Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/5142-regulamin-i-zasady/

 

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Nieobowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 15:30
Spotkanie Dortmund-Hoffenheim
Typ: 1 połowa czasu
Kurs 1.88
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z Niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Borussi Dortmund na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Hoffenheim. Gospodarze na chwilę obecną są dopiero na 4 pozycji w ligowej klasyfikacji z jednym punktem straty do gości jutrzejszego spotkania. W tym meczu to właśnie ekipa Borussi będzie moim faworytem do zdobycia kompletu punktów, bowiem na swoim stadionie w tym sezonie w Bundeslidze gospodarze nie przegrali ani jednego spotkania, zanotowali w 15 meczach 11 wygranych oraz 4 podziały punktów, strzelili 35 bramek stracili ich zaledwie 8, goście również są zespołem własnego stadionu a na wyjazdach grają znacznie słabiej bowiem ugrali tam zaledwie 20 punktów wyjazdowych, jest to niezły wynik,ale goście mają spore problemy ze zdobywaniem oczek na obcych stadionach. Do końca sezonu zostały tylko 3 kolejki i gospodarze mają na chwilę obecną miejsce tylko w kwalifikacjach LM, natomiast goście kwalifikują się niej bezpośrednio, według mnie gospodarze zrobią w tym meczu wszystko żeby zająć 3 miejsce w lidze, tym bardziej iż gospodarze mają tak na prawdę wszystko w swoich rękach i nie muszą oglądać się na swoich przeciwników, mój typ to wynik 1:0 dla gospodarzy do połowy oraz 3:1 po końcowym gwizdku sedziego.

 

:plus: 88

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Koszykowka Australia kobiety SEABL
Godz: 09,00
spotkanie Geelong Supercat - Canberra Capitals Academy Handicap ( 0 : 18,5 )
typ: 2
Kurs 1,80
Buk forBET

Analiza.Jest to pojedynek SEABL w koszykówce Australi ligi SEABL.Zawodniczki Geelong Supercat są zdecydowanym faworytem tego pojedynku.Aktualnie zajmują one 3 miejsce w swojej grupie.W dotychczas rozegranych
pojedynkach odniosły 3 zwycięstwa i 3 spotkania przegrały.W ostatnim spotkaniu pokonały na wyjeżdzie Albury 71-59.Ich przeciwniczki drużyna Canberra Capitals Academy w tej samej grupie zajmuje 7 miejsce w tabeli
z 1 zwycięstwem i 3 przegranymi pojedynkami.Ich bilans koszy wynosi 250:287.W ostatniej kolejce pokonały jednak na swoim parkiecie Melbourne B 76-73.Napewno to gospodynie tego pojedynku wygrają ten mecz,ale
w handicapie +18 punkta to Canberra Capitals Academy powinna odnieśc zwycięstwo.

29/04/17 SK
Canberra Capitals Academy - Melbourne Tigers 76-73
08/04/17 SK
Sydney Uni Sparks - Canberra Capitals Academy75-61
01/04/17 SK
Canberra Capitals Academy - Kilsyth Cobras53-73
14/08/16 SK
Ballarat Rush - Canberra Capitals Academy 83-65

 

:plus: 80

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów Kobiet
Godzina: 15:15
Spotkanie: Buducnost - Györ
Typ: Buducnost
Kurs: 2,90
Bukmacher: Unibet

Witam wszystkich w pierwszym weekendzie nowego miesiąca, w którym oferta jest bardzo bogata i można znaleźć kilka ciekawych pozycji. Wczorajsza analiza okazała się znowu zwycięska, dlatego mam nadzieje że dzisiaj odniesiemy kolejny plus.Przeglądając dyscyplinę która najbardziej mnie interesuje,a więc piłkę ręczną znalazłem mecz który najbabardziej mnie zaintrygował, może nawet zszokował rozbieżnością kursów i faworyta tego pojedynku. Jest to pierwszy mecz półfinałowy Ligi Mistrzów kobiet pomiędzy świetnie spisującym się Buducnost który jest moim faworytem do wygrania tego starcia, a węgierską drużyną Györ. Moja propozycja na to spotkanie skierowana jest jak najbardziej w stronę Buducnost, które w ostatnim czasie jest w doskonałej formie i nie przegrało od pięciu spotkań, warto podkreślić że mecze te rozgrywane byłby z samymi drużynami Ligi Mistrzów i to nie byle jakimi. Sprawiły sporą sensacje na parkiecie Vardar SCBT i wygrały 28:31, a warto dodać że drużyna Vardaru jest wskazywana na faworyta imprezy co może nie dziwić, następnie rozbiły rosyjski zespół Astrahanochka 38:20, wygrały z kolejnym silnym węgierskim zespołem Ferencvaros na ich terenie 23:24 oraz w ćwierćfinale bez większych problemów rozbili Larvik, w pierwszym meczu u siebie 31:17 oraz 30:35. To wszystko pokazuje jak drużyna Buducnost jest bardzo głodna zdobycia sukcesu i wygrania Ligi Mistrzów, a ich gra zarówno w ataku jak i obronie napawa dużym optymizmem stąd wskazuje na ich zwyciestwo. Jeśli chodzi o drużynę gości to nie grają ostatnio nic wielkiego, jednak jest to zespół który zawsze liczy się w tych prestiżowych rozgrywkach i trzeba na niego uważać. W ostatnim czasie obydwa zespoły grały ze sobą bardzo wyrównane boje, i mecze kończyły się niewielkimi różnicami bramkowymi dlatego polecam granie też fajnej opcji handicapu w stronę Buducnost +1,5.

 

:minus: 150

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Niemcy, Bundesliga

Data: 06.05.2017. godzinna: 15:30

Spotkanie: Frankfurt – Wolfsburg

Typ: over 2.5

Kurs: 2.03

Bukmacher: 1xbet

Analiza:

Takiego scenariusza w Wolfsburgu to nikt nie przewidywał przed startem sezonu, a tutaj jest bardzo nerwowo, pierwsza bezpieczna pozycji w lidze ale z taka samą ilością punktów co miejsce barażowe. To dla nich może być kluczowe spotkanie bo Mainz i Hamburg uwikłane również w tą walkę grają ze sobą, tak więc cel Wilków to trzy punkty. Atmosfera w zespole jest bardzo napięta i zła co przekłada się na boisko przed tygodniem blamaż z Bayernem 6:0, który też w wielkiej formie nie jest. Mnóstwo nerwowości na boisku co przekłada się na sporą liczbę błędów w defensywie, do tego każda stracona bramka sprawia że musza atakować i zostawiają wiele luk. Dziś będzie podobnie nie tylko ze względu na wagę tego meczu ale na fakt że wypadły na ten mecz trzy klucze które jeszcze tą defensywę trzymają Luiz Gustavo, Bruma oraz Rodriguez.  Ofensywa też ma mnóstwo problemów ale na wyjazdach skuteczniejsi niż w domu. Będą też mieli ułatwioną sprawę bo również w szeregach gospodarzy wiele problemów w defensywie wypadli dwaj rośli defensorzy Vallejo oraz Abraham idealni zawodnicy do pokrycia Gomeza, który powinien mieć wobec tego łatwiej, kolejny brak defensywny to  Omar Mascarell. W ataku trener ma do dyspozycji wszystkich graczy. Frankfurt utrzymanie ma już pewne no i to też dobra wiadomość dla typu w ekipie jest większy luz a i jestem przekonany że w defensywie agresywni nie będą bo dla nich klucz to finał Pucharu Niemiec i trener nie będzie chciał ryzykować kolejnymi stratami w defensywie.  Historia spotkań też mnie przekonuje do bramek przed rokiem tutaj 3:2 a na pewno obie ekipy takich problemów w defensywie nie mieli.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Wisła - Lechia
Typ: 2
Kurs: 2.9
Bukmacher: Totolotek

Dziś ponownie ciekawie będzie w polskiej Ekstraklasie. Totolotek znów postanowił wystawić w Mega Kursach pojedynki z rodzimej ligi, a interesująco będzie na pewno w Krakowie. Dojdzie tu do pojedynku byłych już zaprzyjaźnionych drużyn, a więc Wisły oraz Lechii. Oba zespoły grają w fazie mistrzowskiej z innymi celami, bo Lechia to drużyna z realnymi szansami na mistrzostwo kraju, a po wczorajszym remisie Jagiellonii Lechiści mają dziś szansę na zbliżenie się do lidera z Białegostoku na zaledwie jeden punkt. Takiej szansy zmarnować nie powinni, a Wisła to drużyna po prostugorsza co pokazuje różnica siedmiu punktów między tymi zespołami, mimo dzielenia ich po fazie zasadniczej. W fazie zasadniczej oba zespoły pewnie wygrały na własnym obiekcie, ale dziś mający wielką szansę na zmniejszenie strat do Jagiellonii goście powinni zwyciężyć. Dziś naprawdę warto zagrać w Totolotku, bo ten przygotował też Bonus King związany właśnie z Ekstraklasą.

 

:plus: 190
 

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Pażowa
Godzina: 22:30
Spotkanie: Włochy (+1,5) - Brazylia
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Turniej już wkracza w decydującą fazę, czas na półfinały. Pierwszy półfinał dość niespodziewany Tahiti podejmuje Iran a drugi już bardziej interesujący Brazylia podejmuje Włochów.
Włosi na tym turnieju prezentują się doskonale, zawodnicy cieszą się grą na piasku i widać to w każdej prowadzonej akcji i w każdym strzelonym golu. Przygotowali się do tego turnieju perfekcyjnie i moim zdaniem nie stoją na straconej pozycji w meczu z Brazylijczykami.
Dotychczas Włosi rozegrali 4 spotkania na tym turnieju i wszystkie 4 mecze wygrali: 12:6 z Nigerią, 5:4 z Iranem, 8:1 z Meksykiem i w ćwierćfinale rozbili ekipę Senegalu 5:1.
Brazylia wiadomo faworyt każdego turnieju na plaży, mają doskonałe warunki aby trenować cały rok to czego nam brakuje i to pokazało w tym turnieju. Brazylia po walce pokonała w ćwierćfinale mistrzów świata Portugalię 4:3. W grupie pokonali Tahiti 4:1, naszą reprezentację 7:4 i Japonię 9:3.
Oczywiście wyraźnym faworytem są Brazylijczycy lecz ja po obejrzeniu Włochów w 4 spotkaniach widzę spore szanse na sprawienie niespodzianki. Myślę, ze Brazylia wysoko Włochów nie pokonają tak jak byłem pewny, że Portugalia ogarnie się po fazie grupowej i powalczą z Brazylią tak myślę, że dziś będzie podobnie i wynik będzie na styku.

Powodzenia.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 13:30
Spotkanie Manchester City - Crystal Palace
Typ: Manchester City (handi-1,5) 1
Kurs 1,72

Buk: Unibet

 

 

Gospodarze jeżeli chcą i marzą o przyszłorocznej LM muszą dzisiaj wygrać.Przeciwnik nie jest z górnej półki ale już nie raz pokazywał w tym sezonie że potrafi grać z drużynami z czołówki.Najbardziej przekonały się o tym ekipy z Chelsea i liverpool.Ciekawostką jest to że obie te mocne przecież ekipy przegrywały u siebie tak jak dzisiaj Manchester który mam nadzieje nie popełni błędu i będzie w stanie wygrać z nawiązką ten mecz.Obie drużyny w ostatniej kolejce rozczarowały bo goście przegrali z Burley a Manchester zgubił punkty z zespołem który raczej się nie utrzyma czyli Middlesbrough.Jednak Manchester u siebie potrafi wygrywać i mimo pewnych problemów kadrowych dzisiaj nie powinni sprawić zawodu swoim kibicom.Goście też mają sporo problemy głownie w obronie dlatego stawiam dzisiaj na ofensywny Manchester który według mnie powinien wygrać różnicą paru goli.

Mój typ na to spotkanie to 4-1

 

:plus: 72

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Ligue 1 )
Spotkanie: FC Lorient - Angers SCO
Typ: 1
Kurs: 2.15
Data: 06.05.2017
Godzina: 20.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Zapraszam na 36 serię gier francuskiej Ligue 1.

W bardzo ciekawym spotkaniu na Stade du Moustoir zmierzą się ze sobą miejscowe Football Club Lorient-Bretagne Sud a w gości przyjedzie drużyna Angers Sporting Club de l'Ouest.

Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 35 meczach zdobyli 34 punkty do daje obecnie 16 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na pozycji 14 w tabeli francuskiej Ligue 1 ze zdobytymi 39 oczkami w swoich 35 spotkaniach.

FC Lorient w tym sezonie ligowym u siebie 7 zwycięstw, 2 remisy oraz 8 przegranych i bilans bramek 23-27 natomiast Angers SCO na wyjazdach 4 wygrane, 1 remis oraz 12 porażek z bilansem bramkowym 14-31.

Mecz ten zapowiada się ciekawie gdyż gospodarze dalej walczą jeszcze o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej we Francji i moim typem na to spotkanie jest właśnie wygrana zespołu z Stade du Moustoir który u siebie gra nawet nieźle dużo lepiej niż w delegacjach i to punkty zdobywane na swoim terenie mogą dać im tak upragnione utrzymanie w Ligue 1 a goście na wyjazdach bardzo słabo do tego ostatnio przegrywają i u siebie i na wyjazdach prezentując tragiczną formę w obecnym momencie.

 

Link do wydarzenia:

 

http://www.flashscore.pl/mecz/bFnU4jrS/#szczegoly-meczu

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...