Skocz do zawartości

Progresja na plus ;)


shpaq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się z wami podzielić systemem bukmacherskim ;-)

Ja zarabiam około 200zł miesięcznie, ale można z tego "wyciągnąć" znacznie więcej :-D

Całość polega na obstawianiu czy plus w multilotku będzie liczbą parzystą czy nieparzystą. Dlaczego multilotek? Bo losowania odbywają się codziennie, co daje nam systematyczne wygrane.

 

 

Cały system oraz link do rejestracji u bukmachera dającego nam możliwość obstawiania loterii znajduje się BetGun.com

 

Gra polega na progresji.

W moich stawkach zysk wynosi około 6-7zł dziennie, co daje miesięcznie kwotę około 200zł.

Można też obliczyć własne stawki za pomocą wzoru:

x=(p+z):(k-1), gdzie: x-stawka, p- przegrana w poprzednich krokach, z-zysk, jaki chcemy osiągnąć, k-kurs zdarzenia

 

Pozdrawiam

 

P.S Nie martwcie się o bukmacherów, bo oni i tak zarobią swoje na zakładach sportowych :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Multilotek jest gra losowa, a tutaj nic nie widze wspolnego z zawodowym bukmacherstwem, progresja polegajaca na szczesciu, nie ma nic gorszego

2. Tylko jeden buk, po jakims czasie, od razu mowie, ze progresja bedzie nieoplacalna, musisz miec kilka bukow, aby skutecznie zarabiac ta metoda. Tym bardziej w BetGun, gdzie na starcie juz mialem klopoty grac kupony za 400zl

 

 

 

3)Stawianie:

 

SPOSÓB I:

 

Zakład polega na wytypowaniu, czy w danym dniu plus będzie parzysty, czy nieparzysty. Kurs to 1,75, czyli jeśli postawimy np 10zł, to wygramy 17,50.

Jednym z najskuteczniejszych sposobów gry jest progresja. Polega ona na stopniowym podwyższaniu stawki aż do momentu wygranej. Za współczynnik bierzemy 3, co oznacza, że kolejnego dnia stawka jest 3 razy większa niż dzień wcześniej.

Stawiamy na plusa parzystego, np 1zł, w przypadku wygranej otrzymamy 1,75zł, czyli będziemy 1,75zł do przodu.

Gdy przegraliśmy, kolejnego dnia stawiamy 3zł, co da wygraną w wysokości 5,25zł.

Ale zakładając czarny scenariusz, za 2 razem także przegraliśmy, więc na 3 dzień stawiamy 9zł. Jeśli wygramy, dostaniemy 15,75zł

Gdy od wygranej odejmiemy postawione pieniądze, to zobaczymy, że za każdym razem wychodzimy na plus :) W tym przypadku 15,75-9-3-1=2,75. Tyle wyniósłby zysk, gdybyśmy wygrali dopiero za 3 razem, zaczynając grę od złotówki.

Im większa kwota, od której zaczynamy grę, tym większy zysk. Lecz należy pamiętać o zostawieniu sobie odpowiedniego zaplecza finansowego, gdyby trzeba było dojść np do 5 szczebla ;)

A trzeba było jak na razie tylko raz ;)

Oto przykładowe stawki, można wziąć ich wielokrotność, wtedy zyski będą proporcjonalnie większe ;)

1. 1 -> 1,75

2. 3 -> 5,25

3. 9 -> 15,75

4. 27 -> 47,25

5. 81 -> 141,75

 

SPOSÓB II:

Jest to sposób gry na stały zysk.

Stawki dobieramy według wzoru s=(p+z):(k-1), gdzie s-stawka, p-przegrane na poprzednich szczeblach progresji, z- wymagany dzienny zysk, k-kurs zdarzenia

NP: gdy chcemy wygrywać 200zł miesięcznie, to nasz dzienny zysk powinien wynieść około 6,5zł

zatem stawki wyglądałyby następująco:

1. s=(0+6,5):(1,75-1)

s=6,5:0,75=8,66

2.s=(8,66+6,5):(1,75-1)

s=20,22

3.s=(28,88+6.5):0,75

s=47,17

4.analogicznie

s=84,72

5.analogicznie

s=169,44

Obliczenia są bardzo proste, wystarczy podstawić do wzoru kwoty wg własnych możliwości finansowych i oczekiwanych zysków ;)

 

4)Wypłaty:

Pieniądze można wypłacić na konto w MoneyBookers.com, PayMaker.eu lub na rachunek bankowy (chyba to jest najlepszy sposób, ja na razie wypłaciłem sobie 240 zł, pieniądze na moim koncie były następnego dnia po poleceniu wypłaty) :)

 

Pozdrawiam i Życzę wysokich wygranych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można rozbić te kupony na kilka mniejszych :bz: , ale ja nie o tym. Otóż aby grać tą metodą musisz mieć zaj.... wysoki kapitał. Pewnie wydaję Ci się, że seria Parzystych to 5 góra losowań pod rząd. Otóż nie, były już znacznie dłuższe serie, także nie wiem czy jak po raz 9 z rzędu wylosują parzysty to widmo bankructwa nie zajrzy CI w oczy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 1 month later...

Jeśli chodzi o mnie to ja około rok temu stawiałem dokładnie tak ja w temacie z 30zł wyszedlem na 110 :) aha i ktos tam mowil wyzej o dlugich seriach ktore padaly to nie prawda najwieksza seria jak dotad bylo cos kolo 7:P

 

Nie mowie ze to dobry sposob no ale jakos cos ugralem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Nieco odswieze temat, ale mam do Was pytanie.

 

Ostatnio wpadl mi do glowy pomysl, na gre progresja ale nie na remisy pilkarskie tylko na przelamania w tenisie. Graloby sie live ofc. Z tego co sprawdzalem po bukmacherach, kursy na przelamanie wsrod tenisistek podobnych poziomem wahaja sie od 2,10 do 2,70. Nie widzialem jeszcze meczu tenisowego kobiet bez przelamania. Przez ostatni tydzien analizowalem mecze tenisa kobiecego i wychodzi mi przelamanie tak mniej wiecej co 3-4 gemy. Oczywiscie chcac sie nieco ochronic to potrzebowalbym kapitalu gdzies na 7-8 poziomow.

 

Ostatnio majac 10 zl u buka z jakiejs promocji, postanowilem dla zabawy sprobowac tego sposobu. Troche fartem, ale udalo sie zrobic 25 zl w kilka minut.

 

Czy ktos gral juz takim sposobem, opiszcie moze jakies jego wady, oczywiscie poza "czarna seria"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na to nie grałem, normalna, standardowa progresja na podwojenie, etc. w moim mniemaniu jest to najgorszy system z wszystkich możliwych, typowo gamblingowy (hazardowy). Również sporo zależy od naszych oczekiwań, niektórych 100zł zysku na miesiąc nie rusza, innych 1k, a jeszcze innych 10k. Kapitał 7-8 poziomów wydaje się być cienką czerwoną linią, ponieważ wcześniej czy później trafi kosa na kamień. A główna wada jest oczywista....progresja :D Proponowałbym, np. grać 10 poziomów ale mieć 3 bankrolle np. i wpadce zaczynamy znowu od najniższej stawki, bo ciągłe stopniowanie nigdy nie będzie fajne albo próbować systemu d'amberta, etc. Na dłuższą metę nie wróżę wielkich sukcesów, ale żeby wygrac, trzeba grac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...