Skocz do zawartości

MARKET AGENT


Prorok

Rekomendowane odpowiedzi

Market Agent to panel badawczy, który daje nam możliwość szybkiego zarobku 2.30 euro tj. (10 zł)

bez wkładu własnego.

Jedyne co musimy zrobić, to zarejestrować się z tego linku:

 

                                                  ------- > KLIKNIJ TUTAJ <--------

 

 

1. Po ukończeniu rejestracji i wypełnieniu profilu, otrzymujemy natychmiastowo 1.50 euro.

2. Teraz pozostaje nam czekać na ankietę, która przychodzi maksymalnie do tygodnia, ja czekałem właśnie tydzień.

3. Po wypełnieniu ankiety otrzymujemy kolejne (0.6 euro), a w międzyczasie dostaniemy do wypełnienia uzupełnienie profilu, warte (0.2 euro). Łącznie zgarniemy (2.30 euro)

4. Wchodzimy w zakładkę "Giełda", wpisujemy liczbę punktów (0.1 pkt = 0.1 euro) oraz e-mail Skrill.

 

pre_1477505335__e-mai.jpg

 

 

 

5. Klikamy "Przelew" i na drugi dzień zgarniamy dychę.

6. Powiadomienie o ankiecie przychodzi na e-mail, a wypełnienie wszystkich danych, ankiety i uzupełnień maksymalnie 15 minut.

Edytowane przez Prorok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Widziałem, że tam parę osób się zarejestrowało z mojego linku, także Bóg zapłać  :ok:  

Dzisiaj sprawdzałem profil, to się nowa ankieta pojawiła u mnie, oni to w partiach przesyłają, także posprawdzajcie może wy też coś macie.

A Ci co jeszcze się nie rejestrowali, a są zainteresowani tym "przedsięwzięciem" to polecam się rejestrować z tego linku

 

 

 

              ----------> KLIKNIJ TUTAJ <----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, jest 1,7 EURO, jednak takiej kwoty nie można wpłacić do bet-at-home, więc teraz muszę czekać na ankietę, czas oczekiwania max tydzień? Może szybciej będzie do uzupełnienia, wypełnienia

 

i dwie ważne informacje: 

  • Do wykonania każdej transakcji potrzebne jest przynajmniej 200 punktów (=2 €)
  • Przelewy punktów bonusowych Marketagent.com na konta Skrill.com wykonywane są raz dziennie. Prosimy o wyrozumiałość, gdyż przelew środków może trwać do 24 godzin.
Edytowane przez typer1407
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Potwierdzam, jest 1,7 EURO, jednak takiej kwoty nie można wpłacić do bet-at-home, więc teraz muszę czekać na ankietę, czas oczekiwania max tydzień? Może szybciej będzie do uzupełnienia, wypełnienia

 

i dwie ważne informacje: 

  • Do wykonania każdej transakcji potrzebne jest przynajmniej 200 punktów (=2 €)
  • Przelewy punktów bonusowych Marketagent.com na konta Skrill.com wykonywane są raz dziennie. Prosimy o wyrozumiałość, gdyż przelew środków może trwać do 24 godzin.

 

Teraz jest okres przedświąteczny, więc jest ich na pewno więcej, ja miałem w tym tygodniu dwie, a łącznie uciułałem 3.20 euro, do tego z refów się uzbierało 4 euro. Także jak widać żaden interes to nie jest, ale na piwo od czasu do czasu się uzbiera. Nie nastawiajcie się, że tą kasę dostaniecie po tygodniu, bo na na innym forum czytałem, że niektórzy to pół roku czekali na pierwszą ankietę, więc to różnie z tym tygodniem bywa. Wszystko zależy od tego czy ktoś się kwalifikuje do ich szablonu i pewnie od jakiegoś losowania. Pamiętajcie żeby zawsze wpisywać w ich rubryki prawdę, bo prędzej czy później i tak was zweryfikują. Nawet w trakcie ankiety jak będziecie wypisywali głupoty albo rzeczy sprzeczne z tymi w profilu to wam zwyczajnie podziękują.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...