Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] Va Banque w BAH


handicap

Jak bardzo fajny jestem (w skali od 1 do 5)?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak bardzo fajny jestem (w skali od 1 do 5)?

    • 5
      10
    • 5
      8
    • 5
      8
    • 5
      8
    • 5
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że mój pierwszy temat w tym dziale jest dość specyficzny, bo podaję tam tylko typy z zakładów live, pozwoliłem sobie otworzyć drugi temat bez zamykania poprzedniego. Z tego też względu proszę moderację o wyrozumiałość i pozwolenie na prowadzenie tego tematu.

 

 

Dostałem na urodziny 10 zł od Bet-at-home i zastanawiałem się co z tym zrobić. Postanowiłem zagrać va banque. Mój cel to 600 zł, bo akurat tyle potrzebuję i jeśli się uda w jakieś 2 miesiące osiągnąć ten cel to będzie dobrze. Kursy będą różne, a typy przemyślane i wyselekcjonowane. Sześć trafionych typów po kursie 2 da 640 zł, więc to stosunkowo łatwe przy selektywnej grze. Może się zdarzyć, że przez długi czas nie będę podawał żadnych typów, no ale tak to już jest, że zakłady bukmacherskie są jak łowienie ryb: sukces zależy od tego czy ryba da się złowić. A jak każdy wprawiony wędkarz wie, ryby czasem nie biorą przez cały dzień %-) Będę wybierał tylko te typy, których jestem pewien. Wyjątkiem jest pierwszy, bo postawiłem to zanim otworzyłem ten temat :D Jeśli nie wejdzie to wpłacę 5$ do Sportingbet i spróbuję od nowa tego sposobu gry. Tymczasem mam nadzieję, że wejdzie.

 

 

01. Dallas Mavericks - Golden State Warriors 2 2,3 10 zł

 

 

 

 

 

 

PS. Przy okazji zrobię sobie ankietkę żeby zobaczyć jak bardzo popularny jestem :smiech: Nie krępujcie się, ankieta jest anonimowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


02. Nadal - Berdych 2 2,45 17,46$ :n:

 

Jak już pisałem na shoucie - okazuje się, że Berdych to jeszcze dzieciak. Zero walki, zero jaj, zero odwagi, zero pewności siebie. Ale niedługo może będę miał voucher 5€ do Bet-at-home więc sposób gry będę kontynuował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalogowałem sie na mansion.com żeby zobaczyć jaka jest minimalna wpłata, patrze a tam 2$ na pokerze :) Zagrałem jednego sit&go i już jest 4,49€ na grę :) Dobrze się składa, bo w mansionie jest najlepszy kurs na overek, który chcę zagrać. Tak więc jedziemy z tym koksem. Do odważnych świat należy.

 

 

 

 

 

01. Eupen - Waasland over 2,5 2,13

Stawka: 4,49€

 

 

Krótki komentarz:

 

Nie znam się na belgijskiej piłce, ale typ wart zagrania ze względu na samą statystykę:

 

Eupen ma 61,54% overów kiedy grają w domu.

Waasland ma 75% overów kiedy grają na wyjeździe.

 

Kurs w dodatku powyżej 2, więc dla mnie wystarczy. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

02. Bondarenko - Llagostera Vives 2 2,3

Stawka 9,49€

 

 

Jakiś pognieciony ten mansion. Nie mogę zagrać za całe saldo (9,58) ale za 9,49 max. Poza tym beznadziejne kursy mają. Jak zakład wejdzie to wypłacam i przenoszę się gdzieś (prawdopodobnie na betfair).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

02. Bondarenko - Llagostera Vives 2 2,3 :n:

 

Ta... wypłacę. Do du... ten mansion a jeszcze bardziej do d... zaczynać grę Va banque jak żadnego tenisa nie ma. Może coś z tej stówy w Sportingbet wyjdzie, ale tym zajmę się w następnym tygodniu jak ATP znów ruszy. Tymczasem próbuję dalej w Bet-at-home :)

 

01. Primorje - Interblock 1 2,5

Stawka: 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...