Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna Copa Argentina

Godz: 01:10

Spotkanie Newells- Old Boys- Deportivo Moron

Typ: Przedział bramek 2-3

Kurs 2.10

Buk Sportingbet

Analiza: Wybrałem spotkanie w ramach Pucharu Argentyny ,  pomiędzy ekipami Newells Old Boys oraz Deportivo Moron, Gospodarze naturalnie są faworytem do zwycięstwa oraz awansu do dalszej fazy tych rozgrywek , grać będa tutaj na swoim stadionie co na pewno też jest ich następnym atutem w starciu z zespołem z niższej klasy rozgrywkowej , który jest obecnie na 4 pozycji w swojej lidze i ostatnio miało dobrą serię kilku wygranych i tylko 1 porażki, w poprzedniej rundzie wyeliminowali aldosivi 0;1 i awansowali do dlaszych gier , ekipa gospodarzy wygrała aż 5:2 z zespołem Sansisena i myślę że teraz już tak łatwo wygrana nie przyjdzie bowiem goście też grać w piłkę potrafią, gospodarze na swoim stadionie w poprzednich 10 meczach zanotowali sporo remisów,ale też tylko 1 porażkę i to na pewno jest dla nich wielki plus bowiem Liga Argentyńska jest bardzo wyrównana, moim zdaniem w tym meczu do połowy gospodarze będą prowadzili jednym golem a na koniec okażą się zespołem o dwie bramki lepszym, stawiam na dokładny wynik 2:0 dla zespolu Newells Old Boys, myślę że goście nie będą się stresowali tym meczem pucharowym bowiem jak na swoje możliwości i tak zdołali zajśc wysoko.

 

http://obstawianie.com/topic/19490-argentyna/page-7?do=findComment&comment=965482

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Kostaryka, Primera Division, Campeonato Invierno
Spotkanie: Municipal Liberia - CS Cartagines
Typ: 2 HT (X = zwrot)
Kurs: 2.18
Bukmacher: Unibet
Godzina: 04:00

Analiza:

Na dziś Kostaryka, Primera Division..

Hmm.. tak szczerze mówiąc to takie mam przeczucie, że będzie tu niespodzianka do przerwy i ten remis może nie paść tylko któraś drużyna doprowadzi do przerwy jedną bramką a po przerwie druga się weźmie i to wygra lub zremisuje.. ale kit z tym przeczuciem.. Liberia na trawie swojej oczywiście podejmie Cartagines.. Gospodarze na 6 rozegranych do tej pory meczy wygrali zaledwie 1 raz, również raz  przegrali a 3 razy dzielili się punktami. 4/6 spotkań do przerwy kończyło się remisem do przerwy. Goście natomiast sezon rozpoczęli fatalnie bo pierwsze spotkanie przegrali 1:0 z Limon'em. Później notowali już tylko remisy i zwycięstwa a konkretnie 2 wygrane i 3 remisy. Do przerwy na 6 spotkań remis był w dwóch spotkaniach natomiast w 4 prowadzili do przerwy.. Jak oba teamy grały ze sobą praktycznie na 5 spotkań w czterech do przerwy były remisy. Myślę, że dziś właśnie moje przeczucie będzie dobre i to właśnie goście poprowadzą dzisiejsze spotkanie przynajmniej do przerwy..

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

http://www.flashscore.com/match/40ZUm7y6/#match-summary

 

 

 

:zwrot:ZWROT

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - Olimpiada mężczyzn
Godzina: 00:00
Spotkanie: USA - Australia
Typ: Powyżej 185,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W tym meczu stawiam na overowe spotkanie. Mega ofensywni Amerykanie dla których obrona nie istnieje najchętniej to Oni by atakowali non stop i rzucali raz za 3 punkty a drugi raz piękne wsady które nie raz już oglądaliśmy. Amerykanie rozegrali już 2 spotkania na olimpiadzie i oczywiście w 2 spotkaniach oglądaliśmy dużo punktów z Chinami 119:62 co daje nam łącznie 181 punktów i z Wenezuelą 113:69 co daje nam 182 punkty.
Z drugiej strony mimo wszystko również ofensywna Australia który niespodziewanie wygrała 2 pierwsze spotkania na olimpiadzie z faworytami do medalu Francuzami 87:66 i z Serbią 95:80. Widać, że Australijczycy potrafią grać w koszykówkę i potrafią narzucać tych punktów też całkiem sporo.
Obie ekipy spotkały się ze sobą 2-krotnie dotychczas, oba spotkania wygrali oczywiście Amerykanie w stosunku 113:73 i 119:86.
To, że Amerykanie rzucą ponad 100 punktów to jest u nich "codzienność" a Australia powinno dorzucić również swoje czyli jakieś 80+ punktów.
Obie ekipy są pewne awansu już. Australijczycy będą chcieli dotrzymać kroków Amerykanom a tylko i wyłącznie mogą dotrzymać kroków ofensywą bo nie wierze, że zatrzymają Amerykanów swoją obroną słabą i być może im się to uda ale tylko do pewnego czasu. Potem odskoczy USA jak to bywa w każdym spotkaniu.
Liczę na bardzo dużo punktów w tym meczu co nie będzie żadną niespodzianką. Powodzenia.

 

http://obstawianie.com/topic/34351-io-rio-2016/?p=965605

 

 

 

 

:plus: 90

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis M, challenger Trnava
Godz: 11:00
Spotkanie: R.Jebavy - M.Michalicka
Typ: 1
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365

Bukmacherów wyraźnie "poniosło" z kursami na to spotkanie. 26-letni Czech Jebavy miał wprawdzie 2-letnią przerwę z powodu kontuzji kolana, jednak przed przerwą grał dwukrotnie z Michalicką. Oba spotkania były niezwykle wyrównane, toczone na dystansie 3 setów, a Panowie wygrali po jednym meczu. O Jebavym można wspomnieć iż posiada znakomite warunki fizyczne (190cm wzrostu), że clay to jego ulubiona nawierzchnia oraz to, że na "świeżości" jest w stanie ponownie ograć Michalickę. 29-letni Michalicka (285 ATP) w dodatku nie imponował ostatnio formą, wygrał jedynie 2 z 10 rozegranych spotkań na clayu, a rywale nie byli zbyt wymagający.

 

 

 

 

:minus: 200

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - IO
Godz: 16:30
Spotkanie: Polska - Egipt
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Expekt

Analiza:

Aż takiego kursu na Polaków z Egiptem się nie spodziewałem. Chociaż na razie na igrzyskach zawodzimy, to myślę, że spokojnie jesteśmy w stanie sobie poradzić z afrykańską ekipą. Jak do tej pory Egipt dwukrotnie pozytywnie zaskoczył, ale ze Słowenią kurs przeciwko nim był w okolicach 1.15, a ze Szwecją 1.35. Teraz mamy 1.6 i to już jest coś. Polacy w meczu z Niemcami zaprezentowali się dużo lepiej niż z Brazylią. Było widać poprawę gry w obronie, choć nadal było sporo mankamentów. Były momenty, w których już mieliśmy Niemców w zasięgu, ale zadecydowały błędy indywidualne i niewykorzystane sytuacje. Myślę, że dzisiaj już uda się poprawić skuteczność defensywy, a i nasi bramkarze zagrają na lepszym procencie. Jeżeli zaczniemy bez większych błędów ten mecz, to powinniśmy wypracować sobie w końcu jakąś przewagę. Wtedy będzie się grało naszym łatwiej. Niestety często mamy jednak tendencje do przegrywania początków, dlatego proponuję również zagrać sobie łamańca na Polaków. Wydaje mi się jednak, że w dzisiejszym meczu zanotujemy kolejny progres w obronie, a to spowoduje, że przy utrzymaniu formy w ataku powinniśmy spokojnie poradzić sobie z Egipcjanami, którzy już i tak ugrali dobry wynik na tych igrzyskach. Teraz kiedy dostaliśmy zimny prysznic i wylała się pierwsza fala krytyki nasi powinni zagrać bez większej presji i pokazać na co ich stać. Liczę również, że Tałant będzie kazał uruchomić grę skrzydłami i wykorzystamy dobrze dysponowanego do tej pory Daszka. Po cichu mam nadzieję również na występ Mariusza Jurkiewicza. Trener pytany na konferencji o to czy zagra odpowiedział "zobaczymy", więc jakaś szansa jest.

 

 

 

:plus: 60

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Towarzyski

Godzinna: 17:30

Spotkanie: Jokerit – SKA St. Petersburg

Typ: over 5.5

Kurs: 2.25

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Gospodarze przystępują do trzeciego sezonu w KHL, dwa pierwsze udane ale liczy na więcej po potencjał kadrowy był na świetny wynik. W tym sezonie sporo zmian odszedł bramkarz, dwóch defensorów, oraz najwięcej ubytków w ataku. Przyszli oczywiście nowi ale trener będzie to musiał w ataku poukładać a tutaj też mamy nowe nazwisko  Jukkaa Jalonen, który zna dobrze zespół z Petersburg bo dwa razy był trenerem tej ekipy czyli zna realia tej ligo a to bardzo ważne. Cóż tu więcej dodać Jokerti chyba tak mocne personalnie nie jest jak w dwóch pierwszych sezonach ale…

W takim zespole jak SKA brak mistrza to porażka, wobec tego mamy rewolucję kadrową która dotyczy jednak tylko ofensywny. Na bramce i defensywnie bez zmian  mimo odejścia dwóch graczy. Jeśli chodzi rewolucję ofensywną to tutaj ogromne wzmocnienia w tej chwili całe cztery formacje będą mega groźne. Jeśli chodzi o nowe nazwiska to przyszli z NHL Datsjuk, Plotnikov, V.Tikhonov ta dwójka dwa sezony temu grała w KHL, doszła także dwójka bardzo zdolnych z ogromnymi umiejętnością Khokhlachev oraz Prokhorkin to wszystko z resztą z poprzedniego sezony wygląda imponująco. Trzeba będzie to wszystko poukładać jak najszybciej a to zadanie powierzono fachowcowi najwyższej klasy Olegs Znaroks.  Te wszystkie zmiany moim zdaniem oznaczają że tutaj będzie ogromne parcie na bramki ale co tutaj się dziwić w takim zestawieniu, problemem może być i to sporym ilość traconych bramek.

Gospodarze maja za sobą tylko dwie gry towarzyskie, po których ciężko wyciągać wnioski, ale na pewno to nie będzie ich atut, tym bardziej ze jak wspomniałem SKA bardzo mocna w ataku i z każdym meczem te ustawienia powinny lepiej wyglądać. Z drugiej strony jednak rywal nie za bardzo się przykłada do takich gier i potrafi się pobawić jak z Sochi.  Przed rokiem też rozegrali dwa mecze towarzyskie oba wygrane przez SKA 5:3, powinno być też overowo dzisiaj tym bardziej że SKA mocniejsza w ataku ale jak tez opisałem wyżej bez wzmocnień w defensywie co nie wiem czy dobrze wróży mimo tak świetnego ataku, Jokerti też było wówczas z większą ilością gier. 

http://obstawianie.com/topic/33322-mecze-mi%C4%99dzynarodowe-turnieje-kwalifikacyjne/

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: Piłka ręczna

Spotkanie: Brazylia vs Niemcy

Typ: 2(-4.5 Niemieckiej drużynie)

Kurs: 2.70

Godz: 21:40

Bukmacher: Bet365
Analiza: W dzisiejszym meczu na IO w piłce ręcznej ciekawy mecz jest na koniec dnia. Brazylia gospodarze podejmują Mistrzów Europy Niemców. Brazylia to przeciętna drużyna, mają jedynie paru zawodników na dobrym poziomie; najbardziej znanym jest chyba Toledo z Wisły Płock. Niemcy mają młody skład a także paru doświadczonych graczy. Brazylia nie poradzi sobie z Niemcami i moim zdaniem tutaj będzie przewaga blisko 10 bramkowa ale zagram zachowawczo i -4.5 bramek. Niemcy zagrali dobry mecz z Polską a także w 1 meczu z Szwecją. A Brazylia z Polakami dobry mecz a raczej to Polscy szczypiorniści słaby mecz rozegrali.. a drugi mecz Brazylii ze Słowenią to dramat... W 1 połowie przegrywali już bodajże 6bramkami co jest wynikiem bardzo dużym, późnie gonili ale tylko na 3 bramki i Słowenia pewnie wygrała. A porównując Słowenie i Niemcy to widać przepaść...

http://obstawianie.com/topic/34350-io-rio-2016/?do=findComment&comment=965343

 

 

 

:minus: 150

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - IO
21:40 Brazylia vs Niemcy
Typ: 2/2
Kurs: 1,95
Buk: Unibet

Analiza:
Na dzień dzisiejszy przygotowałem bardzo ciekawe wydarzenie z piłki ręcznej na IO w Rio. Będzie to ostatni mecz w dniu dzisiejszym pomiędzy gospodarzami Brazylią a Niemcami. Mój dzisiejszy typ to wynik do przerwy jak i końcowy na jednych z faworytów do złotych medali Niemców. Pierwszy mecz Brazylia grała z naszą reprezentacją, gdzie pokazali walkę i charakter pewnie pokonując nas 34:32, kolejnym przeciwnikiem na drodze gospodarzy byli Słoweńcy którzy w ostatnim czasie grają bardzo dobrze zarówno w obronie jak i ataku stąd nie dziwi mnie ich wygrana 31:28. Mistrzowie Europy potwierdzają swoją klasę grając bezbłędnie zarówno w obronie jak i ataku, również doświadczenie i klasa zawodników niemieckich jest nie porównywalna z szczypiornistami Brazylii. Dwa mecze wygrane są już na ich koncie z Szwecją 32:29 i naszą reprezentacją również 32:29. Uważam że dzień dzisiejszy będzie potwierdzeniem moich słów i przypieczętowaniem awansu Niemców do dalszej fazy turnieju.

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna, Capital One Cup

Godz: 20:45

Spotkanie Bristol Rovers  -  Cardiff

Typ: 2

Kurs 2.25

Buk: Bet365

Analiza:

Dzisiejsze spotkanie pomiędzy Bristol Rovers a Cardiff City kończy 1/64 Capital One Cup. O 20:45 na stadionie Memorial Stadium Bristol miejscowa drużyna podejmować będzie Cardiff City F.C..Zespoły nie błyszczą znakomitą formą. lecz to podopieczni Russell'a Slade'a mają prawo czuć się faworytem w tym spotkaniu, ponieważ w żadnym bezpośrednim spotkaniu nie odnieśli porażki, trzykrotnie wygrywali i jeden raz zremisowali z zawodnikami Darrell'a Clarke'a. Ponadto zaczęli obecny sezon Championship od remisu, natomiast gospodarze wysoko przegrali, bo aż 3:1. Drużyna przyjezdnych wysoko zakończyła poprzedni sezon a więc powinni prezentować lepszą piłkę oraz być bardziej skutecznym zespołem.

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Międzynarodowe turnieje klubowe, Copa Sudamericana
Spotkanie: DVO Anzoategui - Sport Huancayo
Typ: BTS
Kurs: 2.20
Bukmacher: Betfair
Godzina: 23:45

Analiza:

Na dziś jeszcze rozgrywki Copa Sudamericana..

Jako, że mój wcześniejszy typ został podliczony jako zwrot podaję jeszcze raz nowy...

Przed drużyną z Anzotegui ciężki mecz bowiem do łatwych należał nie będzie. Przyjezdni z Peru grać w piłkę potrafią i też będą chcieli wygrać to spotkanie.

Obie ekipy aktualnie rozgrywają ligowe mecze Anzotegui gra w Primera Division w Wenezueli, gdzie spisuje się na obecną chwilę w miarę dobrze natomiast przyjezdni za chwilę zakończą ligowe mecze na obecną chwilę są na 4 miejscu. Anzotegui na ostatnie 5 spotkań wygrało 3 razy 1 remis i raz przegrali na te spotkania tylko 2 razy padł BTS . Ekipa z Peru na ostatnie 5 spotkań 3 razy był BTS a bilans taki sam jak gospodarzy. Oba zespoły jeszcze nigdy wcześniej ze sobą nie grały więc myślę, że walka będzie zacięta a i bramki na pewn oteż tutaj zobaczymy bo na 0:0 na pewno się nie skończy. Myślę, żę spokojnie każda z drużyn po jednym golu ustrzeli.. Jak ktoś chce może zagrać delikatnie na over 2,5 gola...

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

http://www.flashscore.com/match/vg6MI723/#match-summary

 

 

 

 

:plus: 120

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...