Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/5142-regulamin-i-zasady/

 

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Nieobowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-97?do=findComment&comment=993228

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 16:00
Spotkanie Everton-Hull City
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym drużyna Evertonu na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Hull City, gospodarze na chwilę obecną zajmują 7 pozycję w ligowej klasyfikacji i do 5 miejsca tracą 3 punkty , Everton oczywiście jest faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie bowiem u siebie rzadko się do tej pory mylił i dlatego zdołał zgromadzić aż 31 punktów, wygrał 9 razy zanotował 4 podziały punktów oraz tylko 1 porażkę . Hull natomiast w tym sezonie walczyć ma o utrzymanie ,ale na chwile obecną jest dopiero na 18 pozycji w ligowej klasyfikacji ogólnie zdobyli w tym sezonie 24 punkty , ale zdecydowaną większość zdobyli na swoim stadionie , na wyjeździe zdobyli tylko 5 oczek, strzelając zaledwie 7 bramek , nie wróży to nic dobrego w starciu z zespołem z Liverpoolu który moim zdaniem powinien spokojnie sobie poradzić ze znacznie niżej notowanym zespołem, który ogólnie w swoich poprzednich spotkaniach wyjazdowych zanotował 9 porażek oraz zaledwie 1 podział punktów, na stadionie Evertonu za dobrze im nigdy nie szło, myślę że jutro Everton wygra do połowy 1:0 oraz 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Primera Division

Godzinna: 16:15

Spotkanie: Ath. Bilbao – Real Madryt

Typ:  over 3 azjan

Kurs: 1.96

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Bilbao to jeden z tych terenów którego najbardziej obawiają się fani Realu w drodze do wygrania Primera Division, no i trzeba się z tym zgodzić bo tylko jedna ekipa potrafiła tutaj wygrać w tym sezonie a było to na samym początku sezonu. Dwa światy można powiedzieć o ekipie gospodarzy na wyjazdach jest bardzo słabo stąd trudno im się włączyć do walki o Ligę Mistrzów. Swój poziom szczególnie w ofensywie pokazują tutaj, agresja, zaangażowanie i po prostu większa intensywność w ataku sprawiają że ze zdobywaniem bramek nie ma – grali Seville 3:1, Barcelonę w Pucharze 2:1, remis 2:2 z Atletico Madryt, Celta Vigo 2:1.  Trener na dzisiejszy mecz nie ma żadnych problemów kadrowych a więc cały arsenał ofensywny jest do dyspozycji trenera. Na pewno w defensywie jest wiele do poprawy dużo tych bramek nawet u siebie tracą z mocnymi rywalami o których już wspomniałem wyżej ale były też takie wpadki w defensywie jak Apoel 3:2, Genk 5:3, czy ostatnio każdy z zespołów walczących w dolnych rejonach tabeli trafiał. Dużo problemów mają przy stałych fragmentach gry a wiadomo kogo ma Real w tym aspekcie niesamowitego Ramosa, ogólnie Real w stałych fragmentach gry to najlepsza ekipa Hiszpanii.  Co do ekipy lider rozgrywek to każdy wie jaki potencjał w ofensywnie mają jeśli zagają na swoje intensywności trudno ich zatrzymać, z tym jednak jest ostatnio problem co głównie przekłada się na mega problemy w defensywie bo to nie jest już przypadek pojedynczego wejścia w mecz ale to już moim zdanie seria błędów  w defensywie i to nawet przed własną publicznością Betis 2:1, Las Palmas 3:3, no i te trudności na wyjazdach z Villarreal 2:3. Jak zwykle jednak potrafią odpowiadać ofensywą. Real w tej formie popełnia dużo błędów w defensywie z niepewnym też w bramce Navasem duże poprawy na takim terenie w destrukcji raczej nie widzę tym bardziej że zagra BBC czyli mniej korzyści w defensywie a więcej w ofensywie. 

 

:zwrot:

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: :noga: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie:

AFC Bournemouth 711.png  vs. 738.png  Swansea City AFC

Godzina: 18:30
Typ: Over 2,5
Kurs: 1.76
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Swansea to najbardziej overowa ekipa w całej lidze, a Bournemouth w tej statystyce jest niewiele gorsze. Ostatnie trzy mecze Łabędzie to średnio cztery bramki na mecz. Obie ekipy jednak zdobywają te overy nie przez to, że są skuteczne w ataku, ale przede wszystkim przez to, że bardzo dużo tracą. Swansea ma najgorszą defensywę w lidze, która dopuściła już do utraty 61 goli! Wisienki plasują się tutaj także na podium ze straconymi 54 golami.
Sytuacja w tabeli w obu ekipach też jest dość cienka i jest to ważny mecz w kwestii utrzymania się w lidze. Drużyny te dzielą jedynie trzy punkty, więc formalnie po dzisiejszym meczu ta różnica może zniknąć, ale równie dobrze zwiększyć się do sześciu, co postawiłoby drużynę z Bournemouth w bardzo komfortowej sytuacji - w takim wypadku mieliby już prawdopodobnie ponad dziesięć punktów przewagi nad strefą spadkową.
Kto ostatnio znajduje się w lepszej formie? Wskazałbym tutaj na gospodarzy mimo wszystko, którzy po meczu z United chyba jeszcze bardziej się ze sobą zżyli, takie remisy budują. Automatycznie wręcz przyszła im także wywalczona w bólach wygrana z West Hamem po hat-tricku Kinga. W dodatku gospodarze na własnym stadionie radzą sobie naprawdę nie najgorzej i przede wszystkim sporo strzelają.
Spodziewam się otwartego meczu, jeśli pierwszy gol padnie dość szybko, to potem powinien się wysypać worek z bramkami.

 

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Torino - Inter Mediolan
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 3,10
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Przed nami bardzo ciekawe starcie pomiędzy Torino a Interem. Torino gra świetnie na własnym boisku, zaledwie 1 porażka, 8 zwycięstw i 4 remisy, 32:17 w bramkach, średnio prawie 4 bramki na mecz. Inter kapitalna forma ostatnie wygrane 5:1 z Cagliari i 7:1 z Atalantą mówią same za siebie. Dziś myślę, że pójdą za ciosem i wygrają to spotkanie ale bramek także powinno nie zabraknąć.
W ekipie Torino zabraknie dzisiaj - D. Avelar, J. Obi oraz M. Lopez. W Interze kadra pełna, brak kontuzji, kapitalna atmosfera.
Torino na pewno nie podda się u siebie będą walczyć i bramkę powinni strzelić, Belotti kapitalna forma kontra Icardi również forma kapitalna. Mam przeczucie, że w tym meczu obejrzymy minimum 4 bramki, jednak ja zaryzykuję i typuję zwycięstwo Interu + obie drużyny strzelą gola.

Powodzenia.
 
 
:minus: 150
Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - Puchar Francji
Godzina: 17:15
Spotkanie: St. Raphael - Chambery Savoie
Typ: Chambery (+2,5)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365

Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, wczorajsza analiza tak jak przewidywałem zakończyła się sukcesem. Z racji tego że mamy weekend a oferta jest bardzo bogata i jest w czym wybierać zdecydowałem się ponownie na piłkę ręczna, gdyż znalazłem moim zdaniem bardzo silne zdarzenie, dlatego chciałbym podzielić się z wami jednym z takich spotkań. Będzie to jedno z dwóch na dziś zaplanowanych spotkań ćwierćfinałowych w Coupé de France. Niesamowicie dziwi mnie rozbieżność dzisiejszych kursów, jak i faworyta tego pojedynku, gdyż gospodarze stawiani są tutaj w tej roli co może być bardzo mylne, natomiast ja uważam odwrotnie że to Chambery dzisiaj sprawi mała sensacje na parkiecie gospodarzy i wygra, jednak podpieram się tu opcją handicapu +2,5 bo linia ta pozwala być spokojnym o losy tego meczu. Gospodarze ostatnio prezentują przyzwoita formę, wygrali ostatni mecz z Toulouse 31:25, w pucharze EHF ograli Ribnice 26:22, w lidzę wysoko ulegli trzeciej sile Montpellier 33:25 oraz wygrali w Ribnicy 24:31. Jeśli chodzi o Chambery to jest to zespół bardzo niewygodny i jest w stanie wygrać w lidzę z każdym, ostatni mecz przegrali z zespołem który od kilku lat nie podzielenie rządzi w lidze francuskiej, a mowa o PSG. Wynikiem 31:25 skończyło się spotkanie,jednak warto zaznaczyć że od samego początku mecz dla gości się nie ułożył i do piętnastej minuty rzucili zaledwie dwie bramki, przegrywając do połowy 19:8 i szykował się tutaj pogrom ze strony paryżan, jednak w drugiej połowie goście z Savoie pokazali walkę i charakter i wygrali druga cześć 12:17, wcześniej pokonali Toulouse 30:29, wygrali również z silnym Montpellier na własnym parkiecie 33:30 oraz wysoko pokonali Selesat 29:20. Wszystkie te czynniki sprawiają że goście są dla mnie faworytem dzisiejszego pierwszego meczu ćwierćfinałowego, a linia +2,5 zachęca do grania za większe pieniądze. Warto dodać że ostatnie cztery spotkania zakończyły się trzema wygranymi Chambery, a tylko raz triumfował St. Raphael. Dla Chambery 28:23, 31:24 oraz 29:22.

 

:plus: 85

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - NIEMCY: Bundesliga - Kolejka 25
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Bremen - RB Lipsk
Typ: X
Kurs: 3,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

 

 

Dzisiaj na stadionie Weserstadion miejscowy Werder podejmie RB Lipsk.Goście to beniaminek który posiada dużego sponsora i w przyszłości pewnie nie dalekiej będzie to zespół który może zagrozić takim firmom jak Bayern czy Borussia.Na dzień dzisiejszy goście są na 2 miejscu i walczą o lige mistrzów choć ostatnio znacznie obniżyli loty i wyraźnie przechodzą kryzys formy,może to wykorzystać Brema która bardzo potrzebuje punktów bo od jakiegoś czasu widmo degradacji zagląda im w oczy.Werder zajmuje miejsce dopiero 15 czyli ostatnie bezpieczne.Biorąc pod uwagę determinację gospodarzy uważam że dzisiaj nie przegrają z faworyzowanym Lipskiem.Mimo że to gospodarze mają więcej problemów ze składem bo lista nieobecnych jest dość spora to jednak ambicja i determinacja znacznie większa będzie dzisiaj po stronie gospodarzy.

Mój typ 1-1

 

:minus: 200

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna: ANGLIA: Premier League - Kolejka 29

Spotkanie: Everton        -              Hull

18.03.2017 16:00

Typ: 1

Kurs:  1,53

Bukmacher: Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 16:00 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie  w 29 kolejce Premier League  pomiędzy drużynami Evertonu i Hull City  . Gospodarze z dorobkiem 47punktów zajmują  7 pozycje, natomiast goście z dorobkiem  24 punktów plasują się na 18 pozycji.  W ostatnich pięciu spotkaniach drużyna  gospodarzy zaliczyła trzy zwycięstwa i jeden remis, natomiast goście dwa zwycięstwa i jeden remis . Ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi drużynami to dwa zwycięstwa dzisiejszych gospodarzy, dwa remisy i jedno zwycięstwo Hull. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gospodarzy, którzy będą liczyć na szybkie akcje w ofensywie i powinni dzisiaj strzelić kilka bramek. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi. Gości stać tutaj na strzelenie bramki, dlatego uważam że dzisiejsze spotkanie będzie obfitować w bramki i zakończy się zwycięstwem Evertonu . Mój typ to 2:1  po bardzo ciekawym spotkaniu. 

 

:plus: 53

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, Portugalia - Divisao A1
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Madalena - Mamede
Typ: 1
Kurs: 4
Bukmacher: bet365
Analiza:

 

Ostatnia drużyna portugalskiej Divisao A1 w przypadku wygranej w tym meczu ma szanse przeskoczyć 2 miejsca wyżej i polepszyć swoje szanse na uniknięcie spadku w nadchodzących rozgrywkach Play Out. Madalena jest wyraźnie najlepsza z najgorszych w bilansie meczy domowych gdzie potrafią się postawić drużynom wyżej notowanym. Ich dzisiejszy rywal bez względu na wynik tego spotkania pozostanie na 7 miejscu i myślami powinni być już w nadchodzącym spotkaniu play off przeciwko Esmoriz GC. Myślę, że trener gości ma świetną okazję do ogrywania młodzieży. Jak wiadomo ostatnie kolejki bardzo często rządzą się swoimi prawami i tu upatruję swoją szansę.

 

:minus: 200

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Hokej na lodzie/Norwegia Get-Ligaen/Norwegia1

Spotkanie:Stavanger-Sarpsborg

Typ:Stavanger over+3.5

Kurs:1.70

Godzina:18:00

Bukmacher:Betsson

Analiza:

 

To już półfinał w norweskim hokeju.Gospodarze jako pierwsi awansowali do półfinału i czekali na zwycięzcę rywalizacji pomiędzy Spartą Sapsborg(8) a Storhamar(3).

O drużynie Stavanger(1) pisałem już poprzednim razem,kiedy rywalizowali z drużyną Stjernen(7).W nawiasach podałem miejsca,które zajęły zainteresowane drużyny po rundzie zasadniczej.Nie było niespodzianki w meczu ćwierćfinałowym pomiędzy Stavanger a Stjernen.Lider kontra siódma drużyna ligi stworzyły widowisko,które obfitowało w sporą ilość goli,a stan rywalizacji wygrał planowo Stavanger 4-0.Oto wyniki tych spotkań:

04.03.17 Stavanger-Stjernen 5:3

06.03.17 Stjernen-Stavanger4:6

08.03.17 Stavanger-Stjernen 5:2

10.02.17 Stjernen-Stavanger 2:5

Jak widać,można było sporo zarobić,stawiając wyniki na overy 5.5 czy nawet 6.5.O ile nie było niespodzianki pomiędzy Stavanger a Stjernen,to za taką można uznać wyeliminowanie Storhamar przez drużynę Sapsborg.Trzecia i ósma drużyna ligi toczyły zacięte mecze, z której zwycięsko wyszła drużyna Sapsborg,wygrywając rywalizację w decydującym siódmym meczu,a cały ćwierćfinał 4-3.I teraz nasuwa się pytanie,czy warto stawiać na wysokie wyniki bramkowe na tym etapie rozgrywek,gdzie mecze są już bardziej zacięte i pada już mniej bramek?Uważam że akurat w tym meczu warto.Sapsborg to drużyna na poziomie Stjernen.Dziś już poprzeczka zostanie podniesiona bardzo wysoko,ponieważ spotkają się z murowanym kandydatem do mistrzostwa.Stavanger to niesamowicie mocna ekipa.Oni od kilku lat co roku zdobywają mistrzostwo.Średnia zdobytych goli to prawie cztery gole w każdym meczu.Nawet jak w pierwszej czy drugiej tercji nic się nie dzieje,potrafią w krótkim odstępie czasu wpakować przeciwnikom 2-3 gole.Ja stawiam że gospodarze dziś wbiją 4-5 bramek i pewnie wygrają w tym meczu.W  mojej ocenie, szansę na trafienie tego zdarzenia oceniam bardzo wysoko.

Powodzenia!

 

:plus: 70

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Chile

Antofagasta vs Santiago Wanderers

Gol w obu polowach

1.77

Unibet

18.03.2017 / 20:00

 

Gorace Chile.

Faworyta tego spotkania ciezko jest wskazac,poniewaz obie ekipy graja dosc chaotycznie ostatnio.

Wezmy pod lupe taka Antofagaste - wygrali 5:0 z ekipa Universidad de Concepcion aby potem zaledwie zremisowac 1:1 z Palestino.

Nastepnie rozbili na wyjezdzie San Luis 5:0 aby w nastepnym meczu przegrac 1:4...

I wez tu patrz na ostatnie mecze....

Zawodnicy prowadzeni przez Fernando Vergare po 6 rozegranych meczach maja 7 punktow.

Ich statystyki bramkowe pokazuja,ze z defensywa maja malo wspolnego.

W tych 6 meczach zanotowali bilans bramkowy 13:10 i mi sie to podoba.

Underowcy do tarcia chrzanu a nie do pilki.

 

Goscie z kolei ugrali 4 punkty i moze nie strzelaja tyle co dzisiejszy przeciwnik ale podobnie bramki traca.

A jesli chodzi o mecze wyjazdowe to juz w ogole nie ma o czym gadac.

W ostatnich 4 meczach nie udalo sie zwyciezyc ani razu,druzyna zanotowala remis i 3 porazki,tak wiec formy szczytowej tutaj raczej brak.

Bilans bramkowy tych spotkan - 3:9,tak wiec defensywa jeszcze myslami gdzies w okolicach Sylwestra.

W ostatniej kolejce blisko byli ugrania punktu,jednak w 90 minucie gola dla zespolu O'Higgins strzelil Insaurralde i bylo pozamiatane,koncowy wynik?1:2.

 

Zeby juz nie przedluzac - 

Antofagasta ostatnie 8 spotkan : 6 owerow / 2 undery (1:1 i 0:2)

Santiago Wanderers last 10 matches : 7 oweruf / 3 undery (0:2,1:0 i 0:2)

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Ligue 1 )
Spotkanie: Toulouse FC - Stade Rennais F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.10
Data: 18.03.2017
Godzina: 20.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na 30 serię gier francuskiej Ligue 1.

W ciekawym spotkaniu na Stadium Municipal zmierzą się ze sobą miejscowe Toulouse Football Club a w gości przyjedzie zespół Stade Rennais Football Club.

Toulouse FC w tym sezonie ligowym w swoich 30 meczach zdobyło 36 punktów co daje obecnie 11 miejsce w tabeli ligowej natomiast Stade Rennais F.C. plasuje się na 9 pozycji w tabeli francuskiej Ligue 1 ze zdobytymi 38 oczkami w swoich 30 spotkaniach.

Gospodarze w tym sezonie u siebie 8 zwycięstw, 2 remisy oraz 4 przegrane i bilans bramek 27-16 zaś goście na wyjazdach 1 wygrane, 6 remisów oraz 7 porażek z bilansem bramkowym 8-22.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy na swoim terenie grają dobrze strzelając sporo bramek swoim rywalom którzy do nich przyjeżdżają a goście na wyjazdach słabo będąc jedną z najgorszych zespołów w delegacjach ze sporą ilością bramek traconych co nie wróży im dobrze przed tym meczem z dobrymi na swoim terenie gospodarzami.

 

Link do wydarzenia:

 

http://www.flashscore.pl/mecz/fTIxHvF1/#szczegoly-meczu

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...