Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:http://obstawianie.com/topic/5142-regulamin-i-zasady/?p=166938

 

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Nieobowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie :arrow:http://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-95#entry989684

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Koszykowka Grecja
Godz: 17,30
spotkanie Olympiakos - Aris Handicap ( 0 : 17.5 )
typ: 2
Kurs 1,90
Buk Betsafe

Analiza.Zapraszam na pojedynek w koszykówce Basket League Grecji.Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest drużyna gospodarzy Olympiakos.Tak naprade to w lidze greckiej liczą się tylko Olympiakos i Panathinaikos
oraz sporadycznie Aris i PAOK.W obecnym sezonie Olympiakos zajmuje 1 miejsce w tabeli z 33 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych spotkaniach zanotowali 16 zwycięstw i tylko 1 mecz przegrali.W ostatniej
kolejce pokonali na swoim parkiecie ostatni zespół tabeli Lefkadas 84-60.Ich przeciwnik Aris w ostatnim pojedynku przegrał na wyjeżdzie z PAOK 62-58 i zajmują 5 miejsce w tabeli z 26 punktami zdobytymi.W tym
sezonie odnieśli 10 zwycięstw i 7 meczy przegrali.W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi zespołami Olympiakos wygrał 70-63 na wyjeżdzie.Mimo klasy zespołu Olympiakosu niesądze żeby byli w stanie wygrać w Handicapie
( 0 : 17.5 ).Sądze że z taqkim bonusem Aris wygra ten mecz.

Esake A1 2016/2017
2016-11-07 17:00 Aris Thesalonikis - Olympiakos 63-70

Esake A1 2015/2016
2016-03-28 17:00 Aris Thesalonikis - Olympiakos 70-74
2015-12-24 15:00 Olympiakos - Aris Thesalonikis 76-64

Esake - Playoffs 2015
2015-06-04 18:30 Aris - Olympiakos 62-79
2015-06-02 16:30 Aris - Olympiakos 84-74
2015-05-29 16:30 Olympiakos - Aris 92-57
2015-05-27 16:30 Olympiakos - Aris 98-53

Esake A1 2014/2015
2015-05-06 15:00 Aris - Olympiakos 58-69
2015-01-12 16:00 Olympiakos - Aris 84-68

 

:plus: 90

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Bayern-Arsenal
Typ: 1/1
Kurs 2.23
Buk Unibet
Analiza: Następne bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie w którym ekipa Monachijskiego Bayernu przed wlasną publicznością podejmowała będzie drużynę Londyńskiego Arsenalu. Gospodarze w poprzednich 17 kolejkach nie ponieśli porażki na własnym stadionie więc Arsenal czeka nie lada wyzwanie , tym bardziej iż forma oraz wyniki Kanonierów ostatnio bywały różne. Bayern w tym spotkaniu jest faworytem do zwycięstwa , bowiem jak widać po spotkaniach Premier League ekipa Arsenalu nie radzi sobie za dobrze z mocnymi zespołami , porażki z Manchesterem City, Evertonem oraz Chelsea na pewno nie napawa optymizmem przed spotkaniem z zespołem Bayernu , który jak już wspomniałem zdaje sobie sprawę iż na swoim stadionie musi tutaj wygrać żeby móc myślęć o awansie do kolejnej fazy rozgrywek , proste iż na wyjeździe będzie im się grało znacznie trudniej . Mój typ na to spotkanie to wygrana zespołu gospodarzy do połowy jak i na koniec stawiam na wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 3:1 po końcowym gwizdku sedziego, myślę że Arsenal będzie w stanie w tym meczu pokonać bramkarza gospodarzy co najmniej jeden raz.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Europa – Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern vs Arsenal
Typ: under 3,5
Kurs: 1.55
Bukmacher: OddsRing
 
Powróciła wreszcie Liga Mistrzów. Żadne rozgrywki nie trzymają tak w napięciu. Emocji nie powinno zabraknąć w konfrontacji Bayernu Monachium z Arsenalem. Za faworyta większość uznaje Bayern. Ja jednak nie przekreślałbym szans londyńczyków. Kiedy przeglądałem oferty bukmacherów, pierwszą rzeczą która rzuciła mi się w oczy były – w mojej opinii – zawyżone kursy na undery. Stawiam na under 3,5. Zastanawiałem się długo, czy nawet nie zagrać linii niżej ale typuję bezpieczniej. Za małą ilością goli przemawia stawka spotkania. To jest faza pucharowa. Tutaj przegrany odpada z rywalizacji o trofeum. Myślę, że to zwiąże trochę nogi piłkarzom. Trenerzy w takich meczach też z reguły nie wystawiają ultra ofensywnego składu. Raczej zabezpieczają tyły, badają przeciwnika i dopiero wtedy dokonują korekt. To jest pierwszy mecz i myślę, że Wenger z Ancellottim podejdą z respektem do tego starcia. Na dużą ilość goli nie wskazuje też historia spotkań pomiędzy tymi ekipami. Te drużyny mierzyły się ze sobą dość często w ostatnim czasie:
04.11.15 Bayern Arsenal 5 : 1
20.10.15 Arsenal Bayern 2 : 0
11.03.14 Bayern Arsenal 1 : 1
19.02.14 Arsenal Bayern 0 : 2
13.03.13 Bayern Arsenal 0 : 2
19.02.13 Arsenal Bayern 1 : 3
Widzimy, że w 4 na 6 ostatnich bezpośrednich starć padał under proponowanej przeze mnie linii.
Kolejnym argumentem przemawiającym za tym typem jest słabsza dyspozycja graczy ofensywnych z Monachium. Oczywiście Robert Lewandowski trzyma poziom. Swoje notowania obniżył za to Douglas Costa. Narzekał ostatnio w wywiadach, sugerował transfer. Ribery nie zagra. Muller w lidze strzelił raptem jednego gola. A Robben nie jest tym samym Robbenem co kiedyś. Choć co prawda schodzi wciąż do lewej strony smile.png .

Mam nadzieję, że drużyny te mnie nie zaskoczą i na Allianz Arena będziemy oglądać piłkarskie szachy.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Skoki Narciarskie, Pjongczang, Korea Południowa

 

pre_1487096305__pol_stoch.jpg

 

 Typ: Kamil Stoch wygra
Kurs: 3,50
Data i godzina: 15.02.2017 12:00
Bukmacher: Betsson
Analiza:

 

Zapraszam na pierwszy konkurs w ramach Pucharu Świata, w południowokoreańskim Pjongczangu, który zostanie rozegrany na Alpensia Jumping Park (HS140). No i Betsson po raz już kolejny daje łatwo zarobić, wystawiając zdecydowanie przesadzony kurs, gdzie w innych bukach oscyluje w okolicach 2,50-2,75. Przed nami bardzo ważne zawody bowiem będą próbą przedolimpijską zawodnicy będą mogli się szczegółowo zapoznać ze skocznią w Pjongczangu. Jesteśmy na półmetku mini tourne po Azji, póki co bardzo udanego dla Polaków, którzy dominują raz wygrywając kwalifikacje a później już sam konkurs, tak jak zrobili to w Sapporo Maciej Kot i Kamil Stoch. Kamil od jakiegoś czasu skacze wręcz doskonale, tak wiemy miał mini wpadkę w pierwszym konkursie w Sapporo ale drugi konkurs już wygrał. Nasz dwukrotny mistrz olimpijski szlifuje genialną formę na mistrzostwa świata w Lahti, a propos mistrzostw kursy na zwycięstwo Polski tak jaki pisałem poleciały mocno w dół z 3,50 na 2,75 jak widać jesteśmy zdecydowanym faworytem do złota ale wcale mnie to nie dziwi. Stoch w Pjongczangu już pokazał się z wyśmienitej strony wygrywając pierwszy trening skokiem na 142 metr z 23 belki, w drugim treningu zanotował 138 metrów z 21 belki przegrywając o tylko 0.1 punktu ze Stefanem Kraftem, jednakże Austriak skakał z 22 belki, więc Polak w konkursie bez wątpienia by prowadził. W kwalifikacjach Stoch jako jedyny skakał z obniżonej 21 belki i doleciał do 132 metra, z czołówki dobrze zaprezentował się również drugi z Polaków - Maciej Kot, który skoczył 134 metry ale z 22 pozycji najazdowej, Piotr Żyła skoczył przeciętnie bo 124 metry ale on niech znacznie lepiej skacze w konkursie. Warto tu też zaznaczyć, iż bardzo dobrze spisali się także Jan Ziobro zwycięzca kwali ze 134,5 metra oraz trzeci Dawid Kubacki 130,5 metra, obaj skakali z 22 belki, a poniekąd pomiędzy nimi właśnie, nieformalnie toczy się walka o czwarte miejsce do konkursu drużynowego w Lahti, więc obaj ostatnimi czasy znacznie się poprawili. Podsumowując Kamil Stoch będący w takim gazie będzie nie do pokonania, pierwsze miejsce dla niego jest wręcz pewne, ciekawie będzie natomiast w walce o resztę podium i ogólnie czołowe lokaty gdzie tak na dobrą sprawę według mnie powalczy aż siedmiu zawodników Stefan Kraft, Andreas Wellinger, Daniel Andre Tande, Maciej Kot, Peter Prevc, Piotr Żyła oraz zwycięzca kwalifikacji Jan Ziobro. Zapowiadają nam się bardzo dobre zawody, będzie bardzo ciasno, miejmy nadzieję, iż warunki będą równe dla wszystkich. Konkurs rozpocznie się o godzinie 12:00.

 

:minus: 200

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Koszykowka NBA
Godz: 2-00
spotkanie Minnesota Timberwolves - Cleveland Cavaliers
typ: Cavs -4,5
Kurs 1,94
Buk Unibet

Analiza:
Zbliżamy się powoli do weekendu gwiazd, ale jeszcze ci najlepsi muszą rozegrać kilka spotkań w sezonie regularnym. Liderzy konferencji wschodniej udają się do Minneapolis na mecz z Leśnymi Wilkami i moim zdaniem jadą po zwycięstwo. Zwycięstwo, których w ostatnich tygodniach na wyjazdach było mniej niż porażek. Jakoś trudno gra się Kawalerzystom ostatnio na wyjazdach, co prawdę mówiąc mocno mnie dziwi. Ich bilans w tym sezonie to zaledwie 56% (13 wyciestw i dwanascie porażek) co moim zdaniem wynik zdecydowanie za słaby jak na ten zespoł. Teraz jednak muszą zacząć się troche spinać, bo bardzo niebezpiecznie blisko za ich plecami zameldowali się Celtowie, którzy są już tylko -2,5 zwycięstwa za nimi i mocno naciskają głównie dzieki swietnej grze Thomasa. A gdzyby Cavs stracili pierwsze miejsce na rzecz Bostonu na wschodzie to byłaby nie lada sensacja. Dzis graja przeciwko młodzieżówce, czyli Minnesocie. To zespół do ogrywania młodych talentów, a takimi sa niewatpliwie Wiggins, Toews, LaVine (akurat tego ostatniego dziś zabraknie). Z pewnością można spodziewać się ofensywnego meczu, bo gospodarze nie są demonami defensywy, co moim zdaniem powinni wykorzystac liderzy Kawalerzystów - Irving i James (trzeci z liderów Love nie zagra z powodu kontuzji kolana). Ale Cavs w ostatnich dniach w wymianach zyskali jednego z najlepszych zadaniowców, czyli shootera Korvera, który już nieźle wkomponował się w zepsół. Ostatnie mecze między tymi zespołami to dominacja Cavs, ktorzy wygrali sześć ostatnich meczy, raz siedmioma punktami, resztę conajmniej piętnastoma. Nie spodziewam się aż takiej demolki, ale moim zdaniem handi proponowane przez buki jest mocno zaniżone. Stawiam na Cavs

 

:plus: 94

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Europa – Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real - Napoli
Typ: Over 2.5 + BTS
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365

Dla mnie ten typ to oczywista oczywistość. Po wypowiedziach Maurizio Sarriego jestem przekonany, że Napoli tutaj zagra swój futbol i napsuje sporo krwi lepszemu rywalowi. "Bezczelność jest tutaj nieodzowna. Będziemy cierpieć, ale najgorsze byłoby wyjście na murawę ze strachem." - powiedział Sarri. Azzurri są aktualnie w bardzo dobrej formie, w szczególności ofensywni gracze tacy jak Mertens, Hamsik czy Zieliński. Ostatnie 10 spotkań to 8 zwycięstw i dwa remisy. W 7 z nich padł over i BTS, w 8 BTS. Ofensywny styl gry drużyny z Neapolu powinien jednak bardzo odpowiadać Królewskim, którzy potrafią wyprowadzać genialne kontry. Nadal w ekipie Zizou zabraknie Bale'a, jednak kandydatów do zdobywania bramek jest wielu. Liczę, że oba zespoły pójdą na wymianę ciosów i będziemy świadkami emocjonująco widowiska.

 

:plus: 90

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Napoli
Typ: 1
Kurs: 1.60
Godz: 20:45

Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Na dzisiaj zapraszam wszystkich do kolejnych emocji związanych z Ligą Mistrzów. Na Estadio Santiago Bernabeu Real podejmie zespół włoski Napoli. Faworytem tego spotkania względem bukmacherów i wielu ekspertów są piłkarze z Madrytu.

Pod opieką francuskiego szkoleniowca Zidane Real gra naprawdę bardzo dobrze,co pokazują wyniki zarówno z tamtego sezonu jak i z tego. W lidze bardzo pewnie idą po mistrzostwo a w Lidze Mistrzów będą także waczyć o kolejny triumf w tym pucharze. Pod koniec ubiegłego roku sięgnęli po puchar w Mistrzostwach klubowych. W fazie grupowej LM Real grał z Borussia D., Legią oraz Sportingiem. Po sześciu spotkaniach mieli trzy remisy i trzy wygrane spotkania. Jeden z tych punktów stracili z Legią a z Borussią dwa razy doszło do podziału. Dzisiaj nie zagra Bale który od dłuższego czasu jest kontuzjowany oraz Danilo i Asensio.

Napoli natomiast w którym gra dwóch naszych reprezentantów radzi sobie bardzo dobrze w tym sezonie. Oczywiście w Serie A rządzi i dominuje już od kilku lat Juventus ae Napoli nie zawodzi i trzyma się cały czas w czołówce ligi. W fazie grupowej M grali z Benfica Dynamo Kijów i Besiktas i śmiem twierdzić,że była to najłatwiejsza ze wszystkich grup. Napoli na sześć tam rozegranych spotkań jeden raz przegrało,dwa zremisowało i trzy wygrało. Dopiero dzisiaj czeka ich prawdziwy sprawdzian z najlepsza ekipą globu.

Osobiście uważam,że zespół włoski nie ma najmniejszych szans na awans i w dzisiejszym spotkaniu Real powinien wypracować sobie zaliczkę żeby rozegrac spokojnie mecz rewanżowy. Gospodarze są ekipą lepsza pod każdym względem i mam nadzieję,że potwierdzą to dzisiaj na boisku. 

 

:plus: 60

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów

Godzinna: 20:45

Spotkanie: Real Madryt – Napoli

Typ: Real Madryt over 2.5 bramki

Kurs: 2.62

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Real wraca do swych ulubionych rozgrywek, chcąc być pierwszą ekipą która obroni tytuł. Faza grupowa w ich wykonaniu rewelacyjna nie była, poziom ofensywny jak zwykle w ich wykonaniu był bardzo wysoki, ale mocno szwankowała defensywa. Ostatnio z  formą też nie było najlepiej ale Zizou wreszcie ma do dyspozycji wszystkich 24 zawodników  co powoduje ogromna rywalizację na treningach z korzyścią dla wszystkich.  Tutaj za wiele nie ma co pisać Real jest taką ekipą że jak zagra na swoje intensywności to jest nie do zatrzymania szczególnie u siebie, według wiele tutaj ma być naciskanie na rywala przez 90 minut i zrobienie już dzisiaj kroku do awansu.   

Napoli jest ostatnio w świetnej formie, notując fantastyczną serię bez porażki, i to wszystko prezentując na boisku swój ofensywny styl.  To jest dla nich ogromny sprawdzian i test na to ich tak naprawdę stać. Ofensywnie to ten zespół ostatnio bardzo wysoka półka dlatego nie spodziewam się tutaj defensywny i czekanie bo to nie ich mocny punkty bo przy tej skuteczności są braki w defensywie szczególnie z mocnymi ekipami tych błędów jest naprawdę pokaźna ilość: Torino 5:3, Fiora 3:3, to wszystko dodatkowo przed własną publicznością.

Szczerze to nie wiem czego po tym spotkaniu się spodziewać, jeśli Real zagra swoje, ze swoją intensywnością to jest wstanie jak najbardziej załatwić sprawę już dzisiaj. Jak wspomniałem największym problemem może być dla nich defensywa, bo ofensywnie miejsca brakować nie powinno. Przypomniał mi się teraz mecz z Sevillą na Santiago Bernabeu w Pucharze Króla ze względu na to że te ekipy są do siebie podobne (Sevilla – Napoli) bazujące właśnie na wysokim pressingu i intensywności i właśnie grając swoją piłkę Real rozegrał wówczas najlepszy mecz w sezonie pokonując świetną ekipę Sampaoliego 3:0.  

 

:plus: 162

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Napoli
Typ:BTS TAK
Kurs: 1.65
Godz: 20:45
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

 

dzisiaj na stadionie Estadio Santiago Bernabéu dojdzie do pierwszego spotkania obu ekip w których faworytem jest zespół gospodarzy.Mój typ na dzisiejsze spotkanie to obie strzelą który wydaje mi się dzisiaj będzie najpewniejszym typem jeżeli chodzi o piłkę nożną.Real w tej edycji LM pokazał że potrafi dużo strzelać ale także dużo tracą a dzisiaj może mieć to duże znaczenie pod względem rewanżu we Włoszech.Napoli spokojnie stać na to żeby strzelić gola nawet nie przegrać dzisiejszego meczu .Real to wielka firma ma bardziej znanych zawodników ale nazwiska nie grają więc w mojej opinii Napoli dzisiaj napsuje dużo krwi Realowi.Gospodarze muszą sobie radzić bez Bale co będzie na pewno dużym osłabieniem po przeciwnej stronie większych osłabień nie ma.Goli dzisiaj z pewnością nie zabraknie powinniśmy obejrzeć dobre spotkanie gdzie Real będzie drużyną która będzie chciała zdominować spotkanie ale ta sztuka może nie do końca się im udać.Na pewno granie na gospodarzy po takim kursie nie ma większego sensu tym bardziej że w LM często są niespodzianki.

 

:plus: 65

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Napoli
Typ: 1/powyżej 2,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Przed nami kolejny mecz w ramach 1/8 ligi mistrzów. Tym razem jesteśmy w Madrycie, gdzie tutejszy Real Madryt podejmuje "Polskie" Napoli.
Tutaj krótko i na temat.
Real - główny faworyt do wygrania ligi mistrzów i nie ma co się oszukiwać nie polegną na Santiago Bernabeu z Napoli, co by nie mówić jest to tylko 2-3 drużyna w lidze Włoskiej.
Fakt są w bardzo dobrej formie ale z kim Oni wygrali ostatnio? z Bologna ? z Genoa czy z z Milanem, który już nie jest taką potęgą. Dziś będzie to ich prawdziwy wyznacznik na jakim poziomie są obecnie, z jednej strony życzę Zielińskiemu kapitalnego spotkania, Milika pewnie nie zobaczymy od 1 minuty ale kto wiem..
W Realu nie zagra jedynie nadal pauzujący G. Bale oraz Danilo, który nabawił się urazy w ostatnim meczu ligowym natomiast w Napoli jedynie L. Tonelli nie zagra więc obie ekipy w pełnym składzie - najmocniejszym.
Dziś jeżeli Napoli strzeli bramkę w Madrycie będzie już dla nich dobrą zaliczką przed spotkaniem u siebie, ale myślę, że Real strzeli ich więcej stawiam na 3:0/3:1 oczywiście dla Realu. Hala Madrid!

Przewidywalne składy obu ekip:
Real (1-4-3-3): Navas - Marcelo, Ramos, Varane, Carvajal - Modric, Casemiro, Kross - Ronaldo, Benzema, Lucas (Isco) - Mam nadzieję, że jednak zagra od początku Morata bo Benzema to wielkie Gó.... drewno.
Napoli (1-4-3-3): Reina - Ghoulam, Albiol, Koulibaly, Maggio - Zieliński, Diawara, Hamsik - Mertens, Insigne, Callejon (Milik)

Powodzenia.

 

https://obstawianie.com/topic/34198-liga-mistrzów-20162017/?p=990841

 

:plus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Saratov vs Khimki Moskwa
Typ: Pierwsza połowa -2,5 pkt-a Saratov
Kurs: 3,60
Bukmacher: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 15.02.2017/16:00
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/8ClaFMRA/#szczegoly-meczu
Analiza:
   Za kilka chwil rozpocznie się kolejna seria spotkań w Puchar VTB Promo. Te rozgrywki zrzeszają 13 zespołów z tego co widzę reprezentujących były Związek Radziecki. Drużyna gospodarzy zajmuje obecnie 10 miejsce, po piętnastu rozegranych spotkaniach, więc aby zbliżyć się do czołowej ósemki, która ma zapewniony awans do play-off muszą punktować w każdym spotkaniu, przynajmniej starać się. Saratov tydzień temu wygrało w Lidze Mistrzów z Oldenburgem, po pierwszej połowie prowadzili sześcioma punktami. Saratov ma znakomitą serię wygranych w tym roku na własnym parkiecie. Wraz z początkiem nowego 2017r. są niepokonani we własnej hali. Khimki w ostatniej kolejce EuroCup dość niespodziewanie przegrało po dogrywce z Bayernem Monachium. Pierwszą połowę przegrali ośmioma punktami, w regulaminowym czasie gry był wynik 72-72, jednak Bayern całkowicie zdominował dodatkowe pięć minut gry, wygrywając 24-2. Tak 24-2, Khimki zdobyło zaledwie dwa punkty. Mieli już wcześniej zapewniony awans więc ta porażka o niczym nie przesądziła. Khimki w Pucharze VTB są na czwartym miejscu, awans już raczej mają zapewniony więc uważam, że Saratov się dziś zepnie i zacznie w dobrym stylu spotkanie-powodznia

 

:minus: 200

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: :noga: Piłka Nożna - Anglia, Vanarama National League
Spotkanie:

Macclesfield Town FC 745.pngvs. 4743.pngBarrow AFC

Godzina: 20:45
Typ: 1X
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Znowu niższa liga angielska. Nie spodziewałem się, że bukmacherzy zafundują nam takie kursy na podwójną szansę. Stawianie przeciwko przegranej Macclesfield? Biorę to z pocałowaniem ręki! Mecz o "sześć punktów". Obie ekipy dzielą tylko trzy punkty i obie walczą wciąż o play-offy o awans. Macclesfield znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji, wygrali cztery z ostatnich pięciu spotkań u siebie, a w tym roku ogólnie przegrali tylko jeden mecz. Barrow wie jak pakować piłki do siatek rywali, bo strzelali co najmniej jedną bramkę w dziesięciu z ostatnich jedenastu meczów wyjazdowych. Mimo to ich bilans meczów na boiskach rywali wygląda dość słabo, bo 4-7-4. Widać wyraźnie tendencję do grania na remis na wyjazdach, bo to w meczach u siebie Barrow zdobywa najwięcej punktów.
Ale Macclesfield strzelało znowu w sześciu ostatnich domowych meczach. Ich forma oraz mecze u siebie robią na pewno większe wrażenie, goście nie wygrali żadnego z ostatnich pięciu meczów wyjazdowych. Jest to niższa liga, więc mogą teoretycznie dziać się różne cuda, ale wątpię, żeby gospodarze to przegrali, bo dla nich oznaczałoby to katastrofę i praktycznie odpuszczenie walki o awans.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DyscyplinaPiłłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern - Arsenal
Typ: over 1.5 w 1 połowie
Kurs: 2.50
Godz: 20:45

Bukmacher: bet365
Analiza:

 

Pierwsze spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów między kandydatem to tytułu czyli Bayernem oraz największym pechowcem ostatnich lat jeśli chodzi o losowania czyli Arsenalem. Typ trochę na przekór ostatnim wynikom spotkań obu zespołów oraz statystykom aczkolwiek kurs jak najbardziej zawyżony. Nie wydaje mi się, aby mecz rozpoczął się 15-minutowym badaniem przeciwnika, Bayern nie ma na co czekać i jeśli nie chce nerwówki w rewanżu, musi dziś nastrzelać a działa ma niezłe. Wydaje mi się więc, że od razu skoczą na rywala nie pozwalając Londyńczykom pograć. Z drugiej strony spodziewam się  podobnie otwartej gry - na potwierdzenie można wysunąć ostatni mecz Arsenalu z Hull w Premier League gdzie oglądało się to jakby w przyspieszonym tempie spod jednej bramki do drugiej z mnóstwem okazji podbramkowych. Arsenal także posiada... kontry i nawet pod mocnym naciskiem Bayernu może pokusić się o takową i ukuć faworyzowanych Monachijczyków. Spodziewam się otwartej gry z obu stron - Bayern musi mocno zacząć i zbudować przewagę w pierwszym meczu, Arsenal także bronić się nie będzie i jesli chce awansować, musi strzelić bramkę na terenie rywala. Dla mnie over.

 

:plus: 150

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy ( Regionalliga Sudwest )
Spotkanie: FC 08 Homburg - Eintracht Trier 05
Typ: 1
Kurs: 2.25
Data: 14.02.2017
Godzina: 19.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam do niemieckiej Regionalliga Sudwest.

W ciekawym spotkaniu na Waldstadion Homburg zmierzą się ze sobą o 3 ligowe oczka miejscowe Fußball-Club 08 Homburg-Saar a w gościach pojawi się ekipa SV Eintracht Trier 05.

FC 08 Homburg w tym sezonie ligowym w swoich 21 meczach zdobyło 29 punktów co daje obecnie 11 miejsce w tabeli ligowej zaś Eintracht Trier 05 plasuje się na przedostatniej 18 pozycji w lidze ze zdobytymi 16 oczkami w swoich 22 spotkaniach.

Gospodarze w tym sezonie ligowym na swoim terenie 4 zwycięstwa, 1 remis oraz 6 przegranych i bilans bramek 14-20 natomiast goście na wyjazdach 2 remisy oraz 9 porażek z bilansem bramkowym 8-23.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy owszem  w delegacjach zdobyli więcej oczek niż u siebie lecz z tak słabym zespołem na wyjazdach jak ich dzisiejszy rywal nie zdobyć kompletu 3 oczek to byłaby tragedia dla gospodarzy.

 

Link do wydarzenia:

 

http://www.flashscore.pl/mecz/jk31StbF/#szczegoly-meczu

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern - Arsenal
Typ: over 3.5 RR Arsenal
Kurs: 2.20
Godz: 20:45
Bukmacher: bet365
Analiza:

Wczorajszy dzień nie był dla mnie łaskawy, sen o CL i dwóch bramkach Barcelony odszedł w zapomnienie. Barcelona zagrała, jakby zostali w dwumeczu mieli 10-0. No trudno, karuzela kręci się dalej.

Na dzisiaj wybieram mecz Bayern - Arsenal. Kolejna para, która ma do siebie szczęście, z tym, że Bayern cały czas z innym trenerem, a na ławce Arsenalu bez zmian - Wenger. Wydaje mi się, że to będzie ciekawsze spotkanie od Real - Napoli. Cały czas w głowie mam 2013 rok, kiedy Arsenal przegrał u siebie 1-3 a na wyjeździe od 3' Giroud dał prowadzenie, ale ostatecznie skończyło się 0-2 i niestety Arsenal odpadł. Może gdyby Koscielny strzelił wcześniej, a nie w 86' to wszystko potoczyłoby się inaczej.. Jednak nie ma co gdybać!  Z Arsenalem, jak z pogodą, raz potrafią zrobić 13 RR w meczu z Chelsea, a raz 10 mniej w meczu z Hull. Dzisiaj prawdopodobnie będą grali z kontry, to Bayern będzie drużyną, która będzie w ataku pozycyjnym, cztery rożne dla Arsenalu wydają się być formalnością. Jeśli chcą coś ugrać w dwumeczu to dzisiaj nie mogą się tylko murować. Giroud skaczący do główki może napsuć trochę krwi obrońcom Bayernu i Ci w panice będą wybijać na rzut rożny.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - Portugalia
Spotkanie: Aquas Santas - ABC Braga
Typ: 2/2
Kurs: 2,05
Godz: 22:00
Bukmacher: OddsRing

Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, oferta która dzisiaj widnieje bardzo mnie zadowala gdyż w dyscyplinach które mnie najbardziej interesują można przebierać w spotkaniach. Dzisiaj zdecydowałem się na spotkanie które cały dzień chodziło mi po głowie, a więc mecz pomiędzy gospodarzami Aquas, a jednym z najsilniejszych zespołów ligi portugalskiej ABC Bragą który obecnie występują w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Najbardziej zastanawiający i nurtujący dla mnie jest wysoki kurs na zwyciestwo gości które dla mnie jest oczywiste, dlatego gram dzisiejsze spotkanie na 2/2 czyli wygrają pierwszą połowę jak i cały mecz po bardzo atrakcyjnym kursie. Przyjrzyjmy się nieco obecnej formie gospodarzy, ostatni mecz zremisowali po 23:23 z szóstą drużyną ligi Avanca, wcześniej pokonali ósmy Maia- Ismai 26:20, następnie ulegli trzeciej sile Benfice 27:19, oraz wysoko ograli Belenenses 23:36 jak widać forma bardzo w kratkę, a jeśli chodzi o czołówkę ligi to nie byli w stanie nawiązać walki. Teraz spójrzmy na moich faworytów tego spotkania z Bragi, ostatni mecz przegrali ale nie z byle kim bo wiceliderem najsilniejszej ligi francuskiej Nantes, w którym pokazali walkę i charakter i nie odnieśli sromotnej porażki, a momentami grali jak równy z równym dlatego wynik 29:34, wygrali w lidze z Belenenses 32:29, przegrali z obecnym liderem ligi Porto 32:30 po bardzo wyrównanym meczu na ich terenie, zremisowali z dobrze poczynającą sobie Madeira 26:26 oraz ograli Arsenal 32:39. Druga część sezonu się dopiero zaczęła, raptem zostało rozegranych trzy meczy, dlatego ABC Braga to drużyna która z meczu na mecz się rozkręca i napędza, dlatego nie daje większych szans po tak znakomitym spotkaniu z Nantes drużynie która przy mocniejszych zespołach ligi kompletnie sobie nie radzi.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Napoli
Typ: Real over 1.5 kartki
Kurs: 1.9
Buk: Bet365

 

Lecimy z kartkami bo uważam, że te dwie kartki zawodnicy Realu powinni wyłapać. Po pierwsze Napoli ma niezłą siłę z przodu i pewnie będzie sporo rajdów pod pole karne gospodarzy. Callejon, Mertens, Insigne, Hamsik no i nasz Zieliński powinni dzisiaj napsuć trochę krwi obronie królewskich. Po drugie Real te minimum dwie kartki łapie dość często, w weekend z Osasuna były dwa żólte kartoniki, z RSSS 3 żólte, Celta 1 kartonik i dwie z Malagą to czemu nie dziś. Ważny mecz, silny ofensywnie przeciwnik + ostro grająca obrona Realu z "Czerwonym Ramosem" na czele. Sędziuje Pan Damir Skomina ze Słowenii, który ma średnią 4.11 żóltych i 0.22 czerw na mecz.

 

:plus: 90

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darecki522 :plus: 90

baku193 :minus: 100

tsafack :minus: 100

RozbójnikAlibaba :minus: 200

sensejjag :plus: 94

Jacio :plus: 90

Robus1986 :plus: 60

jack13 :plus: 162

grabektyper :plus: 65

zibi16 :plus: 100

typer1407 :minus: 200

POA :minus: 100

Kettle :plus: 150

maer :minus: 100

Tony_Montana :minus: 100

TheReds :minus: 100

Cecrusher :plus: 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...