Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/5142-regulamin-i-zasady/

 

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Nieobowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-98?do=findComment&comment=997234

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna Copa Libertadores
Godz: 00:30
Spotkanie Atletico MG-Libertad
Typ: bts
Kurs 1.94
Buk Unibet
Analiza: W nocy z środy na czwartek znów będziemy mieli okazję popatrzeć na Copa Libertadores, Atletico MG na swoim stadionie podejmowało będzie drużynę Libertad. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, na razie obie ekipy rozegrały po 3 spotkania, Atletico MG ma 2 pozycję w tabeli ma na swoim koncie 4 zdobyte punkty i tylko lepszym stosunkiem bramek jest zespołem lepszym niż ekipa Libertadu , która ma tyle samo punktów i jest umiejscowiona 1 pozycję niżej. Gospodarze są zdecydowanie na własnym stadionie niesamowitym zespołem , który wygrywa praktycznie wszystko , ostatnie spotkanie gospodarze przegrali w listopadzie roku poprzedniego, od tamtej pory wygrywali 10 kolejnych spotkań przed własną publicznością. Ze strony gości to wygląda już troszkę gorzej przegrali w poprzedniej kolejce ,ale wcześniej notowali korzystne wyniki , dla obu ekip to jest spotkanie o 6 punktów, bowiem kto tutaj zwycięży przybliży się do awansu do rundy następnej, ja tutaj stawiam na dokładny wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy, myślę że na swoim stadionie powinni być zespołem delikatnie lepszym od zespołu Libertadu.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Premier League
Godz: 21:00
Spotkanie Manchester City - Manchester United

Typ Powyżej 12.5 rzutów rożnych w meczu

kurs 3,20

buk forBET

 

 

Bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli.W dodatku bardzo ciekawy mecz derbowy który elektryzuje całą Anglię.Gospodarze mają przewagę nad dzisiejszym rywalem zaledwie jednego punktu i zajmują kolejno 4 i 5 miejsce a więc stawka jest tego meczu olbrzymia bo gra się toczy o udział w przeszłorocznej LM.Większe szanse daje się dzisiaj City ale jak to w derbach bywa może być remis więc ja dzisiaj decyduje się na sporo rożnych.Jest to oczywiście loteria bo nie nikt nie jest w stanie przewidzieć jakie obroty spraw będą się działy podczas tego meczu.Na pewno tempo będzie szybkie gra będzie twarda całkiem możliwe że któraś z drużyn będzie kończyć mecz w 10.Gdzieś tam też powinny pojawić się też rożne gdzie mam nadzieje będzie ich sporo.Głownie ze strony City gdzie ta drużyna będzie częściej atakować i zazwyczaj to oni nabijają sporo rożnych.

Warunkiem pokrycia tej linii która nie jest mała musi być również aktywna gra Utd wtedy powinno być dobrze.Liczę na dużo ofensywnych akcji z jednej i drugiej strony i jak to w meczach tej klasy drużyn będzie się działo.

 

:minus: 150

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia
Godzinna: 20:45
Spotkanie: City - United
Typ: x2
Kurs: 1.98
Bukmacher: Totolotek

Ciekawą propozycję dla fanów Premiership na wieczór przygotował Totolotek. W Mega Kursach wystawił ofertę na Derby Manchesteru i wbrew kursom skłaniałbym się tu ku "Czerwonym Diabłom". Kurs na to, że podopieczni Mourinho tego spotkania nie przegrają wynosi blisko 2.0 i to moim zdaniem kusząca propozycja, bo United ostatnio prezentują się naprawdę udanie i aktualnie mogą pochwalić się passą 23 spotkań bez porażki. W całym sezonie tylko Tottenham przegrał tak samo mało spotkań, zaledwie trzy. W czerwonej części Manchesteru zmagają się ze sporą ilością kontuzji i zabraknie Ibrahimovicia, Maty czy Smallinga, lecz Guardiola również nie ma wielkiego komfortu. Dziś mogą nie zagrać Gundogan, Silva lub Stones. Moim zdaniem kursy na United są zbyt wysokie i warto z tego skorzystać, a grając w mobilnej aplikacji Totolotka zostaniecie zwolnieni z połowy podatku.

 

:plus: 98

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Counter Strike: GO
Spotkanie: Envyus - Ninjas in Pyjamas
Typ: Envyus wygra
Kurs: 2,15
Godz: 21:20 ( pewnie bedzie opóźnienie chodzi o pierwsza mape de_cache)

Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie esportowego Counter Strike'a  w lidze ESL, powiem szczerze nie wiem co bukmacherzy widzą w Nipie ze stawiają Oni na ich wygraną przecież ten " legendrany zespół" gra tak strasznie słabo, widać że doświadczeni gracze tacy jak Get_Right czy Friberg sie wypalili i scene przejmują nowi młodzi zawodnicy, co widać też po naszym Virtus pro to nie to samo co 3-4 lata temu gdy wygrywali IEM w katowicach. Envy jak przed tak i po nie błyszczy formą jednak udało im sie ostatnio wygrać z GODSENT I Heroic co nie jest jakimś tam wielkim wyczynem ale widać że czasami potrafią zagrać dobrze, natomiast NIP gra totalną klape ostatnimi czasy mają serie 6 przegranych spotkań z naprawde słabymi drużynami. i to naprawde w kuriozalny sposób ich mecze kończyły sie wynikami 1;16  - 3;16 przecież to totalny pogram ze strony przeciwnika widać po takich wynikach że gra im nie idzie i prawodpodobnie ich skład do kilku tygodni się rozpadnie jak do bywa po seriach przegranych meczy w Esporcie .

 

:plus: 115

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...