Skocz do zawartości

[Zamknięty] ATP - Umag - Kitzbühel - Gstaad - Waszyngton


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

vegeta-croatia-open-umag_dz6q25kz4b121a9

Konzum Croatia Open Umag

ATP World Tour 250

Umag, Chorwacja
18.07.2016 - 24.07.2016

Clay

Pula nagród: €520,070

 

 

generali_open_kitzbuehel.png

 

Generali Open
ATP World Tour 250

Kitzbühel, Austria
18.07.2016 - 23.07.2016
Clay

Pula nagród: €520,070

 

Swiss-Open-Gstaad-150.jpg

 

Swiss Open Gstaad
ATP World Tour 250

Gstaad, Szwajcaria
18.07.2016 - 24.07.2016
Clay

Pula nagród: €520,070

 

 largeimage_1045.jpg

Citi Open
ATP World Tour 500

Waszyngton, USA
18.07.2016 - 24.07.2016
Hard

Pula nagród: $1,877,705

 

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aljaz Bedene - Nikola Cacic

Typ: Nikola Cacic +1.5 seta

Kurs: 3.45

 

Witam serdecznie po krótkiej przerwie. Na dziś przygotowałem ciekawy typ z tenisa nieco ryzykowny ale jak dla mnie z dużą szansą na wejście. Mianowicie 1 runda turnieju ATP w Chorwackim Umag i spotkanie "Brytyjczyka" Aljaza Bedene kontra Serb Nikola Cacic. Faworytem tego spotkania jest Bedene według bukmacherów, dobra dobra rozumiem ale wystawić na niego kurs 1.08 to już chyba lekka przesada bo przecież żadnych wirtuzoem tenisa to on nie jest, ba ostatnio dostaje same bęcki od każdego. W Wimbledonie szybkie 0-3 od Gasqueta, ostatnio próbował swoich sił w Bastad to odpadł w 2 rundzie z Brownem. Cacic natomiast zajmuje obecnie 761 miejsce w rankingu ATP tutaj dostał od organizatorów dziką kartę w kwalach i przeszedł je jak burza. Dużo o nim nie można powiedzieć ale jest to młody jeszcze zawodnik i być może wszystko jeszcze przed nim. Dzisiaj jak dla mnie ma dużą szansę awansować dalej bo Bedene to straszne drewno w tenisie. Co ciekawe obaj panowie mierzyli sie ze soba w 2013 roku w turnieju w Trenczynie wtedy kiedy jeszcze Bedene reprezentował swój kraj i Bedene wygrał wtedy to spotkanie po 3 setach. Dzisiaj również uważam że bedzie to wyrównane spotkanie i ide w strone doga. Lekka stawka ale warto jak dla mnie próbować. Polecam i powodzenia!

 

Bukmacher: Unibet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...