Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina : Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina : 22:00
Spotkanie : Barcelona-Atletico M
Typ : Przedział bramek 2-3
Kurs : 2.00
Bukmacher : Sportingbet
Analiza : Na jutro wybrałem spotkanie które na pewno będzie hitem w Hiszpańskiej ekstraklasie piłkarskiej, Barcelona bowiem na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Madryckiego Atletico. Gospodarze dla mnie jak i dla bukmacherów , którzy wystawiają kursy na to spotkanie są faworytem do dopisania sobie po 90 minutach kolejnych 3 punktów, Atletico nie zaczęło najlepiej obecnego sezonu w 4 dotychczasowych spotkaniach zdołało ugrać 8 punktów , wygrało 2 razy i 2 razy podzieliło się punktami, teraz na pewno i ligowe punkty łatwo im nie będzie, nie dośc że Barcelona również tych punktów bardzo potrzebuje żeby zmniejszyć przewagę Madryckiego Realu to jeszcze na tym stadionie Atletico nigdy dobrze się nie grało co pokazują poprzednie spotkania pomiędzy tymi dwoma zespołami w poprzednich sezonach , goście nie zdołali tutaj wygrać meczu od 2006 roku, łacznie na Camp nou oba zespoły mierzyły się ze sobą od 1998 roku aż 21-krotnie gospodarze mają dobry bilans bowiem aż 13 razy wygrywali 3 razy przegrali i 5 razy dzielili się punktami z zespołem ze stolicy kraju, według mnie tutaj do połowy będzie remis a na koniec zespołem lepszym okażą się gospodarze , stawiam na wynik 2:1 po końcowym gwizdku sędziego.

 

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-37?do=findComment&comment=972015

 

 

 

 

:plus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina : 20:00
Spotkanie : Real Madryt - Villarreal
Typ : 1/+2,5
Kurs : 1,60
Bukmacher : Sportingbet
Analiza :

Przed nami mecz historyczny a już tłumacze dlaczego, ponieważ jeśli Real Madryt wygra to spotkanie to pobije rekord zwycięstw z rzędu w lidze Hiszpańskiej, oczywiście rekord zabiorą Barcelonie więc to jest dodatkowa mobilizacja... 17 zwycięstw z rzędu robi wrażenie.
A teraz do meczu, najważniejsze 2 informacje! Do składu wracają C. Ronaldo i G. Bale, po delikatnych problemach nie ma już śladu i są gotowi na 100%.
Real Madryt u siebie dosyć łatwo wygrywa mecze z Villarrealem, prócz jednej wpadki w 2015 roku remis 1:1 od 8 lat Real wygrywa każde spotkanie z nimi, ogólnie jeszcze Villarreal nigdy nie wygrał meczu na Santiago Bernabeu.
Oczywiście Real jest liderem ligi, Villarreal na 6 pozycji jest z dorobkiem 8 punktów - 2 remisy i 2 zwycięstwa, 1:1 z Granadą, 0:0 z Sevillą, 2:0 z Malagą i 2:1 z Sociedad... Zaś Real 3:0 z Sociedad, 2:1 z Celtą, 5:2 z Osasuną i 2:0 z Espanyol.
W ekipie gości kontuzjowani są: R. Soldado, D. Bonera i C. Bakambu.
W Realu nadal brakuje K. Navasa i teraz kontuzji doznał Casemiro lecz nie jeden piłkarz jest w stanie go zastąpić, James np jest w świetnej formie.
Myślę, że Real wygra to spotkanie ale i również obejrzymy sporo goli, może i Villarreal strzeli.. Dlatego mój typ dnia to Zwycięstwo Realu i powyżej 2,5 gola w meczu.
Powodzenia.

 

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/?p=972074

 

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Futsal - Mistrzostwa Świata
Godzina : 00:30
Spotkanie : Rosja - Vietnam
Typ : Rosja (- 5)       <handicap 3-drogowy>
Kurs : 2.55
Bukmacher : Bet365
Analiza :

 

 

 

 

 

Futsal Mistrzostwa Świata spotkanie Rosja - Vietnam. Mistrzostwa rozgrywane są w Kolumbii także oba zespoły grają na neutralnym terenie. Zaczyna się faza play-off, a zwycięzca tej konfrontacji zagra z lepszym w meczu Hiszpania - Kazachstan.

Oba zespoły na tym turnieju rozegrały po 3 mecze. Ich wyniki prezentują się następująco:

 

spotkania Rosji:

 

- 6:4 Tajlandia

- 6:1 Egipt

- 7:1 Kuba

 

spotkania Vietnamu:

 

- 4:2 Gwatemala

- 1:7 Paragwaj

- 0:2 Włochy

 

Dzisiaj zmierzą się ze sobą dwa zespoły, które dzieli niewyobrażalna przepaśćjeżeli chodzi o poziom gry. Vietnam to drużyna która jest w tej fazie tylko i wyłącznie dzięki łasce Włochów, którzy w 3 meczu z nimi wystawili mocno rezerwowy skład, nastawiony głównie na to aby nikt nie zrobił sobie kontuzji, niż aby wygrać ten mecz w jakimś przyzwoitym stylu. Tak na dobrą sprawę to Paragwaj który nie jest jakąś mocną drużyną pokazał na co stać zespół Vietnamu (7:1).

Rosja natomiast w każdym meczu stwarza sobie mnóstwo sytuacji bramkowych, ich średnia goli na mecz to +6 bramki myślę że dzisiaj ją spokojnie podniosą. Wszystkie trzy zespoły z którymi dotąd się mierzyli w mojej ocenie prezentują wyższy poziom od Vietnamu. Uważam że Rosjanie dzisiaj sobie ostro postrzelają i strzelą z 7-8 bramek, oczywiście mogą stracić gola, ale max jednego. Kurs 2.55 na to że Rosja wygra minimum 6 golami zachęca, bo to jest kwestia tylko tego czy im się będzie chciała, ale w mojej ocenie, warto to pograć.

 

 

 

 

:plus: 155

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna PL/PP
Data, godzina: 21.09.2016 14:45
Spotkanie: Puszcza-Lechia
typ: Lechia over 2,5 gola
kurs: 2.65
buk:Betano

Popołudniu w Niepołomicach dojdzie do pojedynku 1/8 finału pucharu polski między 2 ligową Puszczą, a gdańską Lechią aspirującą o najwyższe cele w naszej ekstraklasie.
Obie drużyny spotkały się w tych rozgrywkach w zeszłym sezonie na wcześniejszym etapie, a lepszą drużyną okazała się Lechia pokonując Puszczę aż 1-5 grając w okrojonym eksperymentalnym składzie.
Puszcza w poprzedniej rundzie odprawiła Koronę Kielce po rzutach karnych, ale myślę że wiele to nie zmienia.Lechia w poprzednim sezonie została mocno sprowadzona na ziemie jeśli chodzi o europejskie puchary, i myślę że zagrają bez większych kalkulacji by się przybliżyć do najbliższego celu, którym bez wątpienia jest zdobycie pucharu polski.
W pojedynku sprzed roku, który dane było mi oglądać na żywo Lechia strzeliła 5 goli grając delikatnie powiedzieć na pół gwizdka, mecz nie był tzw. obroną Częstochowy ekipy Puszczy i myślę że podobnie może być i tym razem, nie wiem czy to był słaby dzień gospodarzy, czy po prostu Puszcza jest aż tak wygodnym rywalem dla Lechii, ale ryzykuję to drugie zwłaszcza że Lechia w chwili obecnej prezentuję się lepiej niż wtedy.

 

 

 

 

 

:minus: 150

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Primera Division

Godzinna: 22:00

Spotkanie: Granada – Ath. Bilbao

Typ: Ath. Bilbao over 1.5 bramki

Kurs: 2.00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Takim drużyną się nie odpuszcza  Granada dalej gra otwartą piłkę pozbawiona jakości w defensywie, zostawiające mnóstwo przestrzeni. Ta ich gra na tyłach nie zmienia się to jest najlepsze w tym wszystkim dziś na pewno też będzie bardzo ofensywie bo wracając do siebie walczyć o pierwsze zwycięstwo.  Ostatnio z Betisem wymiana ciosów 2:2 gdzie nikt nie był zainteresowany bronieniem a Granada ze stanu 0:2 zremisowała ten mecz, u siebie ostatnio porażka z Eibar który grał w 10 a strzelił dwie bramki w tym zwycięską w ostatnie minucie gdzie gospodarze poszli cała jedenastą do ofensywy i nadziali się na kontrę to pokazuje że parcie na zwycięstwo jest ogromne. Nie zmienia się jak wspomniałem jakość w defensywie ale widać poprawę w ofensywie, coraz lepiej rozumieją ten system i sposób gry no zaczynają wykorzystywać to co tworzą. Wracając jeszcze do destrukcji to dziś zabraknie trójki defensorów Lombana, Sauniera oraz Vezo.

Bilbao się rozkręca bo dwóch porażkach w pierwszych kolejkach zanotowali dwa zwycięstwa z La Coruna oraz Valencią.  Dla mnie ten zespół jednak trochę się cofnął nie ma tutaj już tyle jakość szczególnie u siebie i w destrukcji potrafią spore tych błędów popełniać na tyłach ale to tylko moje spostrzeżenia. Bo nie da się też ukryć że ta ekipa ma ogromny potencjał który jeszcze pokaże a widać że się rozkręcają. Dziś z takim rywalem defensywnie nie zagrają bo się nie da po prostu a dla mnie tacy gracze jak Aduriz, Inaki, Muniain, Raul Garcia będą siać ogromny zamęt w defensywie to mieszanka młodości, techniki, szybkości  na skrzydła i doświadczenia, siły w środku czyli idealne zestawienie by tutaj postrzelać.

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-37

 

 

 

 

:plus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Polski  
Data: 21.09.2016 r. 14::45
Spotkanie:
Puszcza    -    Lechia Gdańsk
Typ:  HT/FT 2/2
Kurs: 2.02
Bukmacher: Betsson
Analiza:

 

Wicelider Lotto Ekstraklasy Lechia Gdańsk podejmie dziś drugoligowca Puszczę Niepołomicę.

Lechia w wspaniałej formie, 19 punktów po 9 meczach w lidze i drugie miejsce. Ostanie dwa mecze z dość mocnymi rywalami wygrane, zaś Puszcza w nieco zniżkowej formie od 4 spotkań bez zwycięstwa. Puchar Polski to masa niespodzianek jak zazwyczaj to bywa, choćby we wczorajszym meczu GKS Jastrzębie odesłał z kwitkiem Górnik Łęczna.

Moim zdaniem Lechia wie o co walczy w tym sezonie droga do europejskich pucharów może być łatwiejsza przez

Puchar Polski niż przez ligę. Trener Lechii jednak dziś zdecydował się na troszkę rezerwowy skład w porównaniu do tego sprzed kilku dni przeciwko Lechowi. Jednak jestem przekonany, że drugi skład Lechii jest zdecydowanie silniejszy od Puszczy. Stawiam na łatwe zwycięstwo Gdańszczan.

 

Puszcza Niepołomice: 22. Andrzej Sobieszczyk - 3. Michał Czarny, 4. Łukasz Furtak, 7. Marcel Kotwica, 8. Ifeanyi Uwakwe, 10. Maciej Domański, 14. Kamil Łączek, 17. Bartosz Żurek, 18. Damian Lepiarz, 23. Piotr Stawarczyk, 28. Michał Mikołajczyk

 

Lechia Gdańsk: 77. Damian Podleśny - 2. Rafał Janicki, 3. Jakub Wawrzyniak, 4. Aleksandar Kovacević, 5. Steven Vitoria, 14. Piotr Wiśniewski, 17. Lukas Haraslin, 19. Marco Paixao, 28. Flavio Paixao, 38. Milen Gamakow, 41. Paweł Stolarski

 

http://obstawianie.com/topic/20483-puchar-polski/?p=972119

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Spotkanie: Sociedad - Las Palmas
Data: 21.09.2016 22:00
Typ: X2
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365

Analiza:

 

Sociedad na Estadio Municipal de Anoeta podejmie dziś zespół Las Palmas.

Goście bardzo dobrze zaczeli ten sezon - po  4 kolejkach mają na koncie 9 punktów (3-0-1) i tylko raz stracili punkty z Sevilla a był to mecz wyjazdowy (2:1)  w tym meczu Las Palmas prowadziło do 89 minuty. W 88 minucie  drugą żółtą kartkę a w konsekwencji dostał  Bigas.

Goście zagrają dzis bez Livala ,Artinesa i Hernana.

Gospodarze natomiast wystąpią bez Pauzującego za kartki Zaldua oraz Agiretxxe.

Nie wystąpi również S.Canales.

Dla Leganes Sociedad to bardzo dobry rywal - nie przegrali od  3 wyjazdowe meczów z Sociedadem.

Drużyna z Sociedad zdobyła w tym sezonie jak narazie 4 "oczka" .

Na swoim obiekcie zremisowali z Espanyolem 1:1 oraz przegrali z Realem Madryt 0:3.

Stawiam na to że goście nie przegrają tego spotkania.

 

link:

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-37

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Włochy – Serie A)
Mecz: Genoa - Napoli

Typ: liczba bramek w meczu  – over 3,5

Kurs: 3,07

Bukmacher: OddsRing

Data: 21.09.2016  godz: 20:45

 

Analiza:

 

We włoskiej Serie A dojdzie dzisiaj do ciekawego meczu pomiędzy Genoą a Napoli. Na podstawie dotychczasowych występów obu zespołów w tym sezonie można się tu spodziewać wielu goli i wysokiego overa.

Genoa gra bardzo ofensywnie, w ustawieniu 3-4-3. Przekłada się to na wiele okazji bramkowych i wysokie wyniki poszczególnych spotkań. W meczach u siebie Genoa pokonała 3:2 Lecce w Pucharze Włoch i 3:1 Cagliari w lidze. Na wyjazdach wygrała 3:1 z Crotone i uległa Sassuolo 0:2. Mamy zatem aż trzy wysokie overy, ale jeśli przejrzeć statystyki tych wszystkich spotkań to widać że nie ma tu przypadku, Genoa stwarza w każdym meczu wiele okazji.

Napoli pod wodzą trenera Sarriego już w poprzednim sezonie grało niezwykle ofensywnie i widowiskowo. Odejście Higuaina niczego tu nie zmieniło, skuteczny jest nasz Arek Milik, a świetną robotę w środku pola robią Hamsik, Mertens czy Callejon. Napoli w każdym z pięciu rozegranych w tym sezonie oficjalnych meczów strzelało przynajmniej dwa gole a poza wyjazdem do słabego Palermo zawsze też jakiegoś gola traciło. W taktyce trenera najważniejsza jest ofensywa, bardzo odważnie grają też boczni obrońcy i ewentualne kontry rywali są wkalkulowane. Najważniejsze by samemu strzelić więcej goli od rywala.

Spotkają się dzisiaj dwa zespoły nastawione na grę do przodu i zdobywanie goli. Powinno to być ciekawe widowisko i myślę że jest duża szansa na gole.

 

http://obstawianie.com/topic/23815-serie-a/page-27?do=findComment&comment=972137

 

 

 

 

:minus: 150

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania


Spotkanie: Barcelona - Atletico


Typ: Która drużyna pierwsza zdobędzie 7 rożnych? Żadna


Kurs: 1.8


Godz: 22:00


Bukmacher: Bet365


Analiza


 


Dlaczego gram ten typ praktycznie kieruje się czystą teorią, Altetico potrafi grać na Barcelone, a Barcelona skupia się na wielu podaniach na flanki dlatego przeważnie wbiajają wiele rożnych, jednak


Atletico dobrze czyta ich grę i dlatego są w stannie utrzymać piłke na własnej połowie, Atletico też pewnie będzie atakowało i powinien być to wyrównany mecz widze tutaj nawet faworyta w ekipie z Madrytu


Ogólnie mecz powinien być wyrównany i nie licze tutaj na mase akcji oraz goli dlatego własnie gram taki typ


 


 


http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-37?do=findComment&comment=972126


 


 


 


 


 


:minus: 100


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy


Spotkanie: Werder - Mainz


Typ: Mainz DNB


Kurs: 1.69


Godz: 20:00


Bukmacher: Unibet


Analiza: 


Ciężki sezon czeka bremeńczyków. Wiosną udało się uniknąć degradacji (2 pkt nad kreską), teraz po 3 kolejkach jest 0 "oczek" i zawstydzający bilans bramkowy: minus 10. O ile pogrom z Bayernem można zaliczyć do normy, tak porażkę w pucharze z dość anonimowym Lotte - zdecydowanie nie. Na domiar złego kiepściutko wygląda sytuacja kadrowa, szczególnie z przodu. Nie postrzelają najwyżej wycieniony Kruse, Johansson ukarany w poprzedniej kolejce za niesportowe zachowanie, weteran Pizarro, Bartels i Eilers. Poza tym Gnabry, Caldirola i Garcia, a także nie w pełni sił - Bargfrede. Na szpicy osamotniony Junuzovic, który lisem pola karnego nie jest. Bauer nie gra na swojej pozycji. 


W Moguncji widać stabilizację pod wodzą trenera Schmidta, która pracuje półtorej roku. Wiosną wywalczono europejskie puchary. W miniony weekend cenne zwycięstwo w Augsburgu (1:3), wcześniej remis z St'Etienne w LE, aż 4 gole zaaplikowane Hoffenheim i tyle samo straconych w szalonym meczu. Wstydu nie przynosi na pewno porażka 1:2 z BVB na SI Park. Ekipa Ł. Piszczka wygrywa przecież ostatnio różnicą 4-6 bramek. Absencje raczej wśród grających nieco mniej. Rozwijający się wciąż Samperio (31 meczów w Bundeslidze 15/16), który na razie mógł pograć tylko w DFB Pokal (poważniejszy uraz kolana), Rodriguez oraz Latza (0 występów 16/17) z tych, którzy na plac gry mają szanse. 


 


 


 


 


:plus: 69


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Francja


Spotkanie: Rennes - Marseille


Typ: X2


Kurs: 1.62


Godz: 21:00


Bukmacher: Unibet


Analiza:


Za chwile kolejny mecz szóstej kolejki ligue 1, dziesiąty Rennes podejmuje piętnastą Marsylie. Marsylia zaczeła sezon poniżej oczekiwań ale w zasadzie od dwóch lat zaczeło być to normą. Niestety nie jest to juz ta drużyna co kilka lat temu. Na razie bilans spotkan w tym sezonie 1-2-2 i 5-5 w golach. Rennes nie co lepiej 2-1-2 i te z 5-5. Jak dla mnie wychodzi tu remis. Nie chce mi sie wierzyć ze piłkarze z Prowansji przegraja 3 mecz z rzedu na wyjeździe bo niestety dwa juz dostali od Nice i Guingamp. Rennes nie jest w super formie choć u siebie na dwa mecze wygrali obydwa z Nancy i Caen po 2-0. Marsylia po mimo problemów finansowo- kadrowych musi w koncu zaskoczyc i grac jakiekolwiek minimum poniewaz z reguły roznice punktowe w lidze francuskiej nie sa duze i kilka punktow moze zaważyć albo o spadku albo o dostaniu sie pucharów. Kazdy mecz jest wazny. Przelamanie zlej passy na pewno mialoby wpływ na polepszenie dosc napietej sytuacji w Marsylii. Kontuzjowani sa Diarra i Diaby a wiec defensywa dziurawa no ale z tego co wiem jeszcze spory czas marsylia bedzie grac bez nich. Nie wyobrazam sobie by nic z tym nie zrobiono, zmiennicy musza stanac na wysokosci zadania bo moze sie okazac z Marsylia nie odrobi straty z pocztaku sezonu i kolejny sezon bedzie stracony. Mysle ze jednak bedzie inaczej i dzis Marsylia nie przegra tego meczu.


 


 


 


 


 


:minus: 100


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...