Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:http://obstawianie.com/topic/5142-regulamin-i-zasady/?p=166938

 

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Nieobowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie :arrow:http://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-95#entry989684

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Lazio-Milan
Typ: bts
Kurs 1.80
Buk Bet365
Analiza: Już jutro spotkanie w którym Lazio Rzym na swoim stadionie podejmowało będzie drużynę Milanu zakończy nam 24 serię spotkań we włoskiej Serie A, Gospodarze na chwilę obecną zajmują 4 pozycję z dorobkiem 43 punktów na swoim koncie , gospodarze są w tym spotkaniu stawiani w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, moim zdaniem jednak Milan który ostatnio nie notował za dobrych występów w tej kolejce będzie w stanie się przebudzić. Milan zajmują 7 pozycję w lidze i na swoim koncie do tej pory zdołał zgromadzić 40 punktów , po 4 kolejnych porażkach goście w końcu zdobyli 3 punkty na stadionie Udinese, pomimo iz nie było to dla nich łatwe spotkanie, gospodarze na swoim stadionie wygrywają raczej często,ale potrafią przegrać również w głupi sposób rzadko dzielą się punktami bowiem w 12 kolejkach zaliczyli na swoim boisku tylko 1 remis . Patrząc na historię spotkań pomiędzy tymi zespołami w poprzednich latach na tym stadionie można zaobserwować iż wpadało tutaj sporo bramek, liczę na to również w tym spotkaniu , może Lazio wygra ale nie liczę iż będzie to spotkanie w którym goście bramki zdobędą i nie przegrają wysoko, stawiam na przedział bramek 3-4 po 90 minutach tej rywalizacji, oraz na dokładny wynik 2:1 lub remis 2:2 , myślę że będzie to ciekawe otwarte spotkanie z bramkami po obu stronach.

 

:plus: 80

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Koszykowka Turcja
Godz: 16,00russ
spotkanie Royal Hali GBB - Darussafaka
typ: over 153,5
Kurs 1,90
Buk Betsafe

Analiza.Dzisiaj postanowiłem zagrać lige Turecką mezczyzn.Gospodarze tego pojedynku zespół Royal Hali GBB w ostatniej kolejce spisali się bardzo dobrze pokonując w spotkaniu wyjazdowym Royal Hali GBB 92-79.
Obecnie zajmują oni 11 miejsce z 25 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach zanotowali 8 zwycięstw w tym 1 po dogrywce i 9 spotkań przegrali z czego 2 po dogrywce.Ich aktualny bilans punktowy
wynosi 1308:1304.Teraz bedą mieli za przeciwnika zespół z czołówki tabeli.Darussafaka obecnie plasuje się na 5 miejscu z 28 punktami.W dotychczasowych pojedynkach odnieśli 11 zwycięstw i 6 meczy przegrali.
Na swoim końcie mają 1376 koszy zdsobytych w 17 spotkaniach co daje przeciętnie ponad 80 punktów.Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się zwycięstwem Darussafaka 81-56.Myśle że tym razem padnie
zdecydowanie więcej punktów.

2017-02-04 Pinar Karsiyaka - Gaziantep 79-92
2017-01-28 Gaziantep - Yesilgiresun Bld. 78-71
2017-01-21 Gaziantep - Istanbul BBSK 62-61
2017-01-08 Usak Sportif - Gaziantep 82-87
2016-12-30 Gaziantep - Ankara Kolejliler 93-69
Games won:5 Games draw:0 Games lost:0

Darüssafaka Dogus Previous
Date Event Result
2017-02-05 Darüssafaka Dogus - Banvitspor 70-76
2017-01-30 Tofas - Darüssafaka Dogus 83-66
2017-01-22 Best Balikesir - Darüssafaka Dogus 85-86
2017-01-08 Darüssafaka Dogus - Büyükçekmece 97-75
2017-01-02 Galatasaray - Darüssafaka Dogus 72-87

 

:plus: 90

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja ( Super Lig )
Spotkanie: Gaziantepspor - Adanaspor
Typ: 1
Kurs: 2.25
Data: 12.02.2017
Godzina: 18.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na 20 kolejkę ligową do tureckiej Super Lig.

W bardzo ciekawym spotkaniu na Gaziantep Kamil Ocak Stadium zmierzą się ze sobą miejscowy Gaziantepspor a w gości przyjedzie zespół Adanaspor.

Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 18 meczach zdobyli 11 oczek i zajmują ostatnie 18 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście plasują się na przedostatniej 17 pozycji w tureckiej Super Lig ze zdobytymi 17 punktami w swoich 19 spotkaniach.

Gaziantepspor w tym sezonie ligowym na swoim terenie 3 zwycięstwa oraz 6 porażek i bilans bramek 10-16 zaś Adanaspor na wyjazdach 1 wygrana, 3 remisy oraz 5 przegranych z bilansem bramkowym 7-13.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy jak się nie obudzą w tym spotkaniu to raczej mogą się już żegnać z najwyższą klasą rozgrywkową w Turcji bo na wyjazdach grają tragicznie a goście na wyjazdach słabo i moim zdaniem z bardzo zmotywowanymi gospodarzami jednak przegrają.

 

Link do wydarzenia:

 

http://www.flashscore.pl/mecz/AyD26DUs/#szczegoly-meczu

 

:plus: 125

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 25

Spotkanie: Bournemouth           -              Manchester City

13.02.2017 21:00

Typ: 2

Kurs: 1,47

Bukmacher: Unibet

Analiza: Jutro o godzinie 21,00 odbędzie się spotkanie w Angielskiej Premier League pomiędzy zespołami Bournemouth i Manchesteru City. Gospodarze z dorobkiem 26  punktów plasują się na  14 miejscu, natomiast goście zdołali uzbierać 49 oczek zajmują 5 pozycje. Drużyna gospodarzy w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować zaledwie dwa remisy, natomiast goście zaliczyli trzy zwycięstwa i jeden remis. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Goście będą jednak prowadzić grę i seria beznadziejnych wyników notowana ostatnio przez Wisienki może nie ulec zmianie. Perspektywa zmniejszenia przewagi do 8 punktów do lidera nastawi gości na próbę zwycięstwa w spotkaniu z Bournemouth, jednak nie mogą absolutnie zlekceważyć czy też odpuścić dzisiejszego spotkania. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gości. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwycięstwo 0:2

 

:plus: 47

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania – La Liga

Godzina: 20:45

Spotkanie: Eibar vs Granada
Typ: over 2.5
Kurs: 1.89
Bukmacher: OddsRing

Analiza:

Na poniedziałek zaplanowano jak zwykle jedno spotkanie. O 20:45 na plac gry wybiegną zespołu Eibaru oraz Granady. Zdecydowanym faworytem tego starcia wydają się być gospodarze. Nie mam jednak w ostatnim czasie dobrej skuteczności, jeśli chodzi o typowanie zwycięskiej ekipy na koniec meczu. Dlatego postanowiłem poszukać czegoś innego. Ja w tej potyczce typuję over 2,5 gola. Myślę, że ujrzymy w tym starciu minimum 3 gole.

Po pierwsze, historia ostatniego bezpośredniego starcie pomiędzy tymi drużynami. Obie ekipy mierzyły się w rundzie jesiennej. Wtedy to na obiekcie Granady Eibar zwyciężył 1:2. Eibar zdołał wygrać, mimo że od 32 minuty musiał grać w dziesiątkę. Riesgo wyleciał z boiska. Jeszcze przed przerwą Pedro Leon zdobył gola. W drugiej odsłonie Granada zdołała wyrównać. W doliczonym czasie gry szalę zwycięstwa przechylił Sergio Enrich. Mam nadzieję, że ten pojedynek będzie równie emocjonujący.

Po drugie, ostatnie mecze przyjezdnych. Od połowy stycznie goście notowali kolejno: zwycięstwo wyjazdowe 2:3 ze Sportingiem Gijon, porażka na Vicente Calderon z Atletico 3:0, porażka na własnym obiekcie z Barcą 0:4, remis 2:2 z Atletico, domowe zwycięstwo 3:1 z Deportivo La Coruna, wygrana na Mestalla 0:4 z Valencią. Widzimy zatem, że w ostatnim czasie zespół ten zarówno dużo traci bramek, jak i też sporo trafia. Co prawda nie potrafili strzelić Barcelonie i w jednym ze starć z Atletico. Jednak te ekipy są na nieporównywalnie innym poziomie aniżeli ich poniedziałkowy rywal.

Kolejnym argumntem przemawiającym za tym typem jest katastrofalna defensywa gości. Granada starciła już 44 bramki w lidze. Tylko ostatnia Osasuna jest gorsza. Przyjezdni tracą średnio ponad dwie bramki na mecz. Jeszcze gorzej wygladają ich statystyki jeśli weźmiemy pod uwagę tylko mecze wyjazdowe. W nich zespół ten jest najgorszy spośród wszystkich ekip ligi hiszpańskiej. Granada jeszcze nie odniosła zwycięstwa na wyjeździe. W 11 takich meczach straciła aż 33 gole.

Mam nadzieje na to, że z dobrej strony zaprezentują się strzelcy z ostatniego bezpośredniego starcia tych ekip. Enrich i Pedro Leon to najlepsi strzelcy gospodarzy. Myślę, że ci dwaj Hiszpanie mogą powiększyć swój dorobek w starciu z przedostatnim zespołem La Liga. Granada do bezpiecznego, 17. miejsca traci już 5 punktów. Jeśli myśli o utrzymaniu musi zacząć zdobywać więcej punktów na wyjazdach.

 

:plus: 89

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Sacramento Kings - New Orleans Pelicans
Typ: Powyżej 211,5
Kurs: 1,75

Bukmacher OddsRing

Witam wszystkich w kolejnym dniu w którym natrafiłem na arcy ciekawe spotkanie, które uważam za perełkę, gdyż wiele czynników na to wskazuje, zacznijmy od tego że poszczególne linie ustawione na to spotkanie dość mocno wariują, początkowo bardzo spodobała mi się linia która była obecna przez dłuższy czas na Bet365 w granicy overu 212,5 po atrakcyjnym kursie 1,90 jednak z biegiem czasu co chwilę była zmieniana i zwiększana aż obecnie stanęła na 214,5 co jest już mnie korzystne, lecz znając potencjał obydwu ekip może również zostać pokryta z nawiązka, posprawdzałem na innych stronach bukmacherskich jakie proponowane są linie na to spotkanie i najlepszą trafiłem na OddsRing gdzie obecnie wynosi 211,5 punkta, myślę że linia zachęca do skorzystania z niej i pogrania trochę mocniej ten typ. Jedni jak i drudzy zazwyczaj spokojnie rzucają dużo więcej niż sto punktów w meczu, zwłaszcza gospodarze którzy w ostatnio sześciu spotkaniach na swoim parkiecie rzucali od 103-109 punktów, a w tym meczu nie zanosi się nic na to żeby było inaczej, gdyż pelikany przeprowadzają bardzo szybko swoje akcję tym bardziej jest to widoczne gdy mecz nie układa się po ich myśli i muszą gonić wynik. Jeśli chodzi o gospodarzy dzisiejszego widowiska to radzą sobie nad wyraz dobrze i można powiedzieć że złapali drugi oddech i włączyli kolejny bieg, w ostatnim meczu z Hawks w niesamowitych okolicznościach rzutem na taśmę wygrali 108:107, wcześniej ograli rozpędzonych Celtów aż 108:92, niespodziewanie doznali porażki u siebie z Chicago Bulls 107:112, a także sprawili ogromną sensację pokonując niesamowicie mocne Golden State Warriors 109:106, dlatego liczę z ich strony na zwycięstwo w tym meczu lecz za bezpieczniejsze zagranie uważam opcję overowa, gdyż New Orleans Pelicans to bardzo niewygodny rywal i często niedoceniany. Goście w ostatnim meczu niespodziewanie wygrali z dobrze poczynającą sobie ekipa wilków 106:122, wcześniej u siebie doświadczyli dotkliwej porażki z Utah Jazz 94:127, pokonali na własnym parkiecie Suns 111:106. Pokładam bardzo dużą nadzieję w tym spotkaniu i liczę na wysoki Over w meczu, gdyż jedni i drudzy preferują otwartą grę z szybkimi kontr atakami.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bournemouth - Manchester City
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 2,60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Przed nami dokończenie 25 kolejki Premier League, kolejkę tą zakończy spotkanie pomiędzy 14 w tabeli Bournemouth a 5 drużyną Manchester City. Obie te ekipy dzieli 23 punkty.
Gospodarze jeśli wygrają ten mecz nie awansują ani o jedną lokatę natomiast goście jeśli zdobędą 3 oczka awansują na pozycję vice lidera ligi i będą mieli stratę aż 8 punktów do lidera.
Bournemouth w meczach u siebie zwyciężył 5 krotnie i 4 krotnie przegrywał + 3 remisy a więc średnio natomiast sporo bramek strzelają bo aż 21 na 12 meczy więc średnio prawie 2 gole na mecz, również aż 19 bramek stracili.
Manchester City jeśli chodzi o wyjazd 8 zwycięstw 4 porażki, jest to 2 wynik w lidze ale Oni strzelają jeszcze lepiej niż Bournemouth u siebie bo aż 26 bramek na 12 meczy co daje nam średnio ponad 2 gole na mecz, również sporo tracą 16 co daje ponad bramkę na mecz.
Jeśli chodzi o osłabienie obu ekip na ten mecz to u gości nie zobaczymy jedynie I. Gundogana a w ekipie gospodarzy: A. Smith, C. Wilson i prawdopodobnie C. Daniels i S. Francis.
W tym meczu widzę zwycięstwo gości natomiast mecz będzie pełen goli po obu stronach.
Powodzenia.

 

https://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/?p=990657

 

:minus: 150

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Rotterdam
Spotkanie: Donskoy - Granollers
Typ: over 9.5g 1 set
Kurs: 1.80
Godz: 15:30
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na dzisiaj wybieramy się do Holandii, na turniej rozgrywany w hali. Rosjanin Donskoy podejmuje Hiszpana Granollersa. Kolejny raz idę w over gemowy w pierwszym secie, ostatnio wtopa na Kennym, który w pierwszym secie zawiódł, a w drugim i trzecim zrobił over bez problemu... No trudno, dzisiaj zaufamy tym dwóm, Donskoy wczoraj zagrał mega wyczerpujący pojedynek po trzech TB wygrał z Gulbisem, Granollers grał ostatnio we Francji, ale przegrał z Chardym, tutaj w porównaniu do swojego rywala nie musiał przechodzić przez kwalifikacje. Granollers kojarzy mi się z typową przebijaką, ale tym powinien ugrać Donskoya, będzie czekał, aż Donskoy sam gdzieś wyrzuci w aut. Donskoy będzie bez problemu bronił się swoim serwisem. W meczu z Gulbisem dał się połamać tylko raz, jak dla mnie powinno być git.

 

:plus: 80

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: :tenis: Tenis - ATP, Buenos Aires

Spotkanie:
 
Lajovic Dusan vs. Giannessi Alessandro
 
Godzina: 17:55
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Kontynuujemy turnieje clay'owe w Ameryce Południowej. Tym razem przenosimy się do głośnego Buenos Aires. Póki co kwalifikacje, bo turniej główny zaczynamy jutro. A powalczy o niego Lajovic, który rok temu doszedł tutaj do ćwierćfinału. Dla porównania jego rywal trzy razy próbował tu sił i ani razu nie wydostał się z kwalifikacji.
Dusan broni przede wszystkim punktów w rankingu. A te mu są potrzebne jak mało co obecnie, bo niewiele brakuje, żeby wypadł poza pierwszą setkę rankingu, co mu by się nie należało, bo to dobry gracz. Udowodnił to ostatnio w Davis Cup, gdzie pomógł Serbii wygrać serię z Rosją, pokonując Kravchuka 2:1. Na Australian Open też nie było najgorzej. Odpadł w II rundzie, ale umówmy się - Tsonga jest wciąż dwa poziomy wyżej sportowo.
Giannessi to póki co jakby totalne przeciwieństwo Dusana. W Australii odpadł w pierwszej rundzie kwalifikacji(!), w Koblenz najpierw ograł rywala z trzeciej setki, by w II rundzie odpaść po 6-2, 6-0 z zawodnikiem czwartej setki rankingu ATP... Do Quito pojechał także na jeden mecz, bo odpadł szybko w I rundzie. Włoch znajduje się w bardzo słabej dyspozycji i nie daję mu za wiele szans w dzisiejszym spotkaniu. Lajovic lubi grać na mączce w Ameryce Południowej, rok w rok idzie mu tu lepiej i przede wszystkim nie znajduje się w takim kryzysie sportowym.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna (La Liga - Hiszpania)
Godz : 20:45
Spotkanie : Eibar - Granada
Typ : under 5.5 kartek
Kurs : 1.80
Buk : Bet365

Analiza : Na tapetę wzięte dziś zostaje ostatnie spotkanie tej serii gier w Hiszpanskiej La Liga, goście przyjeżdżają na Estadio Municipal de Ipurua dosłownie z nożem na gardle, w tej chwili do bezpiecznej strefy tracą już 5 punktów, każda strata punktów może pogrzebać szanse na utrzymanie w lidze.

 

Ja jednak mają na uwadze skalę i jakość obu drużyn poszedłem w kierunku kartek, a raczej braku kartek.

Gospodarze w ostatnim, wygranym przez siebie meczu z Valencią 4-0 (jak to brzmi, z Valencią 4-0). w całym meczu zebrali raptem 1 kartkę, gdzie Valencia raptem 2, czyli w całym meczu 3 kartki, mało. A tak :

z La Coruna 0 kartek (w sumie w meczu 2)
z Atletico 2 (w sumie 3)
z Barceloną 3 (w sumie 4)
z Atletico 3 (w sumie 4)... ogółem rzadko kiedy łapią więcej niż 3 kartki, to już muszą grać naprawdę ostro i bezpardonowo, i to w meczach, gdzie raczej nie bazują na posiadaniu piłki i konstruowaniu akcji, z Deportivo i z Valencią kartek nie mieli ani jednej, i to już był efekt tego, że mieli mecz pod całkowitą kontrolą.

Granada w poprzedniej kolejce wreszcie poczuła smak wygranej, pokonując u siebie Las Palmas 1-0, mecz jednak był dosyć ostry bo sędzia w sumie wyjął aż 8 kartek z czego 5 Granadzie. Pozostałe mecze :

Z Villarreal 2 (w sumie 5)
Z Espanyolem 3 (w sumie 3)

Z Granadą 4 w tym 2 czerwone (w sumie 10)
Z Realem Madryt 4 (w sumie 5)

Ogółem widać, że jednak mózgi często się przepalają, dzisiaj mogą zagrać równie ostro, ale im są potrzebne punkty nie kartki i osłabienia, mam nadzieję, że obie drużyny skupią się na zdobyciu pełnej puli a nie na polowaniu na kości.

 

:plus: 80
 

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...