Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/5142-regulamin-i-zasady/

 

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Nieobowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Fenerbahce - Baskonia
Typ: Powyzej 155pkt
Kurs: 1.75
Godz: 18:45

Bukmacher: Marathonbet 
Analiza:

 

Spotkanie 25 Kolejki Euroligi Mężczyzn w sezonie 2016/2017.

Fenerbahce Stambuł plasujące się na miejscu nr 4 z bilansem 16-8, podejmie u siebie Baskonie – bilans 13-11.

Baskonia utrzymywała się od początku tych rozgrywek w pierwszej ósemce, a teraz może z niej wypaść, kluczowe okażą się ostatnie spotkania.

Fenerbahce u siebie zdobyło łącznie 938pkt co daje średnio u siebie 78pkt zdobytych.

Straciło natomiast 872pkt – średnio – 72pkt.

Baskonia na wyjeżdzie zdobywa w tym sezonie dość dużo punktów – średnio to 80pkt, ale również dużo traci – 86,5pkt.

W ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami również była wysoka skuteczność rzutowa – 88:77 przed rokiem po dogrywce czy przed dwoma laty 91:90.

W 2014 roku Fener u siebie rozgromiło Hiszpanów 98:64.

W 2013 roku to Baskonia wygrała z fener – ale 75:97.

I z każdych z tych ostatnich 4 meczów w Stambule padło minimum 156 punktów.

Baskonia niezła dyspozycja rzutowa – patrząc również na mecze w ACB – rzucali ostatnio na wyjeżdzie 99,85,84,91,93,92.

Licze na to że mecz będzie ciekawy – wyrównany i obie drużyny rzucą w okolicach 80pkt.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LE

Godz: 19:00

Spotkanie Apoel-Anderlecht

Typ: over 1.5 gola

Kurs 1.40

Buk Betsson

Analiza: W dniu jutrzejszym zobaczymy kolejne spotkania w ramach piłkarskiej ligi Europejskiej w którym ekipa Apoelu Nikozja na swoim stadionie podejmowała będzie Anderlecht Bruksela. Gospodarze w poprzedniej rundzie tych rozgrywek wyeliminowali niespodziewanie  z gry druzynę Athleticu Bilbao, goście natomiast okazali się zespołem mocniejszym od zespołu Zenitu Sankt Petersburg, widać iż w obu zespołach jest  chęć gry w dalszych rundach tych rozgrywek i żadna tutaj nie odpuści jak chociażby Tottenham w poprzedniej rundzie. moim zdaniem w tym spotkaniu niezwykle cięzko będzie wytypować faworyta do zwycięstwa ,ale to gospodarze dzięki dobrze rozgrywanym spotkaniom na swoim stadionie sa moim delikatnym faworytem do wygranej , Apoel na swoim boisku nie przegrał od 19 spotkań czyli od sierpnia roku poprzedniego , Anderlecht natomiast ma spore problemy z grą na wyjazdach, ja myślę że jakieś bramki tutaj zobaczymy i stawiam na wygraną gospodarzy lub remis oraz na przedział bramek 2-3 bowiem Apoel gra na swoim stadionie underowo,ale Anderlecht na wyjazdach potrafi sobie postrzelać bramki, tak więc myślę że jest to dobre spotkanie do zagrania.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - WTA Indian Wells
Spotkanie: Mandy Minella - Sara Errani
Typ: Mandy Minella wygra 2-0 w setach
Kurs: 3.50
Godz: 00:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Spotkanie I rundy Indian Wells , Minella vs Errani zacznie się tuż po północy 09.03. Kursy wystawione są ewidentnie po rankingu, a napewno obecna dyspozycja nie jest wyznacznikiem dla wartości kursowych w tym meczu. Na zwycięstwo Errani - 1.72 , na Minelle nieco ponad 2.00. Włoszka to typowa karlica tenisowa, która już straciła swoje największe atuty tj szybkość i dobrą grę z kontry. Jej tenis obecnie to bicie balonów przez środek kortu. Zawodzi ją także ręka, gdzie już nie potrafi skutecznie zaskoczyć efektownym skrótem swojej rywalki, bądź nieustannie przebijać kilkanaście wymian. Errani tracąc szybkość traci swoje atuty, niczym jak niscy koszykarze. Za to Mandy Minella to przeciwieństwo włoskiej tenisistki. Ona jest wyższa o dwadzieścia centymetrów i gra bardzo siłowo. Kwale przeszła jak burza pokonując lepsze rywalki od dzisiejszej. Ja tu nie widzę innego rozstrzygnięcia jak szybkie 2-0 dla Minelli. Ona będzie mocno wchodzić na każdą krótszą piłkę i bezpośrednio wygrywać każdy punkt po płaskim uderzeniu. Serwis Errani to jest jej utrapienie obecnie i tu także masa łatwych punktów dla Minelli, która lubi atakować na returnie. Mandy od dłuższego czasu jest w dobrej dyspozycji, a taką okazję na awans wykorzysta bezbłędnie.

 

:minus: 200

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LE


Godz: 19:00


Spotkanie FC Kopenhaga - Ajax


Typ: under 2.5 gola


Kurs 1.61


Buk Unibet


Analiza :


 


W czwartkowy wieczór na stadionie Kopenhagi dojdzie do pojedynku z wicemistrzem Holandii zespołem Ajax Amsterdam. Według mnie w tym meczu padnie mało bramek, under 2,5 to dość solidny pewniak na ten wieczór. Ostatnie wyniki Kopenhagi u siebie i Ajax-u na wyjeździe mówią że w tym meczu nie ma szans paść więcej bramek. Obydwa zespoły nastawione bardzo defensywnie do swojej gry, będzie mało bramek i wynik oscylujący przy 0-0 , 1-0 , 1-1 według mnie. W meczu z Legią Ajax zagrał dość defensywnie i teraz powinno być bardzo podobnie. Kopenhaga to nieobliczalny zespół, według mnie trochę mocniejszy niż Legia Warszawa i jest wstanie sprawić niespodziankę w 1/8 i dość do ćwierćfinału, to był niesamowity wynik zespołu z Danii. W tym meczu w drużynie gospodarzy nie zobaczymy Amankwaa D.(Kontuzja kolana) Thomsen N.(Złamana noga) Verbic B.(Kontuzja kostki) natomiast w drużynie z Amsterdamu nie zagrają Clement P.(Przepuklina). Bardziej osłabiony zespół z Danii aczkolwiek najważniejsi gracze w jednej i drugiej drużynie będą do dyspozycji trenerów, to będą piłkarskie szachy i padnie under 2.5 !


 


:minus: 100


Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Koszykowka Korea
Godz: 11,00
spotkanie Seoul SK Knights - Incheon ET Land Elephants
typ: over 157,5
Kurs 2,70
Buk Bet365

Analiza.Kolejny pojedynek mojej ulubionej ligi KBL w Korei.Gospodarze tego pojedynku zespoł Seoul SK Knights zajmuje teraz 8 miejsce w tabeli z 19 zwycięstwami i 28 porażkami.W ostatniej kolejce zaprezentowali
się jednak bardzo dobrze wygrywając na wyjeżdzie z wyżej notowanym Mobis Phoebus 64-57.Teraz ich przeciwnikiem jest Incheon ET Land Elephants który walczy o pierwszą 6 i zajmuje obecnie takie miejsce z dorobkiem
23 wygranych spotkań i przegrali 24 pojedynki.W ostatnim swoim spotkaniu przegrali na wyjeżdzie z Mobis Phoebus 65-63.Jak widać ostatnio w pojedynkach z udziałem tych drużyn padło bardzo mało koszy.Myśle że teraz
będzie inacxzej i over 157,5 punkta zostanie przekroczony
Date Event Result
2017-03-05 Ulsan Mobis Phoebus - Seoul SK Knights 57-64
2017-03-03 Busan KT Sonicboom - Seoul SK Knights 75-82 sd
2017-03-01 Seoul SK Knights - Ulsan Mobis Phoebus 61-76
2017-02-25 Incheon ET Land Elephants - Seoul SK Knights 76-66
2017-02-23 Goyang Orions - Seoul SK Knights 92-85
Games won:2 Games draw:0 Games lost:3

Incheon ET Land Elephants Previous
Date Event Result
2017-03-05 Incheon ET Land Elephants - Busan KT Sonicboom 87-73
2017-03-03 Ulsan Mobis Phoebus - Incheon ET Land Elephants 65-63
2017-03-01 Busan KT Sonicboom - Incheon ET Land Elephants 72-77
2017-02-25 Incheon ET Land Elephants - Seoul SK Knights 76-66
2017-02-22 Incheon ET Land Elephants - Changwon LG Sakers 82-70
Games won:4 Games draw:0 Games lost:1

 

:minus: 150

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NCAA

Godzina: 1:00

Spotkanie: Mississippi St. - LSU

Typ: Mississippi St. -2.5 pkt HT

Kurs: 1.82

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Na dziś krótko bo tutaj nie ma co się zbytnio rozczulać nad typem. Na papierze dziś Mississippi St. wygląda na dużo dojrzalszy team. Mimo iż tylko oczko wyżej od LSU to gospodarze z bilansem 14-14 i we własnej hali 12-7 prezentują się dużo lepiej od LSU które ma bilans ogólny 10-20 i 2-12 on road. Do tego Tigers przegrali 5 ostatnich meczy wyjazdowych i prezentują bardzo kiepską formę w delegacjach.  Ostatnio w tej hali przegrali wysoko 88:76 z Mississippi St. Bulldogs. Gospodarze posiadają obecnie dużo lepszą pierwszą s5tkę i w ostatnim meczu totalnie zdominowali rywali wygrywając do przerwy 48:30. Może ławka nie potrafiła tego utrzymać ale ogólne statystyki na poziomie 54.5 % z gry i 31% zza łuku a także lepsze cyferki zbiórek przy tak wąskiej linii dają ogromne szanse powodzenia i w tym meczu. LSU nie ma dobrych strzelców ani wysokich którzy tutaj zamkneliby spotkanie. Bardzo dobrze radził sobie przede wszystkim najlepszy strzelec gospodarzy Weatherspoon którzy dał 18 pkt w meczu a także skrzydłowy  Holman który w 19 min rzucił 6-12 mimo 3 niecelnych trójek. Przy takiej linii warto. 

 

:plus: 82

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: :kosz: Koszykówka - USA, NBA

Spotkanie:
 
Milwaukee Bucks xmilwaukee_bucks.gif.pagespeed.ic.Kjh-2evs. xnew_york_knicks.gif.pagespeed.ic.xbk8KbNew York Knicks
 
Godzina: 02:00
Typ: 2 (AH +11,5)
Kurs: 1.41
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Czy Knicks mogą nie pokryć takiej linii, którą kilka dni temu pokryli przeciwko Warriors? No nie sądzę. Tutaj są w nawet uprzywilejowanej sytuacji. Do składu wraca Anthony, który pauzował jeden mecz, więc teraz będzie w pełni wypoczęty. Wielu może zarzucić, że to Melo jest tym, który starcza na dno Knicks - mówią to zazwyczaj osoby, którym trudno stwierdzić, że ekipa z Nowego Jorku jest źle zarządzana i nie można całej winy zwalić na jednego człowieka.
Ale wróćmy do meczu. Bucks notują serię trzech wygranych z rzędu i wciąż zachowują szanse na play-offy. Knicks nie mają jednak nic do stracenia, a w ostatnim czasie w meczach szli głównie na wymianę za wymianą, co dało im kilka porażek, ale z bardzo małymi różnicami punktowymi(z Sixers przegrali trzema, a Raptors tylko jednym). Dziś mogą grać na totalnym luzie i to gospodarze są na celowniku innych. Linia jest wysoka, wątpię, żeby Bucks spięli się aż tak bardzo, by ją przekraczać, nie warto ryzykować teraz kontuzjami.

 

:plus: 41

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DyscyplinaKoszykówka> NBA
Spotkanie: San Antonio Spurs-Sacramento Kings
Typ: SAS -12,5 do przerwy
Kurs: 3,3
Godz: 02:30

Bukmacher:  unibet
Analiza:

 

  Już zaraz drużyna z potencjałem walki o tytuł mistrza NBA - San Antonio Spurs podejmie zespół targany wewnętrznymi konfliktami i po przebudowie. Oprócz takiego typu trudności cały czas jest kontuzjowany lider ofensywy Rudy Gay. Dla śledzących NBA jest tez wiadome że zespół opuścił chyba najlepszy w tej chwili center-DaMarcus Cousins który stworzył zespół grający na dwie wierze w New Orleans Pelican wraz z Antonio Davisem. Nie ma wątpliwości kto jest faworytem tej potyczki i moim zdaniem goście zostaną zmiażdzeni świetną defensywą. Myślę że wygraja gospodarze różnicą co najmniej 20pkt i w połowie już będzie wszystko rozstrzygnięte. Sacramento przegrali 5 meczy z rzędu i średnio przegrywali różnicą około 10 oczek więc drużyna taka jak SAS powinna dziś dokonac na nich demolki. Goście w przeciwieństwie do gospodarzy nie są tak zgrani bo ekipa jest cały czas w przebudowie a to nie pomaga w osiąganiu dobrych wyników. 

 

:minus: 200

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Pilka Nozna, Liga Europejska
Godzina : 19:00
Spotkanie : FK Rostov - Manchester Utd
Typ : 1 połowa FK Rostov (zakład bez remisu)
Kurs: 2.85
Bukmacher :Unibet
Analiza :

Widzę że kilka osób idzie w podobnym kierunku, ja myślę że bardziej warto pocisnąć na gospodarzy do przerwy, wydaje mi się to bardziej prawdopodobny scenariusz niż długa walka i gdzieś tam w końcówce przechylenie losu na własną korzyść (wywalczenie zwycięstwa)Dla gospodarzy jest to mecz ogromnej wagi, MU to ekipa która przyciąga i motywuje, Rostow powinien zdawać sobie sprawę że jeśli chcą walczyć o awans muszą sprawić niespodziankę w pierwszym spotkaniu.Dla Utd jest to spotkanie bez specjalnej nutki, ale oczywiście wiedzą co robią na tym etapie w LE to mogą dzisiaj sporo kalkulować jeśli chodzi o kadrę, na pewno nie będą w tym meczu bardziej zdeterminowani niż gospodarze, będą liczyć na korzystny wynik, u siebie przecież mogą spokojnie przeważyć losy awansu nawet przegrywając spotkanie.Utd za kilka dni gra spotkanie pucharowe z Chelsea i stąd moje domysły że dzisiaj występ Utd nie musi być porywający, a nawet może być trochę olany, zarówno od początku na boisku, jak i w samym zestawieniu na to spotkanie, tak jak wspomniałem Utd pełnym nakładem może wyraźnie zwyciężyć u siebie z Rostowem a to spotkanie będzie ich kosztować masę energii którą będą chcieli oszczędzić przed pojedynkiem z The Blues.Myślę że Rostow od pierwszej minuty zaskoczy dobrą odważną grą, po przerwie może być różnie, ale jak już Rostow ma tutaj wygrać to myślę że będą prowadzić już do przerwy, ew dotrzymają wynik do końca.Jeśli tego nie zrobią w 2 połowie będzie im ciężej, Murinho już będzie mądrzejszy o te 45' i to bardziej poukłada.

 

:minus: 150

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja ( Spor Toto 2. Lig Red Group )
Spotkanie: 1461 Trabzon - Bugsaşspor
Typ: 1
Kurs: 2.10
Data: 09.03.2017
Godzina: 12.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na 26 kolejkę ligową tureckiej Spor Toto 2. Lig Red Group.

W bardzo ciekawym spotkaniu na Akçaabat Fatih Stadium zmierzą się ze sobą miejscowy 1461 Trabzon Kulübü a w gości przyjedzie drużyna Polatlı Bugsaşspor.

1461 Trabzon w tym sezonie ligowym w swoich 25 meczach zdobył 27 punktów co daje obecnie 15 miejsce w tabeli ligowej zaś Bugsaşspor plasuje się na 14 pozycji w tureckiej Spor Toto 2. Lig Red Group ze zdobytymi 28 oczkami w swoich 25 spotkaniach.

Gospodarze na swoim terenie 3 zwycięstwa, 6 remisów oraz 3 przegrane i bilans bramek 15-11 natomiast goście na wyjazdach 1 wygrana, 7 remisów oraz 5 porażek z bilansem bramkowym 9-15.

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły grają w tym sezonie ligowym o uniknięcie degradacji i moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy to grają u siebie przed swoimi kibicami i będą bardzo zmobilizowani aby pokonać na swoim terenie jednego z  bezpośrednich rywali do zapewnienia sobie ligowego bytu na na kolejny sezon a goście na wyjazdach grają słabo do tego tracą bramki co wykorzystają moim zdaniem z pełną świadomością gospodarze w tym spotkaniu.

 

Link do wydarzenia:

 

http://www.flashscore.pl/mecz/rVOhQ04A/#szczegoly-meczu

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, LE

Godz: 19:00

Spotkanie: FC Kopenhaga - Ajax

Typ: Kopenhaga dnb

Kurs 1.65

 

Bukmacher: Betsafe

 

Pierwszy bet u mnie idzie w stronę Duńczyków, którzy na własnym podwórku są mega mocni i groźni, ostatniego gola na Parken w meczu o stawkę stracili ponad 7 miesięcy temu bo na te towarzyskie z Rosenborgiem czy Spartakiem nie ma co zwracać uwagi. Lisy nie mogły tutaj nic wbić w Lidze Mistrzów to samo Porto i jeśli można mówić o tym, że Leicester ma sezon pod górkę to na pewno nie było tak z ekipa Smoków, która na ten moment jest wg na wyższym poziomie niż dzisiejsi goście. Wystarczyło oglądać dwumecz z Legią i widać, że Ajax nie pokazał tam nic wielkiego, mieli rozbić Legionistów, a ledwo się prześlizgneli do następnej rundy. Nie jedna akcja była tam na poziomie jakiejś b klasy no bo jak można nic nie wbić idąc z kontrą 4 vs 1? Tak grający Ajax nie może wygrać przeciwko świetnie spisującym się na własnym terenie piłkarzom gospodarzy. Do tego Ajax dzisiaj bez dwóch podstawowych obrońców, którzy pauzują za kartki: stoper Kolumbijczyk Sánchez 24 mecze w tym sezonie 4 bramki i asysta oraz prawy obrońca Veltman (24/0/3). Ktoś tam wyżej pisał, że Kopenhaga bardziej osłabiona ale nie mogę się z tym zgodzić bo ja tam tylko widzę brak Verbic jeśli już mamy pisać o brakach u gospodarzy. Thomsen dopiero co miesiąc temu przyszedł z Nantes i nie zagrał jeszcze żadnego meczu, a Amankwaa to rezerwowy pograł w tym sezonie całe 50 minut :D

 

:plus: 65

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: APOEL - Anderlecht
Typ: Poniżej 1,5 gola
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365



Witam wszystkich w kolejnym dniu w którym zdecydowałem się na piłkę nożna i rozgrywki Ligi Europejskiej, pod lupę wziąłem jeden z dwóch meczy które mnie mocno zaintrygowały, jednym z nich jest pierwszy mecz rozgrywany na Cyprze pomiędzy miejscowym Apoelem, a gośćmi Anderlechtem.Cypryjczycy niespodziewanie w poprzedniej rundzie ograli Athletic Bilbao. Po minimalnej porażce na San Mames w rewanżu APOEL wygrał 2:0 strzelając dwa gole w drugiej połowie i utrzymując wynik mimo gry w dziesiątkę przez ponad pół godziny gry.W tabeli swojej ligi APOEL nadal prowadzi mając nad drugim w tabeli przeciwnikiem cztery punkty przewagi. Drużyna z Nikozji jest na dobrej drodze do zapewnienia sobie piątego mistrzostwa Cypru z rzędu.APOEL jest niepokonany w siedmiu spotkaniach u siebie z rzędu w europejskich pucharach. Cypryjczycy wygrali sześc z tych spotkań, a w pięciu spotkaniach zdołali zachować czyste konto bramkowe.APOEL jeszcze nigdy nie wygrał spotkania w europejskich pucharach grając przeciwko zespołowi z Belgii, a rozegrał sześć takich meczy. U siebie APOEL wszystkie przegrał, ostatnim razem z Zulte Waregem w sezonie 13/14.Drużyna z Brukseli w poprzedniej rundzie wyeliminowała z Ligi Europejskiej zdecydowanego zwycięzcę swojej grupy Zenit St. Petersburg. Po wygraniu pierwszego spotkania u siebie 2:0 w rewanżu Anderlecht przegrywał już 0:3, ale gol Thelina w końcówce zapewnił zespołowi awans.Tym razem to piłkarze Anderlechtu dogonili rywala, w fazie grupowej w ostatnim spotkaniu prowadzili już bowiem z Saint-Etienne 2:0, ale stracili trzy gole i z nimi także pierwsze miejsce w grupie co zresztą wyszło im na dobre, bo Francuzi wylosowali Manchester United.Porażka na wyjeździe w Sankt-Petersburgu była pierwszą wyjazdową przegraną Anderlechtu w tym sezonie, wcześniej drużyna z Belgii wygrała dwa spotkania i zremisowała trzy.
Anderlecht osiem razy grał w europejskich pucharach przeciwko zespołom cypryjskim i wygrał aż pięć z tych spotkań, ponosząc jedną porażkę. W sezonie 12/13 Anderlecht przegrał 1:2 z AEL Limassol, w rewanżu pokonał jednak Cypryjczyków 0:2 i awansował.Moja propozycja dzisiejszego spotkania dotyczy goli, nie spodziewam się tutaj jakiś fajerwerków z tym związanych, dlatego proponuję zagrać opcję poniżej 1,5 gola po bardzo atrakcyjnym kursie który widnieje, chociażby dlatego że drużyna z Cypru gra bardzo dobrze w defensywie, a najlepszym przykładem są tutaj wyniki na ich własnym podwórku, z Bilbao u siebie wygrali 2:0 nie tracąc bramki, tym samym wynikiem zakończył się mecz z Olympiakosem, również w grupie z Young Boys wygrali skromnie 1:0, większość bramek tracili w meczach wyjazdowych, natomiast u siebie grali bardzo solidnie. Jeśli chodzi o gości z Brukseli też nie są gorsi w tym aspekcie i mają solidne podstawy aby dziś zachować czyste konto. W meczu tym najbardziej przemawiają dwie opcje, jedna to ta którą proponuje lub bezpieczniej jeśli ktoś chcę zagrać polecam under 2,5 gola. Moim zdaniem dziś mecz zakończy się wynikiem bezbramkowym lub skromnych zwycięstwem 1:0 lub 0:1.

 

:plus: 200

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Pilka Nozna, Liga Europejska
Godzina : 19:00
Spotkanie : FK Rostov - Manchester Utd
Typ : bts
Kurs: 2.16
Bukmacher :Unibet
Analiza :

 

 

Jedno z ciekawszych meczy w Lidze Europy a mianowicie rosyjskie FK Rostov będzie próbowało uprzykrzyć życie faworyzowanemu Manchesterowi.I wcale nie stoją na straconej pozycji.Na tym stadionie poległ choćby Bayern.W zasadzie jedyną drużyną która nie bez problemów ale zwycięski było Atletico.Manchester po ostatnim meczu w  lidze nie może być zadowolony a już w poniedziałek grają z Chelsea w pucharze Anglii ,więc jest opcja że Manchester nie zagra w najsilniejszym składem ale tego jeszcze nie wiadomo.Sądzę że gospodarze na pewno stać na to by dzisiaj nie przegrać a to że coś strzelą to jestem pewny.Goli dzisiaj nie powinno zabraknąć a Manchester moim zdaniem przejdzie do następnej rundy ale głównie po meczu w Anglii a dzisiaj remis bramkowy będzie bardzo korzystny dla gości.Dużo przed spotkaniem mówi się o murawie która jest w bardzo słabym stanie ale warunki są takie same dla obu drużyn więc na pewno nie będzie pomagała ale też nie powinien być to jakiś wielki problem dla zawodników.

 

:plus: 116

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna: EUROPA: Liga Europejska - Play Offy - 1/8-finału

Spotkanie: FK Rostów   -              Manchester Utd

09.03.2017 19:00

Typ:  Goście wygrają do zera? NIE

Kurs:  1,42

Bukmacher:  bwin

Analiza: Dzisiaj o godzinie  19:00 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie  w  1/8 finału Ligi Europejskiej pomiędzy drużynami FK Rostov i Manchesteru United . Goście są po bardzo wyczerpującej podróży do ekipy gospodarzy, co na pewno będzie widoczne w dzisiejszym spotkaniu. Dodatkowo gospdoarze posiadają kiepską murawę co zapewne będzie sporym utrapieniem dla piłkarzy United, natomiast sporą korzyścią dla graczy Rostov. Gospodarze zapewne poszukają swojeje szansy w dzisiejszym spotkaniu i będą chcieli zrobić wszystko, aby strzelić rywalom bramkę.Ekipa Manchesteru będzie sobie musiała poradzić bez Luke’a Shawa oraz Wayne’a Ronneya którzy zostali w Anglii. Dodatkowo Manchester w poniedziałek rozegra arcytrudne spotkanie w Pucharze Anglii z Chelsea. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi. Gości stać tutaj na strzelenie bramki, dlatego uważam że dzisiejsze spotkanie będzie obfitować w bramki i zakończy się remisem. Mój typ to 1:1 po bardzo ciekawym spotkaniu. 

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Europejska,

Godzinna: 19:00

Spotkanie: FC Kopenhaga – Ajax

Typ: over 2 azjan

Kurs: 1.89

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Ajax w starciu z Legią nie zachwycił, może fatycznie w dwumeczu byli lepszą ekipą, ale Mistrzowi Polski który w najwyższej formie nie jest na wiele i tak pozwolili. Dziś półka idzie zdecydowanie wyżej bo rywal jest w świetnej formie. Na krajowym podwórku w 24 spotkaniach bez porażki, ogromna łatwość z dobywaniu bramek średnio prawie trzy na mecz u siebie, równie wyśmienicie radzą sobie w defensywie tylko 9 bramek straconych tylko czołówka znajdywała sposób na ich defensywę czyli można to robić jeśli ma się jakość w ataku a Ajax to na pewno ma.  Bardzo wysoką formę potwierdza także faza grupowa Ligi Mistrzów gdzie przegrali tylko jeden mecz. Kursy na bramki wysokie nie wydaje mi się by Kopenhaga w takiej formie oddała piłkę tak jak Legia rywalowi, oni tutaj zaatakują a oglądając Ajax zmuszony do inicjatywy w defensywie potrafi się bardzo mocno gubić szczególnie że dziś zabraknie dwóch kluczowych defensorów nie ma co ukrywać po prostu liderów tej formacji Sancheza oraz Veltmana a gospodarze w tym sezonie okazji nie marnują.  Dla ekipy z Holandii dobra informacja jest taka że będzie to mecz z gatunku tych w których nie będą musieli przez 90 minut grać ataku pozycyjnego, który może u nich aż tak nie szwankuje ale siłą są szybkie kontry, pokazali w takiej grze w Lidze Europejskiej na co ich starć min. 2:2 oraz 3:2 z Celta Vigo

 

:plus: 89

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / LE

FC Kopengaha vs Ajax

Typ - Kopenhaga over 1.5 gola

2.62

09.03.2017 / 19:00

Bet365

 

Mecz juz za chwile,tak wiec w miare szybko.

Gospodarze przede wszystkim maja spora przewage w rodzimej lidze,dlatego tez mogliby ja sobie troche "odpuscic" i skupic sie bardziej na LE,w ktorej wedlug mnie maja spore szanse na awans z Ajaksem.

Zaczeli kiepsko zmagania w nowym roku,wiadomo,ze odszedl Delaney i troche pomoc siadla a wraz z nia skutecznosc,ale wciaz druzyna mistrza Danii ma w swoich szeregach pilkarzy ofensywnych z kilkoma bramkami na koncie.

Patrze na sklad i widze,ze w ataku najskuteczniejsi pilkarze,tak wiec zobaczymy jak dzisiaj sobie poradza.

W ostatnim meczu w koncu mozna bylo zobaczyc druzyne,ktora podbnie grala w starym roku,czyli wynik 5:0 u siebie z Horsens,duzo akcji,szybkie gole i prawidlowa skutecznosc.

 

Ajax gralem ostatnie dwa mecze na zaklad,ze straca gola i zarowno z Heraclesem jak i Groningen gola stracili przerywajac swoja passe bez straty gola.

Dzisiaj gola rowniez straca,czy tez stracic powinni.

Druzyna z Amsterdamu w lidze musi gonic caly czas Feyenoord,do ktorego strata wynosi 4 punkty.

Oprocz tego graja tez jak wiadomo w LE i bedzie im to pogodzic bardzo ciezko,bo jakos wielu zmiennikow na godnym poziomie AJax za bardzo nie ma.

Dzisiaj widze,ze w obronie zagra de Ligt,a wiec 17 latek z rezerw Ajaksu czy Tete (2 rozegrane mecze).

Brakuje Veltmana i Sancheza i tu juz spore oslabienie defensywy gosci.

W pomocy zabraknie Ziyech'a i jest to kolejne oslabienie.

 

Wedlug mnie Kopenhaga powinna wykorzystac atut wlasnego boiska i oslabienia gosci przede wszystkim w obronie.

Gol ze strony gospodarzy raczej pewny,pytanie tylko,czy dadza rade strzelic dwie bramki.

Ogolnie rzecz biorac spodziewam sie zdecydowanie lepszego widowiska niz te ostatnie mecze Kopenhagi z Ludogorets czy Ajaksu z Legia.

 

:plus: 162

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina :Hokej na lodzie/Szwecja SHL/Szwecja1

Godzina: 19:00

Spotkanie: Leksands IF -Brynas Gavle IF

Typ:Brynas + over 3.5 (60 min.)

Kurs: 1.80

Bukmacher: William Hill

Analiza:

 

Na dziś proponuję mecz  w szwedzkiej lidze hokeja na lodzie,pomiędzy drużynami Leksands i Brynas.Liga SHL wkracza w decydującą fazę. Gospodarze na ostatnim miejscu w tabeli,skazani na baraż o utrzymanie.Spójrzmy na serię ostatnich spotkań gospodarzy:

25.02.17 Leksand-Frolunda 4:5D

28.02.17 Leksand-Karlskrona 1:4

02.03.17 Rogle-Leksands 4:1

04.03.17 Lulea -Leksands 5:2

07.03.17 Leksands-Djurgarden 0:5

 

Szczególnie na uwagę zasługują przegrane ze słabszymi w lidze Karlsrkroną i Luleą oraz przedostatnim Rogle.Choć czasami zdarzają się niespodzianki to dziś takiej nie przewiduje.Drużyna Leksands czeka na najważniejsze mecze o utrzymanie w lidze i stąd te wysokie przegrane.Goście na piątym miejscu w tabeli.Wprawdzie przegrali ostanio z ostatnio z Linkoepings i HV71 po 3:0,ale to odpowiednio 2 i 3 drużyna w lidze. Wygrali natomiast z liderem Vaxjo na wyjeździe 4-1.Ostatni mecz drużyny Brynas to wygrana u siebie ze wspomnianą Karlskroną 5:2.Reasumując, Brynas  to czołowa drużyna w lidze.Goście mają o co dziś grać,ponieważ tuż  za nimi z jednym punktem straty plasuje się drużyna Skelleftea,która rozegra dziś mecz z Djurgarden i jest w tym meczu faworytem.Jak dla mnie Brynas dziś wygrywa i w całym meczu padnie over 3.5. Kurs 1,8 na taką kombinację przyzwoity. Over 4.5 w całym meczu,również bardzo prawdopodobny.

Powodzenia!

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubakopl :minus: 100

baku193 :minus: 100

Sylwester1 :minus: 200

mathew222 :minus: 100

darecki522 :minus: 150

SeeloweN :plus: 82

POA :plus: 41

gregory1989 :minus: 200

Manhunt :minus: 150

maer :minus: 100

Cecrusher :plus: 65

TheReds :plus: 200

grabektyper :plus: 116

gamen0 :minus: 100

jack13 :plus: 89

Henek :plus: 162

VadisO :minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...