Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, widzę, że sporo jest tego spamu o darmowe bony do Bet-at-home i spin, że nie możecie sobie złapać kodu dlatego postanowiłem przedstawić wam sposób na zdobycie kodu PSC, którym możecie sobie zasilić bukmachera. Tym sposobem można zdobyć kod PSC o wartości 20, 30, 50 lub 100zł oczywiście im większa wartość kodu tym więcej czasy trzeba będzie poświęcić, natomiast kod PSC 20zł można zdobyć w 5-6h.

 

Wyjaśniam o co chodzi, wchodzimy na stronę https://dogry.pl/zakładamy konto i zaczynamy zbierać pkt, które w sklepie możemy wymienić na nagrody jedną z nagród są kody PSC i pierwszy taki kod o wartości 20zł możemy dostać za zebranie 2599pkt. 

Zdobycie tych pkt osobiście zajeło mi jakieś 5h z hakiem. Po założeniu konta w serwisie dogry założyłem przez ich strone konto w WoT i WoWS, później ściągamy te gry i wypełniamy po trzy zadania za które dostajemy pkt, po wypełnieniu zadań z obu gier dostaniemy 2400pkt, po czym wystarczy zapisać się do tej promocji Odbierz stroje sportowe od #Reebok następnie potwierdzić meila i dostajemy 300pkt, razem mamy 2700pkt więc możemy zamówić sobie kod PSC o wartości 20zł.

 

Mam nadzieję, że pomogłem i temat nie zostanie zamknięty :)

 

Będę wdzięczny za rejestrację z mojego refa: 

https://dogry.pl/?reflink=1dd0-100865424

 

W razie czego pisać chetnie wszystko wytłumaczę i pomogę, przy rejestracji z mojego refa proszę o podanie nicku to przedstawię wam opcję na PSC 100zł w kilka dni :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nic trudnego praktycznie wbjanie poziomu i wygrywanie bitew w grze.

 

Jak sobie wejdziesz w jakaś gre przez ten serwis to masz do niej od razu forum przykładowo World of Tanks https://dogry.pl/world-of-tanks/qaas/668/misje/?sort=

wystarczy pogrzebać na tym forum od gry i jest pełno tematów o tych pierwszych trzech zadaniach.

Edytowane przez Folari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej pkt jest z gier jak sam chyba widzisz, polecam te samoloty War Thunder czy jakoś tak 600pkt, a bardzo szybko idzie wygrać te 5 bitew. Do tego ja osobiscie zbieram pkt na ogladaniu tych trailerow jest tam 7pkt za playliste ale jak odpale wszystkie 14 naraz + wlacze sobie auto refresha to zostawiam kompa i nabija mi te pkt, a ja nic nie musze robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skurwysyństwo jakich mało, zamówiłem u nich doładowanie w niedzielę, wymieniając swoje punkty payback, które zbierałem przy okazji zakupów(trwało to ze 3 lata).

Od razu mówię że nie korzystałem z żadnych gier czy oglądania ich filmików, po zamówieniu dostałem info, że przyślą kod w ciągu 2 dni roboczych, czyli termin mieli do wczoraj północ (pon+wtorek).

Napisałem do nich wczoraj wiadomość kiedy mogę się spodziewać doładowania i w jakiej formie będzie wysłane(na e-mail czy sms) to mi odpisali coś takiego:

 

pre_1469015487__hujezdogrypl.png

 

dzisiaj natomiast te ku**y wysłały mi sms, że moje zamówienie zostało odrzucone z powodu złamania regulaminu punkt 3, podpunkt 6.a

 

pre_1469015815__reg.png

 

o zastraszaniu nic mi nie wiadomo, czyli zostaje multi, oczywiście go nie zakładałem bo i po huj. Rejestrowałem się z linku refa, który wrzucił Folari.

 

Napiszę do nich żeby mi napisali jakie mam nicki innych multikont, zobaczymy co te ku**y wymyślą, ale to jest zwykłe dno i skurwysyństwo z ich strony.

Przeglądnąłem opinie o nich na forach to taka sytuacja jest normą, bo ludzi tak samo dymali, jak ktoś wypłacił sporo to się zaczyna ta sama gadka o multi.

Aż mi szkoda ryja na nich strzępić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostawałem PSC 50 i 100zł jak składałem pierwsze zamówienia ale teraz też mnie wyruchali tak samo jak Ciebie i zarzucają mi jakieś multikonta. Można próbować i zakładać konto ale jak widać prędzej czy później każdego oszukują. Jednak gówniany serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja tam spróbowałem i działa dalej nie wiem co wy macie pewnie coś źle robicie :)

 

4vjse8.jpg

 

Ja nawet w te gry nie gram tylko odpalam 14 nowych okien z trailerami + wtyczka z autorefreshem i ghostbusterem i jazda tak to wygląda:

 

2rcsbok.jpg

 

 

Próbuję dalej ja kraz wyslali to i następne wyślą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...