza im się to dosyć często.

 

:plus: 77

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Azja

Data: 10.05.2017, Godzinna: 12:00

Spotkanie: Seoul – Urawa

Typ: over 3.5

Kurs: 2.30

Bukmacher: forBET

Analiza:

Dzisiejsza seria spotkań, ostatnia już w Azjatyckiej Lidze Mistrzów, niczego nam zaskakującego nie przyniesie bo wszystko a mianowicie kto awansował zostało już wyjaśnione, toczy się walka kto będzie pierwszy a kto drugi. Urawa przeszła przez fazę grupową jak burza będąc zespołem fantastycznie dysponowanym w ataku zresztą zawsze ten zespół słynął z ofensywnej piłki i skuteczności.  Start nowej odsłony na krajowym podwórku jak zwykle wyśmienity a można powiedzieć że grają chyba jeszcze z wkurzeniem z poprzedniego roku bo w ofensywie miażdżą rywali w 10 spotkaniach 24 bramki strzelone.  Wracając do Ligi Mistrzów - 5 spotkań fazy  grupowej gdzie bilans bramkowy znowu fantastyczny 18:6 to po prostu widać gdzie ulokowana jest forma zespołu, to co chcą grać i jaki mają potencjał w tej lidze w ofensywie.  Awans mają pewnym walczą o pierwsze miejsce ale i tak pewnie trener trochę pozmienia a na tym ucierpi defensywa bo w ataku jest ogromne pole manewru i nie będą tutaj niczego bronić.  Seoul słaba Liga Mistrzów, rozgrywki krajowe też średnio ale dziś mimo wszystko powinni być mocno zmotywowania by zakończyć przygodę z tymi rozgrywkami zwycięstwem u siebie bo jak do tej pory dwa mecze i dwie porażki. To też zespół z gatunku tych grających bardzo ofensywnie  9 bramek zdobytych to solidny wynik a dziś bez presji w ataku powinien być większy luz. Zmartwieniem  jest mnóstwo problemów w defensywie za łatwo i za dużo tracą a dziś pracy ta formacja będzie miała całe mnóstwo. Nie potrafią bronić wyniku ostatnio w lidze prowadzenie 0:2 i porażka 3:2, w Lidze Mistrzów też mnóstwo zastojów kończących się od razu straconymi bramkami. Pierwszy mecz tych ekip to demolka Urawy 5:2 czyli mecz na jaki także dziś liczę gdzie będzie atak na pierwszym miejscu.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: Atletico 1 połowa
Kurs: 3.0
Bukmacher: Unibet

Losy dwumeczu są już raczej przesądzone, wątpię by Atletico wdrapało się na tak wysoki poziom, by doprowadzić chociaż do dogrywki, wprawdzie jeden strzelony gol przez Real zmusza lokalnego rywala do zdobycia aż 5 goli z warunkiem barku utraty gola.Co prawda Barcelona potrafiła odrobić szczęśliwie wyższy wynik z Paryża, tutaj jednak mamy trochę inny przypadek, pojedynek ekip z jednego miasta i wyborną formę Realu w LM.
Jak już wspomniałem Real praktycznie awans ma już w kieszeni, pojedynek derbowy zobowiązuje, no ale muszą jak nigdy zważać na swoje siły, ich koncentracja obecnie skupia się na LaLiga gdzie na finiszu rozgrywek zajmują drugie miejsce mając tyle samo punktów co lider z Barcelony, jednak jedno spotkanie mniej, jakiekolwiek potknięcie Realu może ich kosztować mistrza.Atletico w tym meczu o awans się pewnie nie łudzi, ale będą chcieli zrekompensować pierwszą porażkę na SB, myślę że Atletico rzuci swoje wszystkie siły z pierwszym gwizdkiem i obejmą prowadzenie, powinno to zaostrzyć apetyt do szansy o awans, jednak z biegiem czasu siły będą mniejsze, co skrzętnie w drugiej części może wykorzystać Real.Taki mniej więcej widzę scenariusz na to spotkanie, zobaczymy czy się sprawdzi.

 

:plus: 200

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: najwięcej strzałów celnych na bramkę-handicap atletico +3,5
Kurs: 1,80
Bukmacher: Unibet

 

 

Rewanżowe spotkanie w którym w zasadzie już po pierwszym meczu znamy finalistę.Jednak w tej edycji zdarzały się takie mecze że niemożliwe robiło się możliwe.trudno stwierdzić jednoznacznie kto w tym meczu będzie miał więcej sytuacji,ja osobiście stawiam na Atletico z tego względu że mają coś do udowodnienia a poza tym to oni muszą gonić wynik który był dla nich dużym ciosem bo przegrali 0-3.Real w zasadzie może szybko podciąć skrzydła gospodarzom strzelając gola i w tym momencie sprawa jak dla mnie już będzie przesądzona.Mecze między tymi drużynami potrafią zaskakiwać więc możliwe jest wszystko nawet czerwone kartki dlatego dzisiaj nie stawiam na konkretną drużynę bo nie wiem czego się spodziewać.Jedno jest pewne dla mnie dużo celnych strzałów nie zobaczymy co skłania mnie do oferty unibetu który stawia zakład na strzały celne gdzie sam nie wiem kto odda więcej natomiast handi +3,5 na gospodarzy wydaje mi się dość atrakcyjne,tym bardziej że kurs również jest zachęcający.Kluczem do słuszności tego typu jest to aby gospodarze grali do końca w pełnym składzie jeżeli tak się nie stanie będzie ciężko bo Real zdominuje ten mecz ale jestem dobrej myśli i wierze że nic takiego nie będzie miało miejsca.

 

:plus: 80

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Atletico - Real
Typ: 1
Kurs: 2.6
Bukmacher: Totolotek

Wczorajsze szukanie niespodzianki w Lidze Mistrzów się nie udało, lecz nie ma co się zniechęcać. Dziś Totolotek znów przygotował ofertę Bonus King pozwalającą grać Champions League bez podatku i ponownie zamierzam z niej skorzystać. W Mega Kursach Totolotka wystawiono dzisiejsze Derby Madrytu, których stawką jest awans do finału najlepszych klubowych rozgrywek w Europie. Real pewnie wygrał na własnym obiekcie po wielkim spotkaniu Ronaldo, lecz "Rojiblancos" mają charakter, mają umiejętności i przede wszystkim mają Diego Simeone, oni łatwo nie odpuszczą. Do tego Real będzie bez Carvajala oraz Bale'a, a pod znakiem zapytania występ Pepe. Moim zdaniem te spotkanie Atletico wygra, a jeśli odpowiednio szybko otworzą wynik to i losy dwumeczu mogą być jeszcze interesujące.

 

:plus: 160

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - Hiszpania
Godzina: 20:30
Spotkanie: Anaitasuna - Granollers
Typ: 2
Kurs: 2,45
Bukmacher: Unibet

Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym zdecydowałem się na jedną z moich ulubionych dyscyplina, a mianowicie piłki ręcznej. Zauważyłem bardzo ciekawy i silny moim zdaniem mecz z ligi hiszpańskiej pomiędzy ostatnio słabo dysponowana Anaitasuna, która zajmuje obecnie szóste miejsce w ligowej tabeli, a zespołem z Granolles który w ostatnim czasie złapał drugi oddech i wygrywa mecz za meczem. Obecnie plasują się na mocnym czwartym miejscu w lidze. Tak jak wspominałem gospodarze są w kiepskiej formie gdyż ostatnio zostali wyeliminowani w ćwierćfinale EHF z bardzo mocnym i kompletnym zespołem Bundesligi Magdeburgiem i wynik na pewno nie może być tutaj zdziwieniem gdyż od początku faworytem tej pary był zespół z Niemiec, hiszpańska drużyna uległa w dwu meczu 27:34 oraz 35:32, wcześniej w lidze niespodziewanie ulegli z Huesca 27:24, następnie z La Rioja 34:27. Spójrzmy teraz jak prezentują się goście, w ostatnim meczu z Puente Genil wygrali 31:26, wcześniej ograli Puerto Sagunto 28:34 oraz Bidasoe Irun 28:27. Warto odnotować fakt że gospodarze nie umieją grać z Granollers gdyż ostatnie mecze kończyły się podziałami punktów bądź wygraną gości, a tak prezentowały się ostatnie mecze 24:24; 32:24; 22:31; 27:27 itd. aż cztery mecze z pięciu na parkiecie gospodarzy wygrało Granollers, a raz padł remis w dotychczasowych wszystkich meczach bezpośrednich tych drużyn, dlatego nie sądzę żeby dzisiaj gospodarze zatrzymali rozpędzonych gości we własnej hali.

 

:minus: 150

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata
Spotkanie: Finlandia - Słowenia
Godzina: 20:15
Typ: Finlandia -3,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Unibet

Przed nami 4 kolejka w grupie B. Przed nami mecz pomiędzy drużynami, którzy walczą o coś zupełnie innego, Finlandia walczy o awans do ćwierć finału czyli walczą o pierwszą czwórkę zaś ich przeciwnik Słowenia walczy o utrzymanie.

Póki co Finlandia zaczęła ten turniej nie za dobrze, przegrywając 2 z 3 spotkań. Na początku wygrali z Białorusią 3:2 następnie już zostali rozbici przez Francję 1:5 i po rzutach karnych 3:4 z Czechami. W tym meczu Finlandia sama sobie winna była, że przegrali, po 2 tercjach prowadzili 3:0 by ostatnią przegrać 0:3.

Słowenia przegrała póki co wszystkie spotkania, na początku byli bliscy sprawienia sensacji ze Szwajcarią przegrali 4:5 po rzutach karnych, potem już nie mieli szans z Kanadą 2:7 i Norwegią 1:5.
Dziś Finlandia musi wygrać aby mieć dalej szansę na miejsca 1-4 myślę, że wygrają ten mecz wysoko dlatego stawiam odważnie handicapem minimum 4 bramkami.


Powodzenia.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...