Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/5142-regulamin-i-zasady/

 

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Nieobowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-97?do=findComment&comment=993228

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Międzynarodowy, Towarzyski

Godzinna: 20:45

Spotkanie: Niemcy – Anglia

Typ: over 2.5

Kurs: 1.84

Bukmacher: Unibet

Analiza:

W tygodniu reprezentacyjnym nie zabraknie jak zwykle spotkania na szczycie, tym razem towarzysko na  Signal-Iduna-Park Niemcy będą podejmować Anglię.

Gospodarze tego starcia ostatnio towarzysko zremisowali z Włochami 0:0, czyli wynik której tej reprezentacji w takich grach zdarza się bardzo rzadko, oni lubią sobie postrzelać i potracić nie trzeba daleko szukać jak właśnie starcie z ekipą z Wysp sprzed dokładnie roku przegrane 2:3 mimo prowadzenia. Niespodzianek w kadrze nie ma jest młodość i doświadczenie czyli typowe zestawienie w reprezentacji naszych sąsiadów.

Anglia cały czas testuje w wynika to z kolejnej zmiany trenera, wszyscy zaczynają od nowa i widać w to w powołaniach, mamy mnóstwo nowych nazwisk, którzy walczą o skład. Ta reprezentacja ostatnio odzyskała wigor w ofensywie 3:0 ze Szkocją i remis 2:2  z Hiszpanami są tego dowodem .Tak kadra powołana na ten mecz w jednym mnie nie przekonuje w destrukcji – będą rotacje w defensywie, ale to czego najbardziej brakuje to klasycznego defensywnego pomocnika, wszyscy dla mnie pomocnicy mają większe zapędy ofensywne niż defensywne, no i młodość też robi swoje.

Młodość w obu ekipach dominuje, będzie sporo zmian w ofensywnej jednych i drugich, Ci zawodnicy będą się chcieli mocno pokazać.  Obaj trenerze też raczej stawiają na otwartą grę, nie przewiduje też dużej agresji czy gry taktyczne obu ekip, koniec sezonu i nikt kontuzji nie będzie chciał łapać, a wobec tego technika i szybkość graczy ofensywnych będzie jeszcze bardziej widoczna.  Myślę że kwestia tego że to pożegnalny mecz Podolskiego czyli napastnika też sprawia że będą chcieli tutaj zrobić show z otwartą grą. Potencjał tych ekip leży po stronie ofensywy.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka ręczna, Asian Championship Women 
Spotkanie: Korea Płd - Japonia
Godzina: 8:30
Typ: Korea Płd -12.5 bramki 
Kurs: 1,86
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:
 
Dziś finał spotkania i szykuje się szybie i łatwe zwycięstwo mocniejszych Koreanek. 
 
w półfinale weszło i pisałem tak; 

 
Typ: Korea Płd -14.5 bramki 
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
 
Szybko bo spotkanie bardzo wcześnie. Na dziś idę w pewne zwycięstwo Koreanek które tutaj gromią rywalki od początku spotkania utrzymując szybkie tempo gry w przeciągu całego spotkania. Widać formę po ostatnim spotkaniu gdzie blisko 20 golami ograły Chinki ( mocne Chinki ) które w 2015 ogrywały nawet Japonki. Koreanki to bardzo uznana marka. Świetnie czują się w kontrach, na IO grały równo z Francuzkami czy ogrywały pewnie Argentynki. Tutaj chce im się, brak przestoi w grze i średnia zdobytych bramek na mecz na poziomie powyżej 40 goli w meczu. 
 
48:11 Vietnam 
44:22 Iran (wg mnie bardzo podobny poziom do Kazaszek które są wyrośniete i o podobnej budowie fiz)
43:24 z Chinkami. 
 
Kazaszki zdecydowanie dały pokaz gry z Japonią w 2 połowie na minus. Po 1 połowie remisowej dostały 2 połowę aż 17:3. Tutaj Koreanki zdecydowanie mocniejsza drużyna która gra szybciej i jeszcze uważniej w destrukcji. Linia w marathonbecie już o 1 bramkę wyżej więc przy takich kursach gruba stawka. Szykuje się w moim odczuciu pogrom coś w granicach 18 - 25 bramek przewagi Koreanek które jednak nie zwolnią tempa nawet przez minutę tego spotkania. Bardzo ruchliwe, pracowite i profesjonalnie przygotowane Azjatki tutaj pod każdym względem powinny zniszczyć rywalki.
Generalnie nic się nie zmieniło. Koreanki najlepsza defensywa w turnieju. świetne w ofensywie i w szczególności w kontrach gdzie totalnie dominują rywalki. Chinki ograły 41:20 i tutaj zaangażowanie powinno być jeszcze większe. Trener Koreanek tutaj powinien dać maxa do pieca. Grają najlepsze zawodniczki i ostatnie 2 mecze h2h to 37;17 dla Koreanek z tamtego roku i z IO z 2015 35:21. Różnica jest znaczna. Japonki do tego z Chinkami grały słabo i notowały mnóstwo strat. Rywal jest poza zasięgiem i 7 bramkami na połowę spokojnie ogranie . Wg moich obliczeń nawet przy średniej skuteczności i wolniejszym tempie tutaj 20 bramek Japonki nie powinny przeskoczyć. Koreanki zawsze twardo i priorytetowo traktują te starcia z Nipponem. To tak jakby Polacy rywalizowali z Rosją czy Niemcami - te mecze zawsze należą do mega ważnych i tutaj Koreanki powinny zniszczyć swoją grą osłabione rywalki. 
 
:minus: 100
Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Mecz towarzyski

Bochum vs Den Haag

Typ - 1

2.25

Bet365

22.03.2017 / 15:30

 

Jako,ze przerwa na reprezentacje i wieje nuda w rozgrywkach pilki noznej to trzeba szukac w innych kregach.

Tutaj przed nami spotkanie towarzyskie,ktore mnie zaciekawilo.

Przede wszystkim kurs na Bochum jak dla mnie nawet w meczu towarzyskim to lekka przesada.

Zawodnicy holenderskiego szkoleniowca Gertjana Verbeeka 3 dni temu grali mecz ligowy z Aue,w ktorym zremisowali 1:1.

W ostatnich 5 meczach Bochum przegral tylko jedno spotkanie u siebie z Fortuna Dusseldorf 1:2.

Jesli chodzi o mecze towarzyskie w ich wykonaniu to w lipcu grali z druzynami Bundesligi m.in.z Koln,Bayerem czy M'gladbach i tragedii nie bylo.

 

Bociany natomiast znajduja sie w dolku formy i moga miec czasem problem z utrzymaniem sie w lidze,w ktorej zajmuja 17 miejsce na 18 mozliwych.

Dobitnie pokazal to ostatni mecz z AZ Alkmaar,gdzie po zalewie 34 minutach bylo juz 3:0 dla gospodarzy.Ostatecznie licznik zatrzymal sie na 4:0 ale smialo mozna powiedziec,ze byl to najnizszy wymiar kary.

Dzisiaj wedlug mnie nie beda miec zbyt wielu argumentow aby zrobic cos z ekipa Bochum.

W 3 dni nie da sie zmienic formy o 100%,poza tym nie sadze,zeby trener tutaj wystawil pierwszy sklad,raczej da szanse zmiennikom,ktorzy wedlug mnie dzisiaj mecz przegraja.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: :tenis: Tenis - ATP Miami

Spotkanie:
 
Vesely J. vs. Haas T.
 
Godzina: 19:00
Typ: 1
Kurs: 1.54
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
O matko! Haas, który w tamtym roku nie zagrał ani jednego meczu, a w tym wszystkie trzy przegrał, wcale nie jest totalnym underdogiem? Dziwna sprawa. Ja jednak idę w stronę Vesely'ego, gracza z TOP55 rankingu, który ostatnio może nie gra jakiegoś niesamowitego tenisu, ale bądźmy szczerzy - obecnie chyba każdy zawodnik z pierwszej setki powinien być zdecydowanym faworytem przeciwko Niemcowi. Jiri na ostatnich turniejach miał dużego pecha do losowań. Na Indian Wells w drugiej rundzie przyszło mu grać z Mullerem, w Dubaju trafił na Granollers-Pujola już w I rundzie. Teraz też nie ma wielkiego szczęścia, bo w II rundzie czeka na niego Del Potro... O ile oczywiście Vesely dziś wygra.
Haas to jednak wrak gracza, którego przetrzebiły kontuzje. Ciężko nawet porównywać jego ostatnie mecze, bo jak powiedziałem, w tym roku grał trzy razy(raz przegrał nawet z naszym Janowiczem), w tamtym roku ani razu nie wyszedł na kort, a bilans jego ostatnich gier z 2015 jest także tragiczny... Może i Vesely jest clayowcem, ale powinien dziś zabiegać starszego kolegę.

 

:plus: 54

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowy, Towarzyski

Godzina: 20:45

Spotkanie: Niemcy - Anglia

Typ: Podolski strzeli i Niemcy wygrają

Kurs: 3.6

Bukmacher: Unibet

 

Zacznę od tego, że jako drużyna to w moim przekonaniu Niemcy prezentują się dużo lepiej od Anglików, nikt raczej nie będzie się tutaj zabijał o wynik ale na własnym podwórku warto pograć w stronę Niemców. Kane kontuzja, Sturridge i Sterling też nie grają to z poważnych grajków z przodu zostają tylko Alli i Vardy, Niemcy bez Ozila, Draxlera ale u nich kadra jak dla mnie bardziej szeroka.

 

Gola Podolskiego szukam z tego względu, że to jego ostatni występ w kadrze reprezentacyjnej. Loew dał mu na ten mecz nawet opaskę kapitana więc może podkreślam może będzie gra na niego żeby coś tam sobie wbił, jak się trafi jakiś karny to pewnie on będzie wykonawcą, a sam też powinien być zmotywowany do wbicia bramki. Typ na luzie bo to towarzyskie spotkanie. 

 

:plus: 250

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...