Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:http://obstawianie.com/topic/5142-regulamin-i-zasady/?p=166938

 

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Nieobowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie :arrow:http://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-95#entry989684

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie PSG-Barcelona
Typ: 2
Kurs 2.22
Buk Unibet
Analiza: Już jutro powraca Liga Mistrzów , na przeciwko siebie na stadionie w Paryżu staną drużyny PSG oraz Barcelony. Goście są zespołem który moim zdaniem ostatnio jest w lepszej dyspozycji i to oni moim jak i bukmacherów zdaniem są faworytem do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek, PSG nawet na swoim stadionie wygrywac wygrywa,ale jakoś mnie nie przekonuję , będzie to spotkanie moim zdaniem niezwykle ciekawe w którym bramki paść powinny po obu stronach, nie przez przypadek obie ekipy są wiceliderami w swoich ligach , obie ekipy grają ofensywnie , strzelają sporo bramek, ogólnie spotkania pomiędzy tymi dwiema ekipami w ostatnich latach praktycznie zawsze obfitowały w bramki, nie sądzę żeby tutaj było inaczej bowiem możliwe że jest to dla obu ekip jedyna szansa na jakieś wartościowe trofeum w tym roku bowiem w obu tych przypadkach o tytuł mistrza kraju może być niezwykle ciężko, na ten mecz mam kilka ciekawych typów, postawiłbym na wygrana przyjezdnych, na to iż oba zespoły zdobędą co najmniej po jednej bramce, oraz na przedział bramek 3-4 myślę że z takimi ofensywami obie ekipy nie będą się tutaj broniły a postarają się grać do przodu, liczę tutaj w tej kwestii bardziej na gości bowiem dla PSG strata bramki na swoim stadionie może być tragiczna w skutkach.
 
:minus: 100
Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Koszykowka Korea
Godz: 11,00
spotkanie Anyang KGC - Wonju Dongbu Promy
typ: 1
Kurs 1,66
Buk Bet365

Analiza.Zapraszam na pojedynek KBL w koszykówce męzczyzn Korei.Gospodarze tego spotkania drużyna Anyang KGC zajmuje 2 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych spotkaniach zanotowali 26 zwycięstw i 13 pojedynków
przegrali.Ich bilans koszy wynosi 3286:3118.Jednak ostatnio mają zadyszke formy i z 5 ostatnich pojedynków tylko 1 wygrali.W ostatnim spotkaniu po bardzo zaciętym meczu przegrali na wyjeżdzie z Mobis Phoebus 54-52.
Ich przeciwnik drużyna Wonju Dongbu Promy jest teraz na 6 miejscu.W dotychczasowych pojedynkach odnieśli 21 zwycięstw i 18 meczy przegrali.W ostatniej kolejce przegrali na wyjeżdzie z Goyang 82-79.Ostatnie spotkania
pomiędzy tymi drużynami były zawsze bardzo zcięte i przeważnie wygrywali gospodarze.Myśle że tym razem będzie podobnie i Anyang KGC wygra ten pojedynek.

KBL 2016/2017
2017-01-18 10:00 Wonju Dongbu Promy - Anyang KGC 89-73
2016-12-30 10:00 Anyang KGC - Wonju Dongbu Promy 98-85
2016-12-10 05:00 Anyang KGC - Wonju Dongbu Promy 90-82
2016-11-05 07:00 Wonju Dongbu Promy - Anyang KGC 88-73

KBL 2015/2016
2016-02-08 07:00 Anyang KGC - Wonju Dongbu Promy 81-84
2016-01-24 09:00 Wonju Dongbu Promy - Anyang KGC 65-79
2015-12-20 07:00 Wonju Dongbu Promy - Anyang KGC 87-82
2015-12-06 05:00 Anyang KGC - Wonju Dongbu Promy 93-82
2015-10-17 08:00 Anyang KGC - Wonju Dongbu Promy 86-70
2015-09-26 08:00 Wonju Dongbu Promy - Anyang KGC 72-73

 

:plus: 66

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Europa – Liga Mistrzów

Godzina: 20:45

Spotkanie: PSG vs Barcelona

Typ: over 2.5

Kurs: 1.9

Bukmacher: Pinnacle

 

W walentynki pojawia się to co kochamy najbardziej. Wreszcie powraca Liga Mistrzów. Wreszcie powraca z fazą pucharową. Wygrany walczy dalej, przegranemu pozostają tylko szanse na krajowe trofea. Hitem tej fazy są mecze pary PSG i FC Barcelony. W sumie zdążyliśmy już przywyknąć do tego,  że te ekipy mierzą się ze sobą  w Champions League. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Paryżu. Ja stawiam na over 2,5 goli. Oba zespoły to troszkę niedopracowane maszyny. Zarówno Luis Enrique jak i Unai Emery głowią się jak ulepszyć swoją ekipę. Barcelona boryka się z problemami w środku pola. Pewni swego miejsca w składzie są Busquets oraz Iniesta. Miejsce trzeciego jest zagadką. Mimo wszystko Ivan Rakitic ma największe szanse. W tym sezonie u Lucho często przesiaduje na ławce rezerwowych, jednak nowe nabytki nie rozwiązują problemu. Andre Gomes próbowany był i na pivocie, i na szóstce i na ósemce. Na żadnej z tych pozycji w sumie nie zachwycił do końca. Denis Suarez zawiódł w meczu z Atletico Madryt. Rafinhi trener nie wystawi w parze z Iniestą na tak mocną ekipę. Tym bardziej, że niedawno został dopuszczony do gry.  Jest jeszcze opcja Ardy Turana jednak Turek jest kompletnie innym zawodnikiem w pomocy niż w ataku. Ale wracam do argumentów do overa. Sergi Roberto na prawej obronie to nie jest ten poziom. W lidze hiszpańskiej w meczach ze średniakami jego braki nie są widoczne tak bardzo. Jednak gdy przychodzi mocniejszy rywal Roberto się gubi. Ostatnio wreszcie Aleix Vidal zaczął przekonywać trenera do swojej przydatności. Złapał jednak koszmarną kontuzję i ten sezon dla niego się skończył.  To w czym PSG może szukać swoich okazji do strzelenia bramki, to rozprowadzenie piłki od tyłu przez Barcelonę. To wykorzystywał Real Madryt, czy Real Sociedad. Pokrycie stoperów. Wtedy bramkarz Barcy zaczyna ryzykować i próbuje rozegrać piłkę do skrajnych obrońców czy do środka pola. Wtedy następował pressing ze strony rywala i Katalończycy tracili piłkę w niebezpieczncyh strefach. Srodek pola Paryżan jest mocny. Matuidi z Verrattim mogą nawet zdominować ten barceloński. Kolejnym argumentem przemawiającym za tym typem jest nieobecność Thiago Silvy. Brazylijczyk to top stoperów na świecie. Również na bramce Emery ma problem. Trapp wrócił po kontuzji i może być jeszcze nie w pełni formy. To co jednak jest największym argumentem za overem to świetni napastnicy. Nie mam zamiaru rozpisywać się o MSN. To trio strzela co weekend bramki i każdy zna ich możliwości.  Każdy z nich miło wspomina starcia z PSG. Neymar strzelił 2 bramki temu zespołowi w ostatnim bezpośrednim meczu, Suarez 2 lata temu w Paryżu zdobył 2 gole wcześniej zakładając siatki, a Messi to w sumie z każdym zespołem z którym się mierzył ma dobre wspomnienia. Warto pochwalić Cavaniego. Urugwajczyk, po odejściu Zlatana Ibrahimovicia, może wreszcie zaprezentować pełnie swoich umiejętności. W lidze ma już na swoim koncie 25 goli. Miejmy nadzieję, że będzie to emocjonujące spotkanie i padnie dużo bramek.

 

:plus: 90

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Europa – Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG vs Barcelona
Typ: Barca over 1.5 gola
Kurs: 2.00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

To ten moment, na boiska wraca upragniona przez wszystkich Liga Mistrzów! Dzisiaj nie idziemy do kina, do kawiarni, tylko siadamy przed TV z ukochaną i oglądamy dwa spektakle, które przygotowała nam CL! Ja wybieram pod względem typowania i oglądania już można rzec klasyk PSG vs Barcelona. Dwóch panów już pięknie opisało spotkania, ja się podpisuje pod jednym i drugim typem czym tylko mogę. Według mnie Barcelona wygrywa to spotkanie i wedlug mnie over 2.5 również wejdzie. Trzecim typem, który ja chciałbym zaproponować na to spotkanie są to minimum dwa gole zdobyte przez przyjezdnych. PSG bez: Goncalo Guedes, Grzegorz Krychowiak, Giovani Lo Celso, Thiago Motta oraz Thiago Silva. Obrona dziurawa jak ser szwajcarski.Nie wiem jak PSG poradzi sobie bez Silvy. Barcelona bez większych bolących strat. W ataku oczywiście niesamowite trio Messi, Suarez i Neymar. Na weekend Barca się zabawiła i wygrali 6 do 0. Ekipa PSG ma się czego obawiać, kolejne LM gdzie to przez Barcelonę odpadną, a tak się stanie na pewno. Według mnie te dwie bramki Barcelony dzisiaj to będzie minimum, nie zdziwię się, jak to będzie już w pierwszej połowie. Barca potrafi grać we Francji, dwa ostatnie mecze to 3 i 2 gole strzelone tam. Messi ostatnio dobrze z wolnych, będzie nerwowo przed polem karnym PSG na pewno, luki w obronie mogą doprowadzić do niebezpiecznych stałych fragmentów. Powodzenia!

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: :nozna: Piłka Nożna - Liga Mistrzów :nozna:

Godzina: 20:45

Spotkanie: Benfica Lizbona - Borussia Dortmund

Typ: Benfica i poniżej 2,5

Kurs: 7

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dziś zapraszam na bardzo ciekawy mecz w Lidze Mistrzów pomiędzy Benficą Lizbona a Borussią Dortmund

Od jakiegoś czasu obserwuje obie drużyny specjalnie na ten mecz. Według bukmacherów delikatnym faworytem jest tutaj Borussia , ja uważam zupełnie inaczej. Z jednej strony wszyscy dobrze pamiętamy jak Dortmund radził sobie w Bundeslidze a jak w Lidze Mistrzów. W lidze niemieckiej radzili sobie przeciętnie,natomiast w Lidze Mistrzów grali solidnie i pewnie awansowali do dalszej rundy bez porażki i dwoma remisami z Realem natomiast Benfica awansowała do dalszej rundy z problemami i dużym szczęsciem mając na koncie 2 zwycięstwa 2 remisy i 2 porażki. Awansowali z drugiego miejsca wyprzedzając Besiktas i Dynamo Kijów a przegrywając z mocnym Napoli. Ja dziś kieruje się typem można powiedziec delikatnie odwrotnym bo jak wiemy w tej fazie mogą paść dosłownie wszystkie rezultaty i tutaj nie ma reguły.Dla mnie tutaj może paść wynik 1:0 , lub nawet 2:0 mimo że wielu typerów widzi tutaj over bramkowy,ja gram odwrotnie. Borussia kompletnie mnie nie przekonuje,Benfica gra u siebie i dlatego mój typ jest jaki jest. Kurs jest bardzo dobry bo aż 7 i dlaczego go nie zagrać jesli jest całkowicie realny.

Ja próbuje i życzę powodzenia - miłego seansu !! :)

 

 

W drugim meczu PSG - Barcelona  widze under bramkowy. Tam nie padnie wiele bramek,osobiscie nawet ja tam widze remis 0:0 lub 1:1 

Under 2,5 kurs 2

 

:plus: 250

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: :noga: Piłka Nożna - Anglia, League Two
Spotkanie:

Stevenage Borough FC 759.pngvs. 740.pngCheltenham Town FC

Godzina: 20:45
Typ: 1 (AH +0,25)
Kurs: 1.45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze wciąż walczą o play-offy i możliwość walki o awans do League One. Ostatnio nadrobili sporo punktów, bo wygrali trzy mecze z rzędu. Dla mnie jednak ważniejsze jest to, że w tym roku zakończyli beznadziejną passę meczów u siebie. W rundzie jesiennej na własnym stadionie przegrywali mecze za meczem, styczeń zaczęli od trzech zwycięstw na Broadhall Way. Teraz przyjdzie im się zmierzyć tutaj z dwudziestą ekipą ligi. Cheltenham wciąż walczy o utrzymanie, nad strefą spadkową mają tylko trzy punkty przewagi. Nic zresztą dziwnego, skoro na czternaście spotkań wyjazdowych wygrali tylko trzy. Strzelają też za mało goli, bo dotąd tylko 33. Dla porównania gospodarze piłkę w siatkach rywali umieszczali już czterdzieści siedem razy! To jedna z lepszych ofensyw w lidze. Nie bez powodu zresztą w ostatnich pięciu meczach strzelili łącznie piętnaście bramek.
Czemu stawiam bardziej na nich? Grają u siebie, są w lepszej dyspozycji, a rywal na pewno nie należy do najznakomitszych. To jednak niższa liga angielska, więc podpieram się lekko handicapem na wypadek remisu. Bo w to, że goście tu wygrają, nie uwierzę.

 

:plus: 45

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Godzina: 19:30
Spotkanie: BR Volleys - Resovia Rzeszów
Typ: Resovia -1,5 seta
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Przed nami 5 - przed ostatnia kolejka w grupie, niespodziewany lider Berlin podejmuje u siebie 3 zespół w grupie Resovię Rzeszów. Tuż po losowaniu mozna było śmiało stwierdzić, że 2 pierwsze miejsca należą się Lubie i Resovia, lecz rzeczywistość jest nieco inna.
Berlin ma 3 zwycięstwa 1 porażkę = 10 punktów, Lube zajmuje 2 miejsce z 3 zwycięstwami 1 porażką lecz 9 punktów ma na koncie i dalej 3 Resovia niby 2 zwycięstwa i 2 porażki lecz tylko 4 punkty. 4 miejsce Liberec tylko z 1 punktem.
Dla Resovii jest to mecz o tzw. 6 punktów muszą ten mecz wygrać za 3 punkty jeżeli marzą o dalszej fazie.
1 mecz Resovia wygrała u siebie 3:2
Ogólnie kadrowo Resovia wygląda dużo lepiej są Kanadyjczycy G. Schmitt, J. Perrin, mamy doskonałych środkowych P. Nowakowskiego, M. Możdżonka, młodego B. Lemańskiego, mamy Ivovica. Wygląda to naprawdę dobrze.
Berlin ma P. Carroll,N. Kovacevica, R. Kromm i to tyle jeśli chodzi o znane nazwiska.
Myślę, że dziś Reska zepnie poślady i wygra ten mecz przekonująco max 3:1.
Pozdrawiam.

 

https://obstawianie.com/topic/32467-liga-mistrzyń-20152016/?p=990768

 

:minus: 150

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica Lizbona - Borussia Dortmund
Typ: BTS
Kurs: 1.77
Bukmacher: ComeOn

Na Estadio da Luz dzisiaj wielkie święto. W ramach 1/8 finału LM przyjeżdża Borussia Dortmund. Portugalczycy ostatnio odpadli po równej walce z Bayernem remisując ostatecznie 2-2 na Stadionie Światła i przegrywając 1-0 na Allianz. Dzisiaj na pewno nie powinno się ich lekceważyć w pojedynku z Borussią. Szczególnie biorąc pod uwagę ostatnie wyniki drużyny z Dortmundu portugalscy kibice mogą być pełni nadziei. W ostatnim meczu BVB po słabiej grze ulegli outsiderowi Bundesligi - Darmstadt. Nie tylko ten mecz, ale również rywalizacja z Herthą i Lipskiem pokazały problemy Dortmundczyków. Jednego jednak możemy być pewni. Borussia nie schowa się tu za podwójną gardą tylko będzie grała swój futbol, czyli ruszy szybko do przodu. Taka gra może się opłacić, jesli uda się szybko strzelić gola na wyjeździe. Jednak Benfica na pewno nie złoży broni i myślę, że wykorzysta, którąś ze swoich okazji. A takie z pewnością się przytrafią przy ofensywnej grze BVB. Ostatnio problemy z plecami miał Piszczek, co również widoczne było w jego postawie na boisku. W pierwszej połowie meczu z Herthą dwa razy nie potrafił upilnować napastnika, co raz skończyło się golem, a drugi raz było naprawdę blisko. Myślę, że dzisiaj może być podobnie. Nie od dziś wiadomo, że Łukasz lubi zapędzić się pod pole karne przeciwnika, co nieraz okazuje się bardzo korzystne, ale czasem również konczy się szybką kontrą. Podsumowując liczę na gole z obydwu stron, Borussia dysponuje niezwykłą siłą w ataku, dlatego Portugalczycy nie mogą myśleć tylko o obronie, bo bezbramkowy remis na niewiele im się zda przed rewanżem w Dortmundzie.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Championship )
Spotkanie: Leeds United F.C. - Bristol City F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.15
Data: 14.02.2017
Godzina: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na 32 serię gier angielskiej Championship.

W bardzo ciekawym meczu na Elland Road zmierzą się ze sobą miejscowe Leeds United Football Club a w gości przyjedzie drużyna Bristol City Football Club.

Leeds United F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 31 spotkaniach zdobył 54 punkty co daje obecnie 5 pozycję w tabeli ligowej natomiast Bristol City F.C. ze zdobytymi 32 oczkami w swoich 30 meczach i zajmuje lokatę 20 w angielskiej Championship.

Gospodarze w tym sezonie ligowym na swoim terenie 10 zwycięstw, 2 remisy oraz 4 przegrane i bilans bramek 21-11 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane, 3 remisy oraz 10 porażek z bilansem bramkowym 21-26.

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły maja w swoich składach po jednej strzelbie strzelającej gole w Leeds Nowozelandczyk WOOD a w Bristol wypożyczony z Chelsea ABRAHAM lecz moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy poza nielicznymi wyjątkami u siebie grają naprawdę bardzo dobrze a goście w delegacjach graja słabo i tak samo wygląda to w tabeli ligowej gdzie oba zespoły dzieli aż 22 oczka.

 

Link do wydarzenia:

 

http://www.flashscore.pl/mecz/G4xKBDwU/#szczegoly-meczu

 

:plus: 115

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna: EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - 1/8-finału

Spotkanie: Benfica         -              Dortmund

14.02.2017 20:45

Typ:  1X

Kurs:  1,62

Bukmacher: Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 czasu Polskiego odbędzie się pierwsze spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy drużynami Benficii i Borussii Dortmund.  Jest to bardzo ciekawe spotkanie w którym z pewnością zobaczymy wiele interesujących akcji. Gospodarze chcąc myśleć o awansie do kolejnej fazy muszą w dzisiejszym spotkaniu zagrać w stu procentach skoncentrowani w obronie i skuteczni w ataku. W ostatnich pięciu spotkaniach drużyna Benficii zaliczyła dwa zwycięstwa i jeden remis, natomiast goście dwa zwycięstwa i dwa remiys  . Dla obydwu dużyn jest to bardzo ważne spotkanie. Pierwsze mecze w pojedynkach play – off są zazwyczaj bardziej wyrównane i często padają w nich remisy. Tym bardziej tutaj taki wynik jest prawdopodobny, ponieważ nie wiele różnią się te dwa zespoły. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie wyrównane, ale zarazem bardzo interesujące. Gospodarze nie powinni ograniczyć się do obrony własnego teretorium i zapewne będą szukać swoich szans po szybkich kontrach lub stałych fragmentach gry. Borussia zapewne będzie prowadzić grę, jednak ciężko będzie jej stworzyć dogodne sytuacji. Mimo to uważam że oby dwa zespoły pokuszą się dzisiaj o strzelenie goli. Mój typ to 1:1 po bardzo ciekawym spotkaniu. 

 

:plus: 62

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Godzina: 19:30
Spotkanie: BR Volleys - Resovia Rzeszów
Typ: 1/1
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365



Witam wszystkich w kolejnym dniu gdzie mamy spory wybór jeśli chodzi o poszczególne dyscypliny, jadnak ja zdecydowałem się dzisiaj na zagranie siatkówki mężczyzn i prestiżowego turnieju jakim jest Liga Mistrzów. Moja propozycja na ten arcy ciekawy mecz kierowana jest w stronę gospodarzy którzy w ostatnim czasie radzą sobie bardzo dobrze pokonując rywala za rywalem, ostatni mecz gładko wygrali z Rottenburg 3:0, wcześniej VCO Berlin również 3:0, także United Volleys 1:3 i silny czeski Liberec 3:0, dlatego w dzisiejszym starciu przeciwko naszemu polskiemu klubowi są według mnie zdecydowanym faworytem, gdyż w ostatnim meczu bezpośrednim pomiędzy tymi drużynami Resovia strasznie męczyła się z naszymi zachodnimi sąsiadami dopiero po tie breaku wygrali 3:2 więc nie sądzę żeby obecny lider grupy B na własnym parkiecie w Berlinie pozwolił sobie odebrać dziś zwycięstwo. Moja propozycja dotyczy wygrania pierwszego seta jak i całego meczu przez BR Volleys tym bardziej że obecna forma Resovi jest mizerna i ich graj jest bardzo w kratkę, wygrali ostatnio w Radomiu 1:3, męczyli się ale wygrali u siebie 3:2 z Cuprum, przegrali gładko nie stawiając praktycznie żadnego oporu mistrzom Włoch Lube Civitanova 3:0, więc nie sądzę że dziś uda im się pokonać jeden z najsilniejszych zespołów Bundesligi który nie raz zasmakował gry w final four i pokazał że z każdym są w stanie wygrać. Liczę na wygraną 3:0 lub 3:1.

 

:plus: 162

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka

Spotkanie: Modena vs Bełchatów

Typ: Bełchatów

Kurs: 4,33

Bukmacher: William Hill

Data/godzina rozpoczęcia: 14.02.2017/20:30

Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/OUZEt81f/#szczegoly-meczu

Analiza:

 Spotkanie pierwszej z drugą drużyną w ramach elitarnych rozgrywek Ligi Mistrzów, siatkarskiej Ligi Mistrzów. Do Włoch pojechała bełchatowska Skra. Ligę Mistrzów zaczęli od dwóch porażek. O ile porażka z Modeną w Polsce była wkalkulowana, o tyle przegrana z Craivoa była niedopuszczalna, a jednak tak się stało. Bełchatowianie wygrali zaledwie jeden set, ale tamte spotkania odeszły w niepamięć i czas najwyższy zapewnić sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek. Po piętach depcze im Craivoa, która ma na swoim koncie 4 pkt-y, Ljubljana 3 pkt-y, i te zespoły z pewnością też chcą jeszcze w jakimś stopniu powalczyć. Polski zespół czeka ciężkie zadanie, ale nie niemożliwe. Dziś w drużynie Skry zabraknie Michała Winiarskiego co może być sporym problemem. Tak przedstawia się skład Skry na dzisiejszy mecz: Bednorz, Gladyr, Janusz, Kłos, Kurek, Lisinak, Marcyniak, Milczarek, Penchev, Peichocki, Szalpuk, Uriarte, Wlazły. Jak mówi libero Piechocki, przyjechali tu się bić o każdy punkt, Uważa, że nie są drużyną gorszą. Nie można jednak zapomnieć o tym, że włoski klub jest również naszpikowany gwiazdami takimi jak chociażby: Earvin N'Gapeth, Kevin Le Roux. W ostatniej kolejce Skra wygrała z Gdańskiej po długim meczu, w tie-breaku 3-2. Modena wygrała z Molfetta 3-1. Dziś liczę na to, że Kurek, Wlazły i reszta udowodnią swój potencjał. Dla mniej odważnych +1,5 seta-powodzenia

 

:minus: 200

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Barcelona
Typ: Barca + over 2.5
Kurs: 3.3
Buk: Bet365
 
Kieruje się tutaj brakiem Silvy(kontuzja) oraz Motty(kartki) w drużynie gospodarzy, strata tych dwóch zawodników będzie dzisiaj odczuwalna. Wydaje mi się, że bez tej dwójki obrona PSG może być zagubiona, a cała drużyna i tak nie gra już tak szałowo jak rok czy dwa temu. Barca w tym sezonie też miała przestoje ale ostatnio jest już lepiej. Silva stoper 20 meczy w tym sezonie, Motto defensywny pomocnik 23 mecze więc mogą być spore problemy z tyły przeciwko Barcelonie, która potencjał z przodu ma niesamowity i jak wszystko dobrze wypali to mogą objąć prowadzenie już do przerwy. No i kim to PSG może postraszyć z przodu bo poza Di Marią i Verrattim? Nieudacznik Cavani nagle zagra mecz życia? Tam się niestety skończyli napastnicy na poziomie po odejściu Ibry i Lavezziego. Może wturlają jakąś bramkę ale bardziej liczę tutaj na 3 trafienia od MSN.
 
:minus: 200
 
Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów

 

294.png?lm=1460151603cl.png?lm=139627512416.png?lm=1396275280

 

Spotkanie: Benfica ₋ Borussia Dortmund
Typ: Aubameyang strzeli i Borussia Dortmund wygra
Kurs: 3,50
Data i godzina: 14.12.2016 20:45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na pierwsze spotkanie 1/8 Ligi Mistrzów pomiędzy Benficą Lizbona a Borussią Dortmund. Borussia wygrała swoją grupę wyprzedzając Real Madryt, Legie Warszawa oraz Sporting Lizbona. W fazie pucharowej zmierzy się z kolejną drużyną z Portugalii a mianowicie Benficą. Podopieczni Thomasa Tuchela są niewątpliwym faworytem tego dwumeczu i wcale mnie to nie dziwi. Benfica w tej edycji Ligi Mistrzów gra przeciętnie, na własnym obiekcie wygrała tylko z Dynamem Kijów, zremisowała z Besiktasem oraz przegrała z Napoli. Benfica wprawdzie ostatnio zaczęła grać dosyć dobrze bowiem po przerwie zimowej zanotowała świetny start w lidze wygrywając dwa spotkania z rzędu i oba po 3:0, także na pewno łatwo skóry nie sprzeda. Borussia w tym samym czasie zanotowała wygraną oraz porażkę w lidze z Darmstadt co na pewno było sporą niespodzianką. Ja osobiście liczę tu na kolejne trafienie Pierre-Emericka Aubameyanga, który powinien się przełamać po dwóch spotkaniach bez bramki oraz pomóc Borussi przybliżyć się do awansu, do kolejnej rundy, co poniekąd wygrana na wyjeździe znacznie przybliża. Mecz tuż tuż więc nie będę się dalej rozpisywać bo czasu niestety brak. Borussia mimo wszystko powinna wygrać jest lepszą drużyną i udowodni to na boisku.

 

:minus: 200

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baku193 :minus: 100

darecki522 :plus: 66

tsafack :plus: 90

Tony_Montana :minus: 100

szwedzik :plus: 250

POA :plus: 45

zibi16 :minus: 150

Jacio :minus: 100

maer :plus: 115

gamen0 :plus: 62

TheReds :plus: 162

typer1407 :minus: 200

Cecrusher :minus: 200

RozbójnikAlibaba :minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...