Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 18:30
Spotkanie: Liverpool-Leicester
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs: 2.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Na jutro moim zdaniem najpewniejszym spotkaniem będzie rywalizacja zespołów Liverpoolu z Leicesterem. Gospodarze obecnie są na 11 pozycji w ligowej klasyfikacji i tak jak ekipa przyjezdnych w 3 dotychczasowych spotkaniach zdołali zgromadzić tylko 4 punkty. Liverpool jednak w przeciwieństwie do swoich jutrzejszych rywali na swoim stadionie nie rozegrał jeszcze ani jednego spotkania w obecnym sezonie 4 punkty wywalczył po wygranej z Arsenalem Londyn , remisie z Tottenhamem oraz niespodziewanej porażce z zespołem beniaminka z Burnley. leicester natomiast nie mial aż tak mocnych rywali do tego punkty zbierał tylko na swoim stadionie. Gospodarze dla mnie są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie , do tego goście już w przyszłą środę zaczynają rywalizację w Lidze Mistrzów więc myślę że tamto spotkanie będzie dla nich znacznie ważniejsze niż gra w lidze z zespołem Liverpoolu. Gospodarze mają znacznie lepszy bilans w starciu z zespołem z Lester bowiem w poprzednich 5 grach zanotowali 4 wygrane oraz 1 remis , bilans bramkowy 7:3 na korzyść :The Reds" jutro stawiam na pewną wygraną zespołu Liverpoolu tak do połowy jak i na koniec spotkania.

 

 

http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/page-56?do=findComment&comment=967402

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super League

Godzinna: 13:35

Spotkanie: Hebei - Gangzhou

Typ: over 3 azjan

Kurs: 2.35

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

W ekipie beniaminka budowanego za ogromne pieniądze udało się zawodnikom zwolnić trener, tam od dłuższego czasu zaczęto przegrywać byle by pozbyto się opiekuna który miał konflikt z zawodnikami.  Nowy opiekun to spore chyba zaskoczenie Manuel Pellegrini skuszony ogromnym pieniądza przejął zespół.  Powinno to zdecydowanie wobec tego ruszyć w ofensywie gdzie takie gwiazdy jak Lavezzi, Gervinho, Kakuta, Aloisio jestem przekonany że dostaną kredyt zaufania i swobodę bo ma być to zespół strzelający i grający do przodu przy takich transferach i postawienie na Chilijczyka też jest tego dowodem.  Jestem pewien że wróci ta jakość w ofensywie którą prezentowali na początku seoznu a nawet moim zdaniem będzie lepiej.  Tak naprawdę gdyby nie ta seria porażek to mógłby to być mecz o mistrza ale trzeba się skupić na odrobieniu strat do podium a do tego potrzeba zwycięstwa.

Guangzhou gdzieś się zatrzymał w ostatnim czasie w trzech kolejkach zdobył zaledwie dwa punkty i przewaga nad wiceliderem stopniała do 6 oczek.  Coraz więcej jest problemów w defensywie w pięciu ostatnich delegacjach zawsze tracili bramki i to nawet z zamykającym tabele Yatai które jest beznadziejne w grze ofensywnie.  Ofensywa też ostatnio z furą pecha, mnóstwo sytuacji Hangzhou Greentown i nic nie chciało wpadać, widziałem to spotkanie i widać że te ostatnie wpadki spowodowały ze jest tutaj ciśnienie na powrót do gromienia rywali, napierali bardzo ostro rywala nawet kosztem ogromnych luk w defensywie i to od samego początku, mieli też sporo szczęścia że nic nie stracili.  Jestem przekonany że drugiego meczu z tyloma zmarnowanymi sytuacjami to nie powtórzą, bo szansa jak zwykle na zdobycie bramek będą mieli sporo, bo kreowanie to nie jest żaden problem tej ekipy.

Gospodarze będą dziś całkiem inną ekipą, z zaangażowaniem i ta jakość w ofensywie o której wspomniałem będzie dziś widoczna, goście zawsze groźni w ofensywie przez 90 minut w każdej sekundzie są wstanie strzelić bramkę a po ostatnich wpadkach ciśnienie jest ogromne na przełamanie serii, remis ich nie będzie interesował.

http://obstawianie.com/topic/9125-ligi-azjatyckie/page-11

 

 

 

:zwrot:ZWROT

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Hiszpania – Primera Division)
Mecz: Sevilla – Las Palmas

Typ: liczba bramek w meczu  – over 3,5

Kurs: 2,30

Bukmacher: Unibet

Data: 10.09.2016  godz: 18:15

 

Analiza:

 

Na stadionie Ramon Sanchez Pizjuan Sevilla podejmie w sobotę Las Palmas. Mecz zapowiada się bardzo atrakcyjnie i spodziewam się, że padnie w nim wiele bramek.

Sevilla od tego sezonu ma nowego trenera, którym jest Jorge Sampaoli. Argentyńczyk zasłynął z sukcesów z reprezentacją Chile, którą nauczył niezwykle ofensywnej, ryzykownej gry, opartej na wysokim pressingu, i żywiołowych atakach z udziałem wszystkich graczy. Obecnie próbuje narzucić podobny styl gry w Sevilli, co zaskutkowało już kilkoma badzo ciekawymi meczami z udziałem tego zespołu: 2:2 w Superpucharze Europy z Realem, przegrane wyraźnie, ale po grze lepszej niż wskazywałby wynik mecze o Superpuchar Hiszpanii z Barceloną czy niezwykły mecz ligowy u siebie z Espanyolem wygrany 6:4. Niejako przerwą od tak intensywnej gry był bezbramkowy remis na wyjeździe z Villarrealem, ale myślę że u siebie Sevilla nie będzie zwalniać tempa i znów pokaże atrakcyjne, ultraofensywne nastawienie.

Tym bardziej, że Las Palmas też rozpoczęło sezon bardzo widowiskowo. Wygrane 4:2 na wyjeźdze z Valencią i 5:1 u siebie z Granadą pokazują dużą siłę ofensywną tego zespołu. Jeśli na Ramon Sanchez Pizjuan też podejmą rękawicę to będziemy mieli naprawdę bardzo ciekawy mecz, w którym padnie wiele goli. W każdym razie wszystko na to wskazuje – oba zespoły bardzo dobrze czują się w ataku, jednocześnie zostawiając sporo miejsca na kontry rywali.

 

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-36?do=findComment&comment=967512

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina pilka nozna EK
Godzina 20:30
Termalika-Legia
Typ 1
Kurs 4.2
betano

Idę w ten zakład z prostego powodu.Legia za cztery dni inauguruję rozgrywki w elitarnej Lidze Mistrzów i jakoś nie wierzę że towarzyszy im mniejszy dreszczyk emocji niż przed rewanżem z Dundalk przed którym przecież mieli zaliczkę z wyjazdu aż 2-0 a w ligowej kolejce poprzedzającej rewanż z Irlandczykami byli bliscy pogromu wystawiając rezerwy, przegrywając u siebie z Arką 1-3, tak samo przecież przegrali z Łęczną 1-0 przed pierwszym spotkaniem z Irlandczykami i tracili punkty we wcześniejszych fazach.Termalika to oczywiście średniak ligowy, dosyć nieobliczalny, mogą przegrać z każdym (przegrali z Pogonią 5-0) jak i pozytywnie zaskoczyć jak przed tygodniem Lechię w Gdańsku, dodajmy do tego że Termalika Legię już zdążyłą ustrzelić w zeszłym sezonie.Słoniki zremisowały na Łazienkowskiej 1-1 i ograły u siebie Legię aż 3-0.Oczywiście to tylko piłka, ale aż grzech nie spróbować zagrać w stronę gospodarzy.

 

 

:plus: 250

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Regionalna Zachód


Spotkanie : Rodinghausen - Monchengladbach II


Data: 10.09.2016  godz: 14:00


Kurs: 2.30

Typ: 2

Bukmacher: Bet365


 


Witam i zapraszam na spotkanie 8 kolejki Ligii Regionalnej pomiędzy Rodinghausen a Monchengladbach II. Gospodarze dzisiejszego meczu zajmują obecnie 12 miejsce z dorobkiem 7 pkt bilans 2-1-3 bramki 6-8. Ostatnio drużyna dospodarzy są w dobrej dyspozycjii po 2 zwycięstwach z rzędu 2-1 z Dusseldorf II (dom) i 0-1 z RW Essen (wyjazd) dziś będą chcieli zatrzymać faworyzowany zespół Monchengladbach II.  Ale nie ma co ukrywać czeka ich trudne zadanie mimo że grają u siebie gdzie przegrali już 2 spotkania a grużyna gości jest nie pokonana na wyjazdach. Ostatnio pomiędzy tymi zospołami padł remis 0-0. 


Teraz czas na drużynę faworyta według mnie zespół gości. Obecnie Wicelider tabeli z dorobkiem 16 pkt bilans 5-1-0 bramki 15-4 i mają tyle samo pkt co Lider drużyna Dortmundu II.  Są w znakomitej formie 3 zwycięstwa z rzędu i do dość wyrazne 0-2 RW Essen , 3-0 z Schalke II i 4-2 Wattenscheid. I nie ma wątpliwości kto tu jest faworytem spotkania , grają bardzo ofensywną piłkę , bardzo skuteczną strzelili 15 bramek to mówi samo za siebie. Na wyjazdach 3 zwycięstwa komplet pkt bramki 7-1


moim zdaniem kurs na drużynę gości jest bardzo duży 2.30 w Bet365 i można zagrać spokojnie na nich. Myślę że wygrają  i podtrzymają tą znakomitą passę. Pozdrawiam  


 


http://obstawianie.com/topic/20513-2-liga-i-ligi-niższe/page-10#entry968271


 


 


 


:plus: 130


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - la liga


Spotkanie: FC Barcelona - Deportivo Alaves


Typ: Barcelona - 3.5 ha


Kurs: 2.55


Godz: 20:30


Bukmacher: Bet365


Analiza:


 


Po przerwie reprezentacyjnej wracają rozrywki piłkarskie w całej europie. Ja na dziś wybrałem mecz w którym jest zdecydowany faworyt i w którym pytanie nie brzmi jaki będzie wynik, a jak wysoko Barcelona zdoła pokonać beniaminka z Alaves. Moja propozycja to handicap -3.5 goli w stronę (co chyba nie dziwi) Barcelony.


Co prawda w drużynie z Camp Nou dziś nie zagra Luis Suarez, ponadto kontuzje eliminują z gry Mathieu, Iniesta i Andre Gomes, dodatkowo niepewny jest również występ Messiego ale myślę,że będzie to okazja do pokazania się innych.  Przede wszystkim swoje umiejętności w końcu będzie mógł zaprezentować Neymar ale również nowy nabytek Paco Alcacer czy dobrze spisujący się w okresie przygotowawczym Arda Turan. Ponadto nie oszukujmy się Alaves to beniaminek i ciężko spodziewać się by sprawili jakieś kłopoty Dumie Katalonii na Camp Nou, choć pamiętajmy, że z Vicente Calderon potrafili wywieźć punkt. Tutaj jednak według mnie zadanie jest jeszcze trudniejsze, bo Barcelona po prostu u siebie nie zwykła tracić punktów, ba raczej przyzwyczaiła nas do tego, że swoich rywali dość wyraźnie ogrywają, przykład - pierwsza kolejka i wygrana z Betisem Sewilla 6:2. Myślę więc, że kolejne zwycięstwo 4 bramkami jest realne tym bardziej, że Barcelona raczej nie powinna tracić w kolejnych spotkaniach u siebie po 2 bramki a po 5-6 strzelić z takimi rywalami jak Alaves są jak najbardziej strzelić. Jeśli chodzi jeszcze o sytuację kadrową Alaves to dziś nie zagra Feddal, natomiast niepewni występu są Llamas i Pantić. Podsumowując nie spodziewam się kolejnej niespodzianki w wykonaniu Alaves (jak w pierwszej kolejce z Atletico Madryt) a raczej dość efektownej wygranej gospodarzy.


 


http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/?p=969902


 


 


 


:minus: 150

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Hokej na lodzie LM 

Spotkanie: Farjestad - MKS Cracovia
Typ: Over 6.50
Kurs:1.80
Godz: 15:00
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dzisiaj ostatnie spotkanie Cracovii w lidze mistrzów  , dla naszych zawodników jest to mecz o zachowanie twarzy i w sumie poza wysoką porażką w pierwszym meczu 7-2 ze Sparta później było już nieco lepiej porażka z Farjestad 5-1 oraz 5-4 w Pradze na pewno wstydu nie przyniosło! Dzisiaj na pewno będzie trudniej gospodarze już praktycznie na starcie rozgrywek ligowych w optymalnej formie wygrana da im pierwsze miejsce w grupie tuż nad Sparta . W zespole Cracovii widać już mocne zmęczenie tym startem sezonu bo mecze LM do tego eliminacje IO jest kilka kontuzji do Szwecji pojechali bez   Macieja Kruczka, Patryka Noworyty oraz Dawida Maciejewskiego. Dzisiaj z konieczności w obronie zagra napastnik Petr Sinagl. Liczę na wysoką wygraną Farjestad i że linia zostaną wypełniona !

 

 

 

 

:plus: 80

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Ligue 1

Spotkanie : Lille   -   AS Monaco

Data: 10.09.2016, 20:00

Kurs: 3,60
Typ: 2

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Jedno z najciekawszych spotkań 22 Kolejki Francuskiej Ligue 1. Lillie które jeszcze nie tak dawno biło się o miejsca pucharowe - a aktualnie zajmuje 12 pozycje zmierzy się na stadionie Stade Pierre Mauroy który może pomiescić 50 tysięcy kibiców z zespołem z księstwa Monaco - AS Monaco. Drużyna z Księstwa Monaco ma nie najlepszy bilans ostatnich meczów z Lillie w roli gościa bowiem ostatni raz wygrali w tej roli w 2007 roku (0:1).Z kilku jednak powodów według mnie należy spodziewać się zwycięstwa podopiecznych  Leonardo Jardima. Przede wszystkich różnica klasowa piłkarzy z Monako. Począwszy do bramkarza - między słupkami stoi Chorwat Danijel Subasic. W obronie należy wyróżnić nazwiska Carvalho i Kurzawy, pomoc opiera się na kapitanie drużyny, Jeremym Toulalanie oraz Joao Moutinho. Za zdobycze bramkowe odpowiadać mają Martial i Lacina Traore. Nie należy oczywiście zapominać o nowym nabytku AS Monaco, mianowicie o Włochu egipskiego pochodzenia - Stephanie El Shaarawym. Zespół Leonardo Jardima dość niespodziewanie, ale też zasłużenie pokonał w ostatniej kolejce u siebie PSG nie mając przewagi w posiadaniu piłki, ale wykorzystując oba z dwóch strzałów celnych na bramkę przeciwnika, a także samobójczy gol Auriera. Drugiego gola w tym sezonie w lidze strzelił Brazylijczyk Fabinho, który trafił też dwukrotnie w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Wszystkie gole padły jednak po rzutach karnych. W wyjazdowym spotkaniu z Niceą piłkarze Lille szybko dali się zaskoczyć rywalom tracąc bramkę już w trzeciej minucie, ale do przerwy udało im się wyrównać i wynik utrzymali do końca. Gola na wagę remisu zdobył kapitan drużyny i lewy obrońca Franck Beria, dla którego było to czwarte trafienie w lidze. Bez gola pozostaje sprowadzony ze Swansea Portugalczyk Eder, bohater finału Euro 2016 zaliczył już jednak dwie asysty w trzech spotkaniach.

 

 

 

:plus: 250

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna: ANGLIA: Premier League - Kolejka 4

Spotkanie:  Manchester Utd      -              Manchester City

10.09.2016 13:30

Typ: 1

Kurs:  2,45

Bukmacher: Betsson

Analiza: Dzisiaj o godzinie 13 30 odbędzie się spotkanie w angielskiej Prmier League pomiędzy zespołami Manchesteru United i Manchesteru City.Jest to niezwykle ciekawe spotkanie na które czeka cały świat. Za sterami obu zespołów są Mourinho i Guardiola co nadaje tym derbom niebywały klimat. Po trzech kolejkach oby dwa zespoły zgromadziły komplet punktów. Manchester United pokonał kolejno Bournemouth, Southampton i Hull. Natomiast gracze City pokonali Sunderland, Stoke i West Ham United. Ostatnie spotkania pomiędzy tymi zespołami były bardzo wyrównane. W pięciu ostatnich spotkaniach dwa razy wygrali gracze United raz padł remis i dwa razy wygrali gracze Manchesteru City. Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie bardzo intensywne z wieloma sytuacjami oraz wspaniałymi akcjami. O wyniku może dzisiaj zadecydować dyspozycja dnia. W mojej opinii w teatrze marzeń dzisiaj wielkie zwycięstwo ma szansę odnieść ekipa Mourinho. Mój typ na to spotkanie to 1:0

http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/page-56

 

 

 

 

:minus: 150

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna Serie A

Data, godzina: 10.09.2016 18-00

Spotkanie: Juventus - Sassuolo

typ: Juventus -2.5 

kurs: 3.55

buk:  bet365

 

Analiza:

Po meczach reprezentacyjnych wracamy na ligowe boiska. We włoskej Serie A trzecią kolejkę zaczną mistrzowie z Turynu, którzy podejmą rewelację z poprzedniego sezonu Sassuolo. Faworytem są oczywiście gospodarze meczu, ktorzy zgodnie z przewidzeniami sezon rozpoczeli od dwoch zwyciestw z Fiorentiną i Lazio, czyli zespołami z którymi na pewno łatwo się nie gra, stąd dwa minimalne zwycięstwa Juventusu. Swietnie w sezon wszedł przede wszystkim Khedira, ktory w kazdym z ligowych meczy zanotował trafienie. Puki co mecze na ławce mecze rozpoczyna najgłośniejszy transfer tego lata Higuain, ale jak już wchodzi to na boisku sporo sie dzieje i to właśnie Argentyńczyk zapewnił trzy punkty w meczu z Violą. Dziś spodziewam się Gonzalo w wyjsciowym składzie, bo on jako jedyny z trójki napastników nie pojechał na kadrę i zapewne duet bedzie tworzył ze swoim rodakiem Dybalą. Cięzko wytypować jak bedzie wyglądała linia pomocy, która jest najmocniej obsadzoną formacja w druzynie mistrzów Włoch. Nawet brak Marchisio czy sprzedaż Pogby, bo już szykuje się jego następca, ściągnięty rok temu z Marsylii Lemina. Polityka transferowa Juventusu to w ostatnich latach prawdziwy wzor do nasladowania, bo zdecydowana większośc transferów to bardzo dobre posunięcia. Efektem tego jest absolutna dominacja na krajowym podwórku oraz coraz lepsze wyniki na arenie międzynarodowej. W tym roku to znów murowany faworyt do Scudetto i dzisiejszy mecz z Sassuolo to tylko mały kroczek do pokonania w perspektywie całego sezonu. A ci raczej nie powtórzą wyniku  z poprzedniego sezonu, gdzie zajeli niespodziewanie szóstą lokate w tle zostawiając takie ekipy jak Milan, Lazio czy oba zespoły z Genoi. W Turynie nigdy nie grało im sie dobrze i do domu zawsze wracali na tarczy, nie potrafili do tego nawet strzelić na Juventus Stadium gola. Moim zdaniem dzis bedzie  podobnie i po raz kolejny gorą bedzie Juventus

 

 

 

:minus: 200

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Polska I liga
Data, godzina: 10.09.2016 18-00
Spotkanie: Sosnowiec - Kluczbork
Typ: 1/+2,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Sportingbet

Przed nami mecz w I lidze gdzie główny kandydat do awansu czyli Zagłębie Sosnowiec podejmować będzie MKS Kluczbork. Zagłębie zajmuje 2 pozycję w tabeli ze stratą 1 oczka do Wigier natomiast Kluczbork zajmuje 15 miejsce z dorobkiem 5 punktów czyli o 10 oczek mniej niż Sosnowiec.
Sosnowiec u siebie póki co 3 mecze = 3 zwycięstwa - 1:0 z Pogoń Siedlce, 2:0 z Sandecja Nowy Sącz i 2:1 z Górnikem Zabrze natomiast Kluczbork na wyjeździe 3 mecze = 3 remisy - 0:0 Wisła Puławy, 1:1 z Stal Mielec i 1:1 z Pogoń Siedlce. Jeśli patrzymy na przeciwników to Sosnowiec miał trudniejszych rywali. 
W tamtym sezonie o dziwo to Kluczbork w starciu z Zagłębiem zdobył 4 punkty na 6 remis u siebie i zwycięstwo na wyjeździe 2:0. Dziś Zagłębie będzie chciało się zrehabilitować za tamtą porażkę, po drugie będą chcieli mieć u siebie 4 mecze = 4 zwycięstwa i po 3 będą chcieli zwiększyć serię meczy bez porażek na 5 meczy.
Jedyne osłabienie w Sosnowcu jest brak bramkarza Szumskiego lecz zastąpi go Fabisiak który jest regularny w swoich interwencjach, miał nie grać Dudek lecz wszystkie znaki wskazują, że jednak zagra. W tym meczu stawiam na zwycięstwo Zagłębia i powyżej 2,5 gola w meczu.
Powodzenia.

 

http://obstawianie.com/topic/23742-polska-i-liga/?p=969978

 

 

 

:plus: 125

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 18:30
Spotkanie: Liverpool-Leicester
Typ: Liverpool wygra i obie strzelą
Kurs: 3.40
Bukmacher: williamhill

Analiza: Narazie obie ekipy spisują sie poniżej oczekiwań w tym sezonie.W tym meczu dlatego postawią wiele by atakowac i strzelać gole myślę że bramek będzie tu co nie miara a zwycięży ekipa Jurgena Klopa. Juz na poczatku rozgrywek wróżyłem słąbszy start i nawet finisz mistrzóœ Angli czyli Leister. Zeszły sezon był dla nich niesamowity, ten już nie będzie taki jak zeszły bowiem większość drużyn inaczej podchodzi już do Leister. Każdy chce ich pokonać bo są mistrzami a do tego jakoś bez formy są pzrede wszystkim Vardy ale także i reszta MAhrez także nie gra już tak błyskotliwie. Liverpool jednak myślę że będzie w czołówce w tym sezonie więc dziś warto rozpocząć marsz w góre tabeli, powinien wreszcie się Firmino przebudzić a także inni zawodnicy.

 

 

 

 

:plus: 240

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Hiszpania

FC Barcelona vs Alaves

Typ - 1 polowa over 1.5 gola

Kurs - 1.80

Bet365

10.09.2016 / 20:30

 

3 kolejka w PD.

Po nudnej przerwie reprezentacyjnej wracaja duzo ciekawsze rozgrywki ligowe.

Zdecydowanym faworytem meczu jest Barca,ktora jednak wciaz nie wydaje sie miec stalej formy.

Oczywiscie jak na razie w meczach o punkty Barca wygrywa regularnie,jednak patrzac na zawodnikow katalonskiej ekipy nie mozna powiedziec,ze zawodnicy prezentuja sie rowno.Glownie mam tu na mysli Suareza,ktory w meczu z Betisem zagral kapitalnie a na wyjezdzie nz Bilbao marnowal 1000% okazje,nawet na pusta bramke nie mogl trafic.

Dzisiaj powinno byc podobnie jak w meczu z Betisem,gdzie padlo az 8 bramek.

Barcelona na Camp Nou klepie az milo patrzec a Alaves nawet autobus dzisiaj nie uratuje.

W koncu bedziemy mogli zobaczyc trio Messi-Suarez-Neymar,dodatkowo pewnie zadebiutuje Paco.

Za 3 dni zostanie zainaugurowana nowa edycja LM,na Camp Nou zawita Celtic,ktory tak jak Alaves bedzie skazany na porazke.

 

O Deportivo rozpisywac sie nie trzeba.Zespol awansowal z drugiej ligi ale raczej zawitaja tam spowrotem za rok.

Dzisiaj wyjda z ustawieniem defensywnym,gdzie glownym zadaniem bedzie gleboka defensywa.

Jak na razie zanotowali dwa remisy,zaskakujacy jest ten z Atletico na Calderon,gdzie skonczylo sie na sporej niespodziance,jednak Atletico niemrawo weszlo w sezon dopiero teraz sie przelamali pokonujac Celte 4:0.

W poprzedniej kolejce bezbramkowo zremisowali z Gijon u siebie po nudnym meczu.

 

Barcelona bez problemu powinna strzelic minimum 2 gole w pierwszych 45 minutach.

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania


Spotkanie: Barcelona - Alaves


Typ: Alaves poniżej 3,5 rożnych


Kurs: 1.65


Godz: 20:30


Bukmacher: Bet365


Analizia


 


Bardzo fajny kurs na taki typ Barcelona to drużyna która kontroluje piłke, Alaves to beniaminek który już sprawia niespodzianki jakim był remis z Atletico Madryt ( Drugi Leicester ? ) ale w tym meczu Barcelona


z pewnością nie dopuści Ich do własnego Pola karnego, Alaves w wspomnianym meczu z Barceloną zdobyło tylko 2 rzuty rożne a Barcelona w kontroli piłki jest o wiele lepsza od Atletico więc typ powinien wejśc bez problemu


Barcelona z Betisem straciła tylko dwa rożne co jeszcze bardziej utwierdza mój typ . Powodzenia


 


http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-36?do=findComment&comment=969902


 


 


 


:plus: 65


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...