Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/5142-regulamin-i-zasady/

 

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Nieobowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-98?do=findComment&comment=996581

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie : Bayern-Real m
Typ: 1
Kurs 1.80
Buk Unibet
Analiza: Jutro odbędzie się moim zdaniem najciekawsze spotkanie tej fazy piłkarskiej Ligi Mistrzów w którym ekipa Bayernu Monachium u siebie na stadionie podejmowała będzie drużynę Madryckiego Realu, gospodarze są faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym pierwszym spotkaniu jak i do awansu do kolejnych gier. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie , gospodarze obecnie są na fali strzelają mnóstwo bramek szczególnie na własnym stadionie gdzie w poprzednich 20 spotkaniach mogą pochwalić się znakomitym bilansem 17 wygranych oraz zaledwie 3 podziałów punktów, Real natomiast na wyjazdach gra słabiej niż na swoim boisku ,ale na pewno w tym spotkaniu Królewskich nie spisywałbym na stary bowiem potrafili w poprzednich 20 spotkaniach wyjazdowych strzelić za każdym razem minimum jednego gola , myślę że w tym spotkaniu będzie podobnie i bramki zobaczymy po obu stronach , gospodarze jak i goście są zespołami ofensywnie grającymi i tutaj obie ekipy gole zdobędą, goście na pewno o 1 bramkę się postarają bowiem to może ich przybliżyć do awansu do następnej rundy, ja stawiam tutaj na wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy oraz na ciekawe widowisko.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Dortmund - Monaco
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,35
Bukmacher: SekaBET
Analiza:

Przed nami ćwierćfinały Ligi Mistrzów i znowu wielkie emocje związane z tymi meczami, Dortmund - Monaco, wydaje się mniej ciekawa... Nic bardziej mylnego, ten dwu mecz może okazać się najbardziej interesującym dwu meczem ze wszystkich ćwierćfinałów.
Nie wiem jak innych ale mnie Monaco się bardzo podoba czy to w lidze czy to w lidze mistrzów, ograli Manchester City przegrywając w pierwszym meczu 3:5 i mieli naprawdę małe szanse a Oni ograli ich u siebie 3:1 i są dalej w grze. Oczywiście w ekipie Monaco gra nasz Kamil Glik, który jest ostoją w obronie i pewniakiem na swojej pozycji.
Jeśli chodzi o Dortmund to, tutaj jest różnie, na wyjeździe grają nie równo ale już u siebie grają fenomenalnie, dlatego jeśli chcą półfinału muszą wygrać pierwszy mecz u siebie.
W tym meczu liczę może na powtórkę meczu z City-Monaco? 5:3 dla Dortmundu ? Kto wie są szanse, obie ekipy
potrafią strzelać bramki... Monaco jest jedną z drużyn która strzela tych bramek najwięcej w Europie.
Przed nami kapitalne widowisko, stawiam mimo wszystko na doświadczonych Niemców ale Monaco także liczę, że coś strzelą.

Powodzenia.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Champions League
Godzina: 18:45
Spotkanie: Dortmund - Monaco
Typ:BTS TAK
Kurs: 1,41
Bukmacher: Unibet
Analiza:

bardzo overowe drużyny więc goli dzisiaj nie powinno zabraknąć kwestia wyniku jest otwarta obie ekipy mają duży potenciał ale chyba większe szanse na wygraną w dzisiejszym spotkaniu mają gospodarze którzy na własnym obiekcie przynajmniej w lidze mistrzów spisują się znakomicie.Dla Monaco najważniejsze dzisiaj będzie wywiezienie najkorzystniejszego rezultatu.Priorytetem na pewno będzie zdobyta bramka lub dwie i nie przegranie tego meczu co nie będzie łatwe.Obie ekipy w różnych nastrojach przystąpią do tego meczu bowiem Monaco wygrało swój ligowy mecz ,natomiast Borussia przegrała aż 4-1 z Bayernem,nie mniej jednak liga mistrzów to troche inny świat i te mecze ligowe nie będą miały zbyt większego znaczenia.Kurs nie powala na to zdarzenie ale jest na tyle pewny że można założyć jakieś ako z tym typem.

Mój typ to 3-1 dla gospodarzy.

 

:plus: 41

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Real Madryt
Typ: Posiadanie % piłki gospodarzy under 62.5
Kurs: 1.82
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Faworytem tego spotkania z pewnością są gospodarze, jednak uważam że nie będzie to tak jednostronny mecz jak się w głowach buków rodzi.Oczywiście wszystko zależy od przebiegu spotkania, jak się mecz ułoży, jeśli Real pierwszy trafi do siatki zwłaszcza w pierwszych fragmentach dłuższy czas utrzymując korzystny rezultat posiadanie będzie rosło na korzyść Bayernu, jednak to Niemcy są bardziej faworyzowani i myślę że bardziej prawdopodobne jest to że to właśnie Bayern podkreśli swoją wyższośći.Jeśli się sprawdzą moje prognozy no to pracować więcej będzie musiał Real, jeśli mecz będzie się toczył na utrzymanym wyniku, inicjatywę powinien większą mieć Bayern, jednak nie sądzę że będzie ona aż tak wyraźna że pokryje tą wysoką linie.Forma Bayernu ostatnio na pewno idzię w górę, z Realem różnie bywa w lidze, odwieczny rywal nie utrudnia im zadania w zdobyciu tytułu mając w ostatnich tygodniach parę okazji, ale w Lidze Mistrzów ekipa z Madrytu wygląda bardzo dobrze, widać że te rozgrywki motywują graczy.

 

:plus: 82

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - Litwa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Żalgris - Vytautas
Typ: Żalgris [ -14.5]
Kurs: 1.78
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Zalgris skonczyl sezon w tym sezonie w Eurolidze,gdyz nie potrafil sie zakwalifikowac do top8.
Dlatego moze sie juz skupic tylko na rozgrywkach ligowych.
Moja propozycja na ten mecz to wygrana gospodarzy z HA -14,5.
Zalgris jest absolutnym hegemonem w tych rozgrywkach na 30 meczy w lidze przegral tylko 3 z czego jeden u siebie - z Neptunasem.
Vytautas na ta chwile plasuje sie na miejscu nr 6 z bilansem meczowym 16-14.
W delegacji ta druzyna przegrala az 8 meczy na 14 rozegranych.
Ostatnio z druga druzyna Rytas az 109:60.
Ostatni mecz rozegrali 8 kwietnia - podejmujac u siebie Juventus 95:87 - wygrana Vytautas.
Zalgris matomiast ostatnim razem podejmowal przed wlasna publicznoscia druzyne Vytautas 18 Lutego 2017 - wygrana 76:55, drusyna z Kowna znajduje sie w wybornej formie - ostatnio w lidze wygrana w delegacji z Nevezis sz 54:82.
W Eurolidze zakonczyli sezon zwyciestwem - wygrywajac w Hiszpanii 79:84 z Baskonia.
Na 7 ostatnich meczy Zalfrisu u siebie z Vytuatasem - gospodarze az 6 razy wygrali minimum 15 punktami.
W ostatnim czasie imponuja forma tacy gracze jak Ulanovas,Pangos,Westermann.
Trener daje minuty wszystkim zawodnikom - w meczu z Nevezis zagralo - 11 zawodnikow z czego Lima zagral najmniej - 11 minut, mmimo to zdobył 6pkt.
 
:plus: 78
Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów

12.04.2017 / godz 18:45
Spotkanie: Dortmund - Monaco
Typ: Monaco over 1.5 gola
Kurs: 3.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Sporo już można się dowiedzieć o tym spotkaniu z analiz wyżej , ja podpisuję się pod tym iż bramki powinny paść , jest to pierwsza potyczka na linii Dortmund - Monaco , goście jednak w tym sezonie LM odbyli już podróż do Niemiec na mecz z Bayer Leverkusen a wynik 1:1 czyli bramka zdobyta , w dzisiejszym pojedynku liczę na przynajmniej dwie po stronie Monaco gdyż patrząc na osłabienia w Dortmundzie osobiście zaryzykuję na over 1.5 gola gości , w Dortmundzie zabraknie dziś  Bartry, Durma, Gotze oraz Shurrle niepewny jest również udział Castro oraz Reusa i w/g mnie mocne osłabienie chociaż ci co wyjdą nie będą chłopakami do bicia , co do Monaco to mam przed oczami ich mecz w 1/8 finału przeciwko Manchester City i mecz w Anglii a wynik 5:3 dla City i te 3 bramki strzelone na trudnym terenie dają mi nadzieję że i dziś powinno być dobrze po stronie strzelonych w końcu bramki strzelone na wyjazdach mają ogromne znaczenie !

 

:plus: 205

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna/Liga Mistrzów

Spotkanie:Bayern M.- Real M.

Godzina:20:45

Typ:obie drużyny strzelą gola

Kurs:1.65

Bukmacher:Unibet

Analiza:

 

Można by powiedzieć, że ten ćwierćfinałowy mecz to przedwczesny finał Ligi Mistrzów.Faworytem dzisiejszego spotkania wydaje się być gospodarz tego meczu,Bayern Monachium.Real może w dwumeczu nie stoi na straconej pozycji,aczkolwiek ze stadionu Allianz Arena,ciężko wywieźć trzy punkty.Próżno by szukać ostatniego  przegranego meczu Bayernu na swoim boisku.Jeżeli cofniemy się wstecz,to w całym sezonie 2016/17 nie znajdziemy takiego meczu.Bayern u siebie wygrywa wszystko w obecnym sezonie, zarówno w Bundeslidze jak i rozgrywkach Champions Legaue.Bilans spotkań u siebie w Bundeslidze:11-3-0,runda grupowa w LM:3-0-0.

Po wyjściu z grupy w 1/8 finału,Bayern zdemolował Arsenal dwa razy po 5:1,strzelając w dwumeczu 10 goli.Dziś fawotytem jest Bayern,a ostatnie zwycięstwo w lidze na Borrusią 4;1 tylko potwierdza w jak znakomitej formie są monachijczycy.

Real Madryt w hiszpańskiej lidze spisuje się przyzwoicie.Tak jak Bayern,jest liderem a w rundzie grupowej LM ich bilans:3-3-0.W 1/8 finału  dwa razy pokonali Napoli w stosunku 3:1.Można śmiało stwierdzić,że spotykają się dwie niesamowicie silne drużyny z udziałem których pada mnóstwo goli.Czy Real jest w stanie strzelić gola na wyjeździe?Oczywiście że tak.Szczerze,to nie pamiętam ostatniego meczu Realu,w którym nie strzelilby chociaż jednego gola.Bayernowi da się wbić gola,pokazał to ostatnio w lidze Hoffenheim czy w sobotnim meczu Borussia Dortmund.Czy w tym meczu typować over 2.5 czy under?Zdecydowanie over.Bayern chcąc awansować,musi zdobyć jakąś zaliczkę przed rewanżowym spotkaniem.Warto podkreślić jeszcze jedno,o ile ofesywa Realu spisuje się dobrze, to defensywa pozostawia wiele do życzenia.Real bardzo często w rodzimej lidze traci bramki z nawet słabymi drużynami..Bayern wygląda pod tym względem zdecydowanie lepiej.W rundzie grupowej Realowi wbił dwa razy gola Sporting,Borussia strzeliła dwa razy po dwa gole,a Legia nawet trzy bramki u siebie i jedną na Santiago Bernabeu.Napoli w 1/8 LM w dwóch spotkaniach również wbiło Realowi po jednej bramce.

 

 

W trakcie pisania tej wiadomości,dociera informacja o absencji w dzisiejszym meczu R.Lewandowskiego.Pierwotnie miał to być wariant na zwycięstwo Bayernu plus obie drużyny strzelą po kursie 2.75.W tym momencie już nie jest to takie pewne.Zmieniam na BTTS po kursie 1.65 i szansę że takie zdarzenie  oceniam bardzo wysoko.

Powodzenia!

 

:plus: 65

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - Francja
Godzina: 20:0
Spotkanie: Nimes - Selesat
Typ: Powyżej 56,5
Kurs: 2,90
Bukmacher: Unibet

Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, w którym przygotowałem bardzo ciekawą propozycję z jednej z najsilniejszych lig jeśli chodzi o Handball, a dokładnie mam tutaj na myśli ligę francuską. Moja propozycja powyższego meczu dotyczy opcji overowej i zagrania najwyższej lini jaka jest obecnie dostępna na podanym prze ze mnie bukmacherze czyli powyżej 56,5 bramki w całym spotkaniu. Gospodarzami dzisiejszych zawodów będzie zespół Nimes, który jest niezwykle ofensywnie nastawionym zespołem, a na własnym parkiecie notuje zazwyczaj bardzo dobre wyniki i wysokie overy w granicach sześćdziesięciu bramek lub więcej co jest bardzo dobrym prognostykiem przed dzisiejszym meczem. Ostatnie mecz gospodarze wygrali na arcy trudnym terenie z obecnym wiceliderem Nantes aż 29:33 zagrali fantastycznie co pozwoliło wygrać na gorącym terenie z którego rzadko komu zdarza się wywieźć punkty, wcześniej pokonali u siebie Creteil 30:26, zremisowali z Dunkierque 23:23 oraz pokonali na swoim parkiecie Cesson 30:24, jak widać na własnym podwórku czują się najlepiej i zwykle rzucają lekko trzydzieści bramek. Jeśli chodzi o gości to ich forma jest bardzo niestabilna mimo że ostatni mecz wygrali z Saran 30:27 to wcześniej notowali same porażki z Nates które ich rozbiło 40:29, kolejno Ivry 24:25 oraz AIX 33:28. Jednak najważniejszym czynnikiem są mecze bezpośrednie i wyniki jakie padały na terenie gospodarzy, a były one następujące: 31:30; 35:31; 30:28 czy 34:28 mecze rozgrywane były dosyć dawno jednak nastawienie tych zespołów jest takie same, które opiera się na szybkich kontratakach i akcjach przez co możemy oglądać takie obfite rezultaty ze strony obydwu drużyn. Liczę tutaj na wysoki wynik overowy który w zupełności wystarczy na pokrycie podanej lini z nawiązką.

 

:minus: 150

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...